Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU JF, bakalaurs tiesību zinātnē

 
Reitings 45
Reģ: 20.08.2018
Pavasarī jāraksta bakalaura darbs, bet vēlos pamazām jau tagad sākt. Grūti ir izvēlēties tēmu, jo nekur nestrādāju un visu redzu tik no teorijas puses.
Varbūt kāda var ieteikt kādu aktuālu tēmu par ko rakstīt bakalauru? Interesē krimināltiesības, konstitucionālās un administratīvās tiesībās.
Kā jums gāja ar tēmas izvēli? Vai uzreiz zinājāt par ko rakstīt?
21.08.2018 15:01 |
 
Reitings 45
Reģ: 20.08.2018
Šogad TM neko nav publicējusi un tik tiešām idejas trūkst.
Domāju varbūt šeit kāda kas strādā juridiskajā sfērā var ieteikt kaut ko, jo reāli to visu redz no prakses.
Jautājums - ja jums būtu jāraksta darbs, tad kādu tēmu jūs tagad izvēlētos?
22.08.2018 20:37 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Man jau liekas, ka kursantam tā kā pašam būtu jāspēj izdomāt tēmu, par kuru rakstīt bakalaura darbu. Ja nu galīgi izdomas trūkst, katru gadu JF mājas lapā publicē TM ieteiktos tematus noslēgumu darbu izstrādei. Taču prasīt pasniedzējam, lai tas kursanta vietā izdomā tematu, liekas absurdi (t) Pati esmu beigusi LU JF un nezinu nevienu kursa biedru, kura vietā bakalaura vai maģistra darba tēmu būtu izdomājis pasniedzējs. Pasniedzējs var nedaudz pakoriģēt kursanta izvēlēto tematu, bet ne jau ģenerēt idejas no nulles (t) Priekš kam viņam tas (t)
Raksti par to, kas ir aktuāls, maz pētīts un interesē Tevi pašu.
22.08.2018 11:37 |
 
Reitings 45
Reģ: 20.08.2018
Es no vairākiem esmu dzirdējusi, ka pasniedzēji liek pašiem tēmu izdomāt ko grib pētīt.
22.08.2018 11:22 |
 
Reitings 16
Reģ: 05.06.2018
Ieteiktu sazināties ar kādu no pasniedzējiem - lielākoties viņi arī iesaka tematus. Vismaz pazīstamie juristi, kas ir beigušie bakalauru LU, tā ir man teikuši.
21.08.2018 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits