Es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu

 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Manā dzīvē šobrīd ir noticis kas tāds, kas visu ir izmainījis. :'-( Jautājums sekojošs - vai esat nokrāpušas savu puisi ar viņa draugu? Kāpēc? Un vai tādām attiecībām visbiežāk ir vai nav turpinājums? Esmu nenormāli drausmīgā situācijā, visu saprotu, ko esmu izdarījusi, 3 gadu attiecības sačakarējusi.. mani mīl 2 puiši.. draugs, ar kuru man bija 3 gadu ilgas un laimīgas attiecības un puisis, kurš mani gaidījis jau ilgāku laiku, gribējis mani. Tas notika.. es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu un pietam vairākas reizes. Tai pat laikā es biju izmisumā un nesapratu, ko es daru, gribēju sevi apturēt un tajā pašā mirklī neko necentos darīt. Es esmu izmisumā.. šobrīd situācija ir tāda. Ar savu draugu esam itkā izšķīrušies, bet ar otru puisi joprojām sarakstamies.. bet.. visu laiku manī ir nenormālas domu svārstības. Es vispār nezinu ko gribu, līdz ar to čakarēju 2 labus cilvēkus. Es nevaru beigt domāt par draugu.. nevaru. Viņš man piedeva, jo pati to lūdzu, taču tad atkal pateicu, ka negribu, aizskrienot atpakaļ pie otru puisi. Tagad esmu autobusā un atkal jūtos drausmīgi. Situācija patiesībā visam šim apakšā ir vēl milzīgāka un sāpīgāka. Bet gribu uzklausīt kādu, kurai ir šis pats variants bijis un ko darīt.. aizmirst draugu es nevarēšu, jo mūsu attiecības bija kaut kas unikāls. Ko man darīt? Ja man piedod, censties atgūt atpakaļ savas attiecības, kurās viss bija stabili un labi vai turpināt ar šo puisi? Man ir tas, ka esot kopā ar otru puisi, domāju par draugu, bet esot ar draugu, nevaru domāt par otru puisi, visu kas ap viņu.. tas laikam ejot, pazustu, bet tagad..
14.06.2018 16:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 03.06.2018
palaistuve :-O
14.06.2018 20:37 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ak dievsssssss :D es nevaru izturēt šitos apsurdos tekstus goda vārds :D
Mīli...nespēsi aizmirst...unikālas attiecības...jā jā un tad nokrāpi pie tam vairākas reizes, kāda vēl mīlestība? Tu vienkārši kājas nespēj saturēt kopā. Džeks ar kaut kāds mīkstais bez pašcieņas un mugurkaula, tik viegli piedod un vēl gaida atpakaļ :D
Nē nu varbūt viņš tieši ir pelnijis tādu palaistuvi.
14.06.2018 20:27 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Kas tie par komentāriem, ka jāmeklē trešais? Šitādi cilvēki, kamēr izaug no sava stulbuma, lai sēž vieni paši. Iznīcina otra cilvēka spēju uzticēties un tad vēl uzdrošinās savos komentāros rakstīt, cik viņai grūti un cik viņai sāp. Fuck off, padomā, cik puisim sāpēja un lūdzu ļaid viņu vaļā, lai viņš var atrast meiteni, kas nedomā tikai par sevi un savu labsajūtu.
Pretīgi lasīt šitādu narcisismu.
14.06.2018 20:24 |
 
Reitings 72
Reģ: 03.06.2018
atvainojos ,bet kajas virināt drauga draugam ? o my gāž (e)
14.06.2018 18:43 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Ak, Tu nelaimes čupiņa - ieiesi depresijā, cik smagi Tev. Beidz ņerkstēt, liec abiem mieru un dzīvo tālāk. Ne būs depresijas, ne kā. Atradīsi citu. Attiecības ar nevienu no viņiem tāpat nebūs iespējamas un nevienu no viņiem tāpat Tev nevajag. Noliec pie malas emocijas.
Es nepārmetu, jo būtu svētā govs. Es pati savulaik piekopu paralēlās attiecības un baudīju, ka mani mīl un grib precēt divi uzreiz līdz brīdim, kad, būdama jau pie trešās “mūža mīlas”, piedzīvoju, ka pirmie divi, nupat uzzinājuši viens par otra esamību, satiekas, dzer un raud kopā. Kad uzzināju, arī likās, ka smagi un ak, es nabadzīte. Bet pa lielam - pati tak ievārīji. Būtu tā kā pieklājīgi attapties un diviem labiem cilvēkiem vairs nečakarēt dzīvi ar savu klātbūtni tajā.
Gan atradīsi tādu, ko negribēsies krāpt ne ar draugu, ne nedraugu.
14.06.2018 18:18 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
stulba*
14.06.2018 18:08 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Tu esi tiešām stulbs? :-D Par kādu mīlestību savās attiecībās tu runā? Pašai smiekli nenāk? Ja tiešām būtu mīlējusi to savu pirmo puisi tad nekad dzīvē viņu nenokrāptu, pat doma tāda nebūtu ienākusi prātā
14.06.2018 18:08 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
*Tik lielisks
14.06.2018 18:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Izskatās, ka Tev patīk sevi sāpināt. Apsēdies, uzraksti sarakstu par kuru Viedā Minka ieminējās, nomierinies un ļauj šai situācijai būt kā mācībai. Nav jēgas tērēt laiku ar nevienu no viņiem, ja Tavs puisis būtu tik lielāks tos 3 gadus, Tu viņu nenokrāptu, lai vai kam, sev melot nevajag.
14.06.2018 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Beidz čakarēties un vienkārši liec viņus abus mierā. Padzīvo viena, paskaties kā dzīve pati izliks kārtis.
14.06.2018 17:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Autore
Meklē trešo, nevis čakarē divus labus cilvēkus un vēl sevi piedevām. :)
14.06.2018 17:57 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Man ir tik sāpīgi, ka šķiet, ka drīž ieiešu depresijā.. ir smagi, gan man, gan abiem puišiem. Tas ir tas, ko godavārds nenovēlētu nevienam.
14.06.2018 17:54 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Arta*
Es to jautāju tā tāpēc, ka esmu šeit pat lasījusi daudz, ka meitenes nokrāpj savu draugu ar viņa paziņu utt. Man nekad mūžā nebija ienākusi doma ka es ko tādu varētu un joprojām neizprotu kāpēc, kāpēc, kāpēc.. visticamāk liekas, ka tāpēc, ka pēc 3 gadiem gribējās ko citu izmēģināt un tā, kaut ko ieviest, kai atkal ar draugu viss būtu vēl labāk.. bet tagad jau aizgājis par tālu.
14.06.2018 17:52 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Jautājums sekojošs - vai esat nokrāpušas savu puisi ar viņa draugu?

Zinu, ka tēma ir nopietna un autorei sāpīga, bet man šis jautājums liekas absurds. Tas ir noformēts apmēram tā - vai esat bijušas _______ (ievietot kādu populāru Latvijas vietu)? :-DNedomāju, ka tā ir normāla prakse krāpt puisi ar viņa draugu un ka daudzām ir šāda pieredze. ;-)
14.06.2018 17:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja tu patiesi viņu mīlētu, tev nebūtu vēlmes un intereses krāpt. Tev bija ērti, pieradums, bet dzirkstele parādījās uz to otru, ar kuru tu patiesībā nemaz negribi būt kopā (vai varbūt viņš negrib būt ar tevi).
Vīrieši mīlas trijstūros neuzkavējas- nevaino sevi, drīz abi atradīs sev citas meitenes, bet tu paliksi viena.
Iesaku jau sākt meklēt jaunu puisi, lai nesāp, kad viņi būs jaunās attiecībās.
14.06.2018 17:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Vēl arī tas, ka ar maniem vecākiem viņš kontaktu netaisas pazaudēt un šajā milzīgajā naidā vēl pat pateica man to, ka gaidīs mani, jo zina, ka esmu viņa īstā (neskatoties uz to, ka esmu viņu piekrāpusi un izturējusies tik cūciski)
14.06.2018 17:33 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Viedā Mink
Es arī itkā par to domāju, bet jūtos tik slikti, cik vien var.. cilvēks, kuru mīlēju 3 gadus tā, ka tā mīlestība plūda pāri malām, un es viņu piekrāpu. Es savā zemapziņā rodu iemeslus, kāpēc itkā ne no kā tas notika. Pēc šī visa, kad uzzināja, ka viņu krāpju, piedeva man un bija gatavs atsākt visu un lai būtu tā,kā agrāk.. es protams to atkal izbeidzu, tagad pati domājot par to.. es zinu to, ka mīlu viņu joprojām un mīlešu, man šķiet, mūžīgi, bet pret otru puisi ir ļoti stipra pieķeršanās. Un visu laiku svārstos.. ir vēl dažādas nianses, kāpēc ir tā svārstīšanās.
14.06.2018 17:32 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu skrien no viena pie otra tāpēc, ka ne viens, ne otrs tev neder- katrā ir nepietiekams tev svarīgo kvalitāšu kopums.
Bet tu vari no šīs situācijas mācīties.
Uzraksti divus sarakstus katram puisim- kas patīk un kas nepatīk. Tā tu zināsi, kuras ir tās īpašības, kas attiecībās tev ir svarīgas.
Kopumā, es domāju, ka tevi pasūtīs abi puiši, jo kait cik pieņemams būtu variants, ka nokrāpjot ar puisi ar viņa draugu, jūs paliktu kopā (ar viņa draugu) un tu izšķirtos no sava puiša. Bet tāda mētāšanās 100% beigsies ar to, ka nedabūsi ne vienu, ne otru.
Iesaku meklēt jaunu- trešo.
14.06.2018 17:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
vispār nezinu ko gribu, līdz ar to čakarēju 2 labus cilvēkus.
Nevienu no viņiem Tu tāpat nemīli. Beidz čakarēt divus labus cilvēkus.
14.06.2018 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits