Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Estētiskā kosmetoloģija! Neko nesaprotu

 
Reitings 11
Reģ: 01.07.2012
Labvakar, meitenes!
Esmu nonākusi situācija, ka galigi neko nesaprotu un bail, ka būšu pārsteigusies. Situācija tāda, krita divas izvēles, kur turpināt mācīties-Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (turpmāk-Ssk) un P.Stradiņa medicinas koledža (turmāk-medicinas koledža). Iesniedzu dokumentus medicīnas koledža, jo salasījos labas atsauksmes un likās, ka būs labi. Tagad ejot cauri priekšmetiem, kādi tiks pasniegti, redzu atšķirības, ka Ssk trešajā kursā māca estetisko ķirurģiju, mezoterapiju utt. A medicinas koledža tadas lekcijas nav. Pa lielam gribu būt meistars, kad pabeigšu skolu, kas nodarbojas ar jaunajam tehnalogijam un injekcijam, kas spēj palidzet cilvekiem ar sejas un netikai ādu. Tagad nezinu, vai tas vispār būs iespējams. Vai kāda no Jums man var paskaidrot un izskaidrot, kātad īsti ir? Jo es nevēlos but tikai, kas tur patīra sejiņas ar maskām, bet tiešam darboties ar tehnologijam un visādiem lāzeriem. :'-(
05.08.2018 22:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piezvani abu skolu programmu vadītājām. Visu paskaidros.
06.08.2018 10:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 01.07.2012
Varbūt vēl kāds var dalīties ar pieredzi?:'-(
06.08.2018 09:14 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ssk
05.08.2018 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits