Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

barselona VS tenerife

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
hey! nenaku seit parak biezi , jo esmu diezgan aiznemta gan darbaa gan ari darisanas pa dzivi ,bet planoju ar labu draugu uz spaniju aizlaist pec Paris meensiem , bet nespejam izdomat Barcelona vai tenerife . varbut ieteikumi?
07.09.2018 22:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
paldies par ieteikumiem(l)
08.09.2018 19:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Decembrī tikai un vienīgi Tenerife
08.09.2018 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Ja uz Barcu, tad noteikti aizejiet uz Sagrada Familia, bet vinju jau kuro gadu renovee no aras, bet tur vispar tas parks apkart un apkartne loti skaista.
Ari park Guell ir ljoti, ljoti skaists (gaudi ekas)
08.09.2018 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es brauktu otro reizi uz Barselonu,uz Tenerifi nee. (Ja vien man nav divas nedelas ilgs celojums, jo tad Barselona tik ilgi nebutu ko darit, bet var jau uztaisit vairaakus vienas dienas tripinjus uz citam pilsetam)
Atskiriibas: Tenerife noteikti ir sala, kuru ir verts izbraukat ar masinu/rolleri, tur briziem bus mazak cilveku,briziem vairak, ljoti skaistas vietas, kur peldeties.
Barselona: Loti skaista pilseta,bet bus padaudz turisti,bet uz katra stura ir kads skaists piemineklis/struklaka/baznica.
Cenas - dargak Barselona, gan paest, gan parejais, bet es vienkarsi iretu airbnb un taisitu pati est, jo var nopirkt izcilus juras produktus un pats uztaisit. Bet es vispar piejuras valstiis partieku no garnelem, tur jau baiga gatavosana nav.
Lidzi (ko es nemtu) ir noteikti izprintetas kartes/info par sabiedriskajiem transportiem, es vienmer nemu lidzi kafiju, jo visur ir chainix un man restoranu kafija vnk negarso, nu noteikti staigajamas kurpes (it seviski,ja uz Tenerifi, jo tur var but tads akmenains loti)
Ko vel ieteiktu? Barselona obligati izirejiet richukus uz veselu dienu un pavadiet,braukajot apkart pie juras, cik atceros,maksaja 10 eiro cilvekam, bet mes toreiz tik daudz ko redzejam, ka ari var sajust ljoti to pilsetas energiju, tu juuties ka savejais, braukajot uz richuka.
Ejot prom no centra var atrast daudz mazus,forsus restoraninjus, kur eed tikai spanji un nav turistu.
Vakara aizejiet uz struklakam dziedosajaam un uzkapiet tur augsaa kalnaa pa kapnitem.
Sadzerieties sangriju un ediet zivis.
Par laikapstakliem nemacesu teikt, jo esmu bijusi tur cita gadalaikaa. (l)
08.09.2018 16:13 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, milzīga atšķirība starp Barselonu un Tenerifi. Atkarīgs, ko jūs paši vēlaties darīt/apskatīt. Ja jums ceļojumam paredzētas dažas dienas, tad drīzāk vērts uz Barselonu, uz Tenerifi var doties, ja ir kā minimums nedēļa laika. Ja gribas siltumu decembrī, tad jādodas uz Tenerifi.
08.09.2018 08:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pie reizes varbut kaada var ieteikt ari ieverojamas apskates vietas ko verts apskatit un kaadi laikapstakli teiksim decembra sakuma a ir barselona vai tenerife. ko verts nemt lidzi?
07.09.2018 23:52 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pilsēta un salas. kanārijās sezona praktiski visu gadu.
07.09.2018 23:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits