Sports

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Labrīt. Drīz sākas skola, un man jau sākas galvassāpes par sporta stundām. Tās man uzdzen nenormālu riebumu, skolotājs arī ne īpaši foršs un visu skolas prieku nojauc tikai šī stunda. Plus vel mums notiek kopā ar citām klasēm kurās iet mans “bijušais” un tāpēc tur piedalīties ir ļoti mokoši. Neesmu arī nekāda sportiste taču eju sportistu klasē kurā tas visiem labi padodas, tāpēc jūtos vēl sūdīgāk. Īsāk sakot, negribu bojāt sev dzīvi un garastāvokli, tāpēc domāju vai ir kāds veids kā var neiet uz tām stundām? Nav jau gluži matemātika bez kuras skolu nevar pabeigt..
02.09.2018 09:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Te visa bēda ir tajā, ka špindzele ar puikām apkārt skraidīt prot, bet atbildību par saviem darbiem uzņemties nē. Un tad briesmīgās sporta stundas špindzelei bojā garstāvokli, jo nedod Dievs, brūtgāninš paskatīsies virsū, kad šamā iesvīdusi.
Bez ķīmijas arī skolu var beigt. Tā garīgo nebojā?

+ :-D
02.09.2018 16:12 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Sports tādā izpausmē, kāds tas ir Latvijas skolās, drīzāk rada riebumu, nevis vēlmi būt aktīvam. Nevarētu teikt, ka esmu dzīvē jutusi vajadzību pēc bumbiņas mešanas skilliem vai volejbola servēm. Godīgi sakot, vispār nesaprotu, kur šādas prasmes tiek pielietotas- ar akmeni mēģinot trāpīt kādam putnam vai dzīvniekam, kas izposta jūsu dārzeņu lauku? :-D Šobrīd no fiziskajām aktivitātēm daru to, kas patīk, liekā svara nav. Sporta stundas atceros kā nevajadzīgu murgu.
02.09.2018 16:04 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Īsāk sakot, negribu bojāt sev dzīvi un garastāvokli

Te pat ar resnumu vai mazkustību nav sakara.
Te visa bēda ir tajā, ka špindzele ar puikām apkārt skraidīt prot, bet atbildību par saviem darbiem uzņemties nē. Un tad briesmīgās sporta stundas špindzelei bojā garstāvokli, jo nedod Dievs, brūtgāninš paskatīsies virsū, kad šamā iesvīdusi.
Bez ķīmijas arī skolu var beigt. Tā garīgo nebojā? ;-)|-)
02.09.2018 16:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Klaberleng, dažām dirsa dabiski bez sporta ir tievāka nekā citām ar. :)
02.09.2018 15:52 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Ne jau sportu negribi, bet redzēt to puisi. Tāpat nāksies (gan sporta zālē, gan gaiteņos, gan visur kur citur), nekādu attaisnojumu neredzu melošanai. Varbūt maini skolu labāk?
02.09.2018 14:58 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Labāk jau ir audzēt dirsu nekā tās 2 sporta stundas nedēļā pasportot, ne?
02.09.2018 14:52 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Mētā dārzā ābolus vai kastaņus uz ielām :D
02.09.2018 13:21 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Akarao, nu jā, visiem mājās jābūt atribūtiem tādām disciplīnām kā tāllēkšana, augstlēkšana, bumbiņmešana utt, lai varētu gatavoties mājās. :D
02.09.2018 13:14 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Aizej pie ārsta pēc zīmes. Nav jātaisa liela lieta tur, kur patiesībā ir sīkums. Sports skolā neko nenozīmē, lai par to tā pārdzīvotu vai uzklausītu šitos sportistu murgus, ka sportam jāgatavojas mājās, visiem jāietilpst standartos utt. Man gan nebija atbrīvojums, es bastoju, viltoju zīmes un ko tik vēl nedarīju, tas neietekmēja manus ce rezultātus, uz kuriem tālāk skatījās augstskola. Sporta atzīme vai vidējā atzīme pa visiem priekšmetiem nekur nefigurēja.
02.09.2018 13:12 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
cik es atceros no sporta stundām, pārvsarā vērtēja tādas lietas, ko darījām pirmo un pēdējo reizi, nezinu kā varētu uztrennēties rāpties pa virvi :D vai lekt pāri bukam. es gāju uz sportu, dažreiz pabastoju, bet nenosodu tos, kas vnk paņēma ārsta zīmi no saprotoša ārsta, jēga tam skolas sportam tā pat maza.
02.09.2018 12:49 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man arī nepavisam nepadevās sports, reizēm kāds pasmējās, bet tāpat nekad nebastoju. Taču centos un vairākas reizes izdarīju neticamo, dažu dienu laikā uztrenēju lietas, ko vispār nevarēju un dabūju labas atzīmes. Piemēram, es vispār nekad neesmu mācējusi uztaisīt tiltiņu, stāvot kājās un liecoties atmuguriski uz leju - kad tas bija jādara uz atzīmi vairākas dienas stundām neatlaidīgi mēģināju un guess what, nokārtoju 8-) Tāpat ar tāllekšanu, kad pirms ieskaites trenējāmies, sākumā lecu uz 1-2 ballēm, bet paliku pēc stundas ilgāk un uztrenēju uz 4. Tas tā, lai oponētu tām, kas uzskata, ka ja nepadodas, tad nav jēga censties, tāpat nesanāks.
02.09.2018 12:33 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Ehh, tik pazīstamas sajūtas. :-D
Sākumskolā vispār bija murgs, jo biju kautrīgs, kluss bērns, kuram nebija draugu, turklāt sporta stundās man praktiski nekas nepadevās, tāpēc pārējie smējās, ņirgājās. Tas arī radīja riebumu pret sporta stundām. Dienās, kad bija sports, biju ne dzīva, ne mirusi, garastāvoklis bija izcili slikts.
Nedaudz labāka situācija bija pamatskolā, bet līdz tam brīdim, kad uz mūsu skolu atnāca strādāt jauns skolotājs, kurš nebaidījās izteikt piezīmes par skolēnu spējām ne tiem glaimojośākajiem vārdiem. Arī tad uz sporta stundām gāju ar riebumu gandrīz raudādama.
Vidusskolā situācija uzlabojās, jo atnāca vienkārši lieliska skolotāja, kura prata iedvesmot, un palīdzēja saskatīt foršo sportā. Jāatzīst, ka sports joprojām nesajūsmināja, bet vismaz neizraisīja tik negatīvas emocijas kā iepriekš. Vidusskolā sports mums bija apvienots ar citu klasi, tāpēc lielākā daļa bija sportisti. Es ar savu neveiklību jutos ne savā ādā, bet tomēr nepārforsēju un darīju tik, cik varēju.
Man nebija/nav liekā svara, bet vienalga nebija to spēju sportot, nebija fiziskās izturības, skrēju pēdējā. Bieži vien bastoju sporta stundas, izvairījos, kā vien varēju.
Atceros, kā pēdējā sporta stundā 12.klasē gandrīz raudāju no laimes, jo sapratu, ka tā elle ir beigusies.:-D
Tagad pēc skolas beigšanas sportoju savam priekam, skrienu, braucu ar velosipēdu un saprotu, ka sports tomēr ir lielisks. Labprātāk dodu priekšroku sportošanai vienatnē, kad neviens neskatās, jūtos brīvāk. Tāpēc arī uzskatu, ka sporta stundas skolā nav tas labākais variants, kā motivēt bērnus sportot.
Un, jā, nenosodu tos, kuri prasa atbrīvojumu no ārsta, lai neapmeklētu sporta stundas. Jo man mans emocionālais līdzsvars ir svarīgāks. Ņirgāšanās var radīt tādas traumas, kuras grūti pēc tam izdzēst no dzīves, bet fizisko stāvokli uzlabot ir daudz vieglāk.
02.09.2018 12:27 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Un tāpat no dažām disciplīnām var izvairīties, ja baigi gribas. Ne sabojāt sevi un savu domāšanu vēl vairāk ar slēpšanos.
02.09.2018 12:14 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Kāpēc vispār šķiet, ka tas draugs vai kāds cits skatīsies uz autori un pētīs, cik tālu aizlec vai cik reizes piepumpējas? Ja vēl tas tāpat nenotiek vienkārši visiem aplī stāvot apkārt. Galva jākārto, ne kas cits.
02.09.2018 12:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sportu kavēt grib, jo bijušais ex draudziņš vēl sirdī. Pāries.
Bet pateikt, ka sportam nav jāgatavojas, bet angļu, matrmātikai utt visiem citiem priekšmetiem gan, ir muļķīguma pārākā pakāpe.
02.09.2018 12:07 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Labāk dabūt zīmi, nevis stresot un pārdzīvot par tik bezjēdzīgu priekšmetu.
Jā, labāk tad zīme, lai neietu tikai uz sportu, nekā sākt dēļ sporta kavēt visas tās dienas, kad sports, pie reizes kavējot arī visas fizikas un ķīmijas.
02.09.2018 12:04 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Aha, sākas moralizēšana un pamācības:-D
Sportam nebūtu jāgatavojas papildus, tāpat kā tam nevajadzētu sagādāt nepatīkamas emocijas skolā - skolas un klases ir dažādas, tiešām ir vietas, kur pat skolotāji ņirgājas par skolēniem.
Man lielāko daļu laika bija atbrīvojums, neko tādēļ dzīvē neesmu zaudējusi - tagad sportoju savam priekam (velo, vingrošana, skriešana), nav ne liekā svara, ne citu mazkustības problēmu. Labāk dabūt zīmi, nevis stresot un pārdzīvot par tik bezjēdzīgu priekšmetu.
02.09.2018 11:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es skolas laikā biju resna, bet tāpat centos un zini ar laiku sanāca viss nepieciešamais- protams, ne uz 10, bet savu pakaļu pavilkt un elementāras lietas izdarīt varēju un neviens nesmējās, jo centos.

Par to smiešanos, atkarīgs no skolas, mums pat skolotāji ņirgājās un izteica riebeklības, ja biji tizls sportā.
02.09.2018 11:49 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Un tādam “saprotošam” ārstam vajadzētu spērienu pa pakaļu un atņemt ārsta sertifikātu.
02.09.2018 11:46 |
 
Reitings 38
Reģ: 15.08.2018
Nu bet, ja nesanāk, tad jāstrādā mājās papildus, lai sanāktu labāk. Dzīvē tā visur darīsi, ja kaut kas nesanāks, tad nemaz nemēģināšu? Es skolas laikā biju resna, bet tāpat centos un zini ar laiku sanāca viss nepieciešamais- protams, ne uz 10, bet savu pakaļu pavilkt un elementāras lietas izdarīt varēju un neviens nesmējās, jo centos.
02.09.2018 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits