Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kad būsi pašpietiekama, tad arī neviens Tevi diži negribēs un pati varēsi iztikt bez. Takā vajag uzmanīties no tā ko gribi.
16.09.2018 18:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Manuprāt, sievietei nemaz nevajadzētu būt pašpietiekamai, bet tas, ka esot starp vīriešiem neko nevari izveidot ir jocīgi. Iespējams, ka vaina galvā, bet var būt par maz seko savam izskatam, varbūt par daudz un radi iespaidu par vieglu uzvedību. Hvz.
Var būt, ka vīrieši ir mazgadīgi un tādēļ arī šobrīd neviens diži tālejoši neskatās.
Mūsdienās visi satiekās mājās caur telefonu turpat arī nosexo un miers. Pa lēto. :-D
16.09.2018 18:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tie ir hormoni, kas vada tavu dzīvi. Vairošanās instinkts. Citam tas ir stiprāk izteikts, citam- vājāk.
Dzīves pakārtošana vīriešiem un tai pašā laikā nespēja izveidot attiecības, ir traucējums. Vismaz vienu psihologa vizīti es tev ieteiktu.
16.09.2018 17:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
Es to uztveru kā spēju dzīvot un spēju izbaudīt dzīvi arī bez obligātas otra cilvēka (vai vairāku cilvēku) klātesamības. Nedomāju šeit ‘standarta sēru’ periodu, kuram normāli ir iziet cauri, zaudējot kādu nozīmīgu kontaktu. To sakot, tas nenozīmē nespèju novērtèt otru, bet drīzāk nav tāda emocionālā, sadzīviskā un finansiālā atkarība no otra... Būšana vienai nav pasaules gals vai traģèdija- laikam īsumā tā sanāks.
16.09.2018 17:14 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Centies samazināt seksa biežumu gan dzīvē, gan domās galvā, kas nebūt nav viegli izdarāms, bet kad izdosies, redzēsi, kā dzīve mainās. Nopietni saku.
16.09.2018 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits