jāņi un alus

 
Reitings 72
Reģ: 03.06.2018
Kādu alu dzerat jāņos? Atzīšos dzeru maz alu ,bet ja jā ,tad iecienītais tērvetes senču:-)
13.06.2018 18:30 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un papildinot galveno jautājumu - tās, kam garšo - cik alus jūs pieveicat vidēji vienā Jāņu vakarā?

Hah, labs jautājums! :) Patiesībā es vairāk par vienu... nu max pusotru alus pudeli vakara gaitā nespēju izdzert. Pat tad, ja ļoooti garšīgs :D Tas nav tā, ka man garšo un tad "kā pie svētkiem" pieveikšu sešpaku :D :D :D
14.06.2018 17:26 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Un papildinot galveno jautājumu - tās, kam garšo - cik alus jūs pieveicat vidēji vienā Jāņu vakarā? :-P
14.06.2018 16:27 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Garso alus, parasti Aldaris, Cesu.
Drizak jau butu kauns snabi veikalaa pirkt ne alu. :-D
14.06.2018 16:15 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Mums ar draugu patīk dažādība, reizēm bārā abi pasūtam krāsainos kokteilīšus, reizēm vakaros pamalkojam kādu sarkanvīnu, reizēm romantiskas pasēdēšanas sastāvdaļa ir kārtīgs tumšais alus. Par ko tur kaunēties vai bāzt sevi rāmjos?

Pilnīgi piekrītu :-)
14.06.2018 15:54 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Esmu pamanījusi, ka šķībi uz sievietēm, kuras dzer alu vai citus vīrišķīgos dzērienus, tieši skatās citas sievietes, kuras neko stiprāku par Cosmopolitan dzīvē nav dzērušas.

Oi, kas par skaistiem stereotipiem:-) Man visvairāk garšo tieši tumšais rums vai vismaz labs single malt viskijs, bet alu nevaru ciest un alus fani simpātijas neraisa, kaut vai specifiskā aromāta dēļ ("peregars" pēc alus ir drausmīgs). Cosmopolitan pat garšojusi neesmu un netaisos. Tagad pamērāmies krāniņiem, kuri stilīgākus un vīrišķīgākus dzērienus iemalko, pff.
14.06.2018 15:02 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es gan tādā gadījumā esmu visdzērāja. :D Riebjas šitā iedalīšana "īsti vīri dzer alu", "meitenes jau mīl tikai medaliņus", "tas taču sieviešu dzēriens!" utml... Kāpēc dzērieniem un to patērētājiem tiek piešūti kaut kādi marķējumi?
Mums ar draugu patīk dažādība, reizēm bārā abi pasūtam krāsainos kokteilīšus, reizēm vakaros pamalkojam kādu sarkanvīnu, reizēm romantiskas pasēdēšanas sastāvdaļa ir kārtīgs tumšais alus. Par ko tur kaunēties vai bāzt sevi rāmjos? :D
14.06.2018 14:59 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Esmu gan dzirdējusi sava virzienā veltītu izbrīnu, ka man ir samērā "vīrišķīga" alkoholisko dzērienu gaume un kas par to? Visas jau nevar snobiski sūkt Cosmopolitan vai malkot Prosecco

O, šis kā par mani! Alus ir mans mīļākais alkoholiskais dzēriens. Vēl varu dzert viskiju un rumu. Viss. Vīns, visādi kokteiļi, saldie sidri - nē, nē, nē. Uzdzen tikai nelabu dūšu un miegu. Taču jāpiebilst, ka vīrieši nekad nav šķībi skatījušies. Tieši pretēji - ir saņemti komplimenti, ka nedzeru saldās rozā suslas. Esmu pamanījusi, ka šķībi uz sievietēm, kuras dzer alu vai citus vīrišķīgos dzērienus, tieši skatās citas sievietes, kuras neko stiprāku par Cosmopolitan dzīvē nav dzērušas.
14.06.2018 14:45 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Vienu gadu, kad devos uz vasaras mūzikas festivālu, bez emocijām uz kases lentas uzstutēju alus 24-paku. :D Ne mirkli prātā neienāca tas, ka vajadzētu kaunēties par to, ka dzeru vai pērku alu. Bet nu katram savs.
14.06.2018 14:42 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Esmu tumšo, "biezo" un pamatā arī samērā saldenā (vai vismaz rūgti - saldā) alus cienītāja - Valmiermuižas tumšais, dažādi portera tipa ali, Malduguns darītavas tumšie, Brenguļu, Delirium. Vispār, patīk arī Girmbergen tumšais, lai gan tas ir ar karameli saldināts. Pēdējā laika atklājums ir Frišs ar ķiršiem (no Valmiermuižas "repertuāra") + jebkuri citi ali ar ķiršu piedevu vai medalus.
Nu, par to kaunēšanos, ka garšo alus man vienkārši nav ko teikt! Jā - man garšo, turklāt nepatīk gaišie "alūdeņi", kurus citi lej iekšā litriem. Tāpat, protams, nespēju sevi iedomēties pērkam plastmasas divlitreni. Esmu gan dzirdējusi sava virzienā veltītu izbrīnu, ka man ir samērā "vīrišķīga" alkoholisko dzērienu gaume un kas par to? Visas jau nevar snobiski sūkt Cosmopolitan vai malkot Prosecco... :-D
14.06.2018 14:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
No parastajiem patīk Valmiermuižas, Tērvetes, Lielvārdes, Bauskas gaišie un tumšie. Karstā laikā šad tad atvēsinos ar ķiršalus variācijām +jauno staburaga aveņalu.
Īpašākiem gadījumiem mīlu Labieti, Deliriumu, Grimbergenu, un Malduguni.
.
Aldari, Cēsu alu un tamlīdzīgos, ja vien tie nav ķiršali, roka nekad neceļas pirkt.
14.06.2018 14:16 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Uz grūtnieci vēl varētu šķībi paskatīties, kaut gan, kamēr nesēž akurāt ar pīpi zobos, arī nav ko pārmest. ;-)
Bet kaunēties alu pirkt veikalā! Johaidī! Kaunēties! Vienkārši - ko?
Tiem, kas no alus pazīst tikai aldara, cēsu un tērvetes, tiešām varētu likties, ka šī susliņa ir domāta vien večiem ar riekstu bundžiņu, ko ērti novieto uz punča, aiz kura savus riekstus neredz. Tur par dzidrumu, biezumu un garšu buķetēm pat nav ko stāstīt, ja valda iedomas, ka dzēriena nianses ir atrodamas vien iebāžot degunu vīniņa vai konjaciņa glāzītē. Lai jau. Katram savs. Bet to kaunēšanos man izskaidrojiet gan, lūdzu :-D
14.06.2018 14:16 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Amizanti lasīt, kā sievietes apspriež, kāds kurai alus garšo.
Es pati alu nedzeru un man reāli būtu kauns, ja kāds mani redzētu dzeram alu. Man pat ir kauns veikalā nopirkt alu priekš vīra.

A es gan neredzu kas tur tik briesmīgs? Es reiz grūtniecības laikā pirku draugam cigaretes,nu tas gan man bija kauns,jo cilvēki aiz manis ļoti sāka skatīties:-/, pilnīgi kauns sametas(s), alkoholu ar reiz pirku, nu ar bij' mazliet neērti,bet tas bija vairāk vēdera dēļ, jo tad skatījās uz mani ar tādu skatienu (t) itkā es to sev pirku, ne ne nu protams, tak neisu pie kases un neblausu,tas nav man,es tik nopērku:-D
14.06.2018 13:34 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Par tēmu- tērvetes senču, calsberg un alda ķiršu the best priekš manis. Protams vēl Valmiermuiža, bet tas dārgs un ja dzeru alu, patīk vairāk par 1 0,5 pudeli izdzert. Nekad nesapratīšu to sajūsmu par coronu, biju paprovējis, bleg viņs tak pēc atšālējušā alina garšo un par to mazo tilpumu 1,60?! Nu i nahuj, pat 30 centus par to sūdu butu žēl atdot :-D
14.06.2018 13:04 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Amizanti lasīt, kā sievietes apspriež, kāds kurai alus garšo.
Es pati alu nedzeru un man reāli būtu kauns, ja kāds mani redzētu dzeram alu. Man pat ir kauns veikalā nopirkt alu priekš vīra.

Blee nu tas ir psc kur tik jebanuta domāšana var būt :-D:-D žēl tava vīra, palubomu kauns no tādas kā tu :-/
14.06.2018 13:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Šo diskusiju lasot uzzināju tik daudz alu nosaukumu:-D, vienīgi ko zināju ir Aldaris:-D vai aldars, nezinu kā pareizi|-)
14.06.2018 12:13 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
alus ir padzēriens vīrietim ar labu labo mādziņu uz kuras uzstutēta riekstu bundža

:-D:-D:-D
14.06.2018 11:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
A, kas tur ko brīnīties? Pilna pasaule ar sievietēm, kuras dala dzīvi divās daļās - sieviešu un vīriešu. Alus asociējas ar Vīru dzērienu. Šis aizspriedums neatšķiras no citiem aizspriedumiem - sieviete nes iepirkuma maisiņus un bērnu, bet vīrs tikai puķes; sieviete veic kosmētisko remontu, bet vīrs tikmēr ada zeķes; un tā tālāk - nepieņemami. Ir cilvēki, kuriem viss ir akceptējams, ir tādi, kuriem tikai daļēji viss akceptējams, ir tādi, kuri mīl dzīvot konservatīvi, ir tādi, kuri ir ļoti, ļoti aizpsriedumaini.
Nu, Lovisa uzskata, ka alus ir padzēriens vīrietim ar labu labo mādziņu uz kuras uzstutēta riekstu bundža. Kas tur traks? :D
14.06.2018 11:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Arī dzeru to ko vīrs nopērk :D
Ja pašai būtu kas no plaukta japaņem, gan jau tā būtu kaut kāda corona.
Tad labāk, lai domā, ka man putni galvā nevis ka es dzeru alu!

Visticamāk tev arī ir putni galvā, bet nu katram savi.... :D
14.06.2018 11:31 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es pati alu nedzeru un man reāli būtu kauns, ja kāds mani redzētu dzeram alu. Man pat ir kauns veikalā nopirkt alu priekš vīra.
Whaaaat? Šis ir nopietni? Kāds ir tam loģiskais pamatojums, ja atskaitām "negaršo"? Kauns? WTF? :-O
Man alus ļoti garšo. No Rimčika plauktiem parasti tiek ņemta Tērvete, Brālis vai Užava, bet ja mani ieved bāzē vai kādā nopietnākā alus veikalā, tad ņemu Madonas, Malduguns, Viedi, Nurme, Raiskumietis, vēl un vēl. Principā visi tie, kas ir kas vairāk, kā prasts miežūdens. Ļoti garšo Labietis, bet to Jāņos nedrīkst - var nesagaidīt ugunskura iekuršanu, kur vēl saullēktu :-D:-D
14.06.2018 10:57 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Sasmējos par mājsaimnieču kokteiļiem :-D
Pirmo reizi dzirdu, ka jākaunas par to, ka sieviete dzer vai pērk alu :-D:-D
14.06.2018 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!