Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domāt?

 
Reitings 58
Reģ: 06.06.2013
Sveikas meitenes!:-)Gribētu uzzināt kā jūs rīkotos un ko domātu šādā situācijā. Kad mācījos tehnikumā, iepazinos ar puisi, gan man viņš patika, gan viņam es. Viss bija super. Taču pēc pāris mēnešiem puisis atzina , ka negrib veidot ar mani attiecības un sāpināt ,kad viss būs aizgājis tālāk, jo nevar aizmirst iepriekšējo mīlestību.. kontakts pazuda , taču pagāja divi gadi un mūsu ceļi atkal krustojās. Sākām sarakstīties un abi sapratām, ka mūsu starpā ir tās spēcīgās jūtas..sarakstijāmies katru dienu, pāris reizes satikāmies , jo katram darbs un katrs savā pilsētā , taču kontakts bija stiprs. Pagāja pus gads un puisis šodien uzraksta , ka viņš ir attiecībās un nevēlas lai viņam rakstu,viņa meitenei tas nepatīkot. Jūtos mazliet dranķīgi , jo nebija pat domas , ka tas varētu notikt. Saprotu ka nav vērts skumt dēļ vīrieša, kurš šādi izrīkojas , taču pagaidām ir diez gan skumji. :-/
27.10.2017 01:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Šodiena ir kaut kāda veco diskusiju pacelšanas diena?(t)
16.07.2018 14:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piekrītu green-eyed.
Saki pagāja pus gads, kas tā pus gada laikā notika? Vai kontaktējāties? Katru dienu sarakstijāties? Gan jau ne, vispār tikāties? Ja īsti nekas nebija, tad gana daudz laika viņam bija lai dabūtu sev citu meiteni un par ko viņu vainot? Neko jau tev nesolija.
16.07.2018 13:32 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Ka tik neatgriezās pie savas ''vecās'' mīlas.
16.07.2018 13:26 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Sveika!
Sākām sarakstīties un abi sapratām, ka mūsu starpā ir tās spēcīgās jūtas.

Kādā veidā sapratāt? Vai gadījumā nav tā, ka stipras jūtas bija tev, bet automātiski padomāji, ka tas ir abpusēji, jo puisis turpināja atbildēt un labprātīgi sarakstījās? Man izskatās, ka šim puisim tiešām varētu būt interesanti ar tevi sarakstīties, kavēt laiku, bet, ja viņš neko nav solījis un nav skaidri pateicis, ka tu viņam patīc, nekādas atbildības viņš nenes. Diemžēl. Ja neesi jautājusi, kas starp jums notiek, kādas ir viņa jūtas pret tevi un plāni, tad viss balstās uz pieņēmumiem un fantāzijām. Ja tā, tad vainot var tikai sevi.
16.07.2018 13:22 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man šķiet,ka viņš vienlaikus satikās gan ar tevi gan viņu,un vēl nebija izlēmis ar ko tad kopā būt un diemžēl izlēma beigās ar to otru un iespējams,to uzzināja tā meitene un sacēla traci un puisis tādēļ uzrakstīja.:-/|-)
15.07.2018 23:43 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tā notiek. Īpaši jau ja attālums starpā, tiksanās retas, tā ir grūti. Būs cits. :)
15.07.2018 23:30 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.06.2013
Paldies meitenes visām par uzmundrinājumu, palīdzēja :-)
27.10.2017 15:13 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Šim puisim tu biji laika kavēklis, viņš tevi neuzskatīja par nopietnu kandidāti kā draudzeni, bet vienkārši izmantoja tavu sabiedrību kamēr viens. Kad atrada draudzeni, pateica, ka viss, spēlīte galā. Un labi, ka vismaz pateica - citi nemaz nepasaka, bet vazā aiz deguna vēl ilgu laiku. Tā ka izmet viņu no prāta, un dodies dzīvē - nāks cits, kurš būs labāks un godīgāks par šo, un viss aizmirsīsies.
27.10.2017 09:19 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Man gan tas bija skolas laikā.. Čatoju ar puisi no citas klases klases, vairākas reizes teica, ka patīkot es viņam. Tiešām likās, ka kas varētu izveidoties. Tiešām daudz runājāmies katru dienu, līdz kādam sestdienas vakaram, kurā viņš pēkšņi sagāja kopā ar manu klasesbiedreni. Tāda nepatīkama sajūta bija. Labi, ka viss vēl bija tijai sarakstīšanās procesā, tikāmies tikai skolā, sasveicinoties. :-D
27.10.2017 07:29 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Eh.. atcerējos kā es reiz, šķiet, līdzīgi jutos, tas reizē bija ļoti skaisti (iemīlēties bez piesardzības un bailēm), bet reizē baigi akli un naivi, ticot, ka ir kā es iedomājos tur otrā pusē. Es gribēju, lai ir tā, kā gribēju, bet neredzēju tās nianses, kas rādīja, ka nebūt tā nav. Ko ieteikt? Lūdzu, centies, tik dikti neapdauzīt pakaļu kā es, cenšoties pēc salauztas sirsniņas pierādīt kko - tikties ar tiem, kuriem nauda, pierādīt izmisīgi sevi utml. Tas neliks justies labāk! Nav īstais un viss! Tas nenozīmē, ka neesi laba, Tu esi ideāla, reāli ideāla kādam pat kad esi savās sliktākajās dienās, bet... ne viņam. Ar laiku... varbūt ilgu, jo ilgu, varbūt neilgu sapratīsi, ka viņš nav īstais bijis un nevarēja būt.
27.10.2017 02:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Padomātu, ka viņš ir kretīns, jo nevarēja ātrāk dot vismaz kādu mājienu, ka veido attiecības vai arī interesē cita meitene un no visa spēka izmestu viņu no galvas.
———
Man reiz bija gadījums - iepazinos ar puisi kāda drauga dzimšanas dienas ballītē. Ieķēros viņā ne pa jokam, bet viņš bija attiecībās (to meiteni gan nekad nesatiku). Sanāca tā, ka dažas reizes draugu lokā tikāmies un es biju kā apsēsta ar viņu, tik ļoti man viņš patika. Pēc dažām nedēļām viņš izšķīrās ar savu meiteni un lika man manīt, ka es viņu interesēju. Tā nu dažus mēnešus mēs tā kā bijām kopā, brīvdienās satikāmies un viss forši. Tad nu es uzzināju, ka pēdējā laikā viņš aicina uz pasākumiem savu bijušo (izskatījās, ka nespēj viņu aizmirst). Kad nākamajā reizē viņš man rakstīja, atšuvu viņu. Sirds sāpēja nenormāli (kaut mīlestības tur nebija), bet es to viņam neizrādīju. Pēc tam viņš tur vēl kaut ko mēģināja, bet es ignorēju. Grūti bija samierināties ar domu, ka vienlaicīgi viņš cenšas gan ar bijušo, gan esošo kaut ko sabīdīt. Iespējams aiztaupīju sev lielākas sirdsāpes un neiedragāju savu pašapziņu.
Ko es gribu pateikt - lai arī cik grūti tas liktos dažreiz, izdari sev to pakalpojumu un aizmirsti viņu. Arī tad, kad viņš Tev atkal rakstīs un būs brīvs. Ja viņš gribētu būt ar tevi, tad viņš būtu ar tevi. Sēdēt, gaidīt un filosofēt kā būtu ja būtu, nav vērts.
27.10.2017 01:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nekas - gan pāries... ;-)
27.10.2017 01:31 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nuuuu, a sekss jums bija tajās retajās tikšanās reizēs? (t)
27.10.2017 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!