Kautrīga meitene vai velns brunčos?

 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Gribas šo kādam izstāstīt. Varbūt jums būs kādi ieteikumi/pārmetumi.
Nezinu kā viņu sauc. Zinu tikai to kur viņa strādā un kur ēd pusdienas (redzu viņu 2-3 reizes nedēļā). Mēģināju atrast pēc darba vietas iekš FB, bet nekā.
Biju ievērojis viņu arī iepriekš, bet interesantie notikumi sākās pirms 4 mēnešiem, kad stāvēju rindā uz pusdienām. Starp mums bija viņas draudzene (kolēģe), kas, iestājoties rindā, pamanījās man "netīšām" uzgrūsties virsū. Es nelikos traucēts, bet tad pēc neilga brītiņa uzmetu skatienu savai "favorītei", un viņa momentā atbildēja ar to pašu un cik no sejas varēja noprast - nervozu smaidu.
Pamazām radās iespaids, ka es viņai patīku. Tas bija no sērijas būt manā redzeslokā un "Paskaties uz mani. Skat, cik es skaista". un ko gan man darīt?? Bultas lido manā virzienā un gribo negribot kaut kas arī trāpa mērķī.
Parasti sievietes cenšas iepatikties skatoties acīs, bet viņa tā nedarīja. Nav tā, ka nekad, bet parasti nē. Un skatiens pār plecu - nekad. Pāris reizes esmu viņu saticis gaitenī, bet nekas vairāk par acu skatienu bez smaida nav bijis.
Viņdien radās situācija, kur viņa ir palikusi viena pie kases letes. Nolēmu pieiet klāt un izteikt komplimentu, bet, kad jau biju pienācis pavisam tuvu, apjautu, ka viņa uz manu klātbūtni nekādi neraģē. Klausīju instinktiem, kas teica, ka nav īstais brīdis traucēt, un tā nu es, nedaudz mainot kursu, turpināju ceļu uz ārdurvīm.
Nākošajā reizē (pēc ilgāka pārtraukuma) atkal bija kaut kāda interese, bet šodien pilnīgi nekā - es uz viņu vairākas reizes paskatījos (kamēr viņa stāvēja rindā un tad ejot prom), bet viņa neko.
Šķiet, ka es visu daru pārāk nesteidzīgi. Liekas, ka kārtīgs vīrietis viņu būtu savācis pie pirmās izdevības (kad toreiz stāvējām rindā). Lai nu kā - viņa man patīk (iekš top-3 no mūža simpātijām un šķiet, ka pati pievilcīgākā).
Kā jums liekas:
1) Vai viņa zina par manu eksistenci?
2) Vai viņa zina (vai nojauš), ka viņa man patīk?
3) Viņai ir ļoti kautrīga vai arī viņai patīk (mana) uzmanība?
11.06.2018 15:03 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
> A Tu esi pārliecināts, ka viņa jau nav aizņemta?
Pilnīgi iespējams. Ļoti rezervēta, apkārt lieki neskatās.
Bet dažkārt ģērbjas ļoti izaiconoši. Es pieņemu, ka daļa vīriešu neļautu šādi iet uz darbu:

Reiz viņa šāda apstājās iepretim galdiņam pie kura es sēdēju (nedaudz slīpi, tā, ka man pretimsēdošais nav priekšā), pagriezās pret mani un pār plecu skatījās uz savām draudzenēm, kas vēl pie galdiņa. Es esmu tikai cilvēks. Protams, ka man patīk, ko tādu redzēt un domāt, ka es viņai patīku.
11.06.2018 18:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Manuprāt, iekarot sievieti var pat tad ja tu viņu nesaistīti. Ar attiecigu piepūli. Bet tāda domāšana nav priekš trauslajiem lv veciem.
Ja meitene būs kaut ko sadomājusies, tie veči varēs pūlēties, cik patīk, efekta nebūs.
11.06.2018 18:12 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
secinājums viņu aizmirst vai tas, ka viņai nepatīc ir stulbi.
Pilnīgi bēsi, bet visi šie pasīvie spriedumi ir latviešu vīriešu tipiska uzvedība.
Pati esmu komunikabla, nebūtu ne mazāko problēmu izrādīt iniciatīvu,uzmanību un simpātijas. Tomēr es to NEKAD nedaru pirmā. Jo man vajag vīrieti, kurš ir vīrišķīgs, spējīgs uz iniciatīvu nevis bailīgs, sevī ieravies. Esmu bijusi poker face arī tad ja patīk, ja no vīrieša neredzu pietiekami aktīvu iniciatīvu. Ļoti iespējams, ka patic tai meitenei, bet viņa apzinās savu pievilcību, vērtību un pieturas pie līdzīgiem principiem kā es. Bet tu tā vietā lai uzvestos ka vecis, vnk nīkuļo. Nu tad i nafig.
Manuprāt, iekarot sievieti var pat tad ja tu viņu nesaistīti. Ar attiecigu piepūli. Bet tāda domāšana nav priekš trauslajiem lv veciem.
11.06.2018 17:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Šie joku metēji man izraisa tādu pašu nepatiku kā tev aliņu strēbēji kafejnīcās. Vairums no viņiem ir apveltīti ar tik prastu humora izjūtu, ka izdzirdot tā saucamos "jokus", gribas no kauna acis aiztaisīt.
Tas attiecas uz "vairums". Bieži arī neartikulēta skaņa tiek uztverta kā joks, bet ir, kas uz to atsaucas. Par tiem jokiem bieži tā ir, kā Tu saki, bet mana doma bija vispārīgāka par jokiem.
11.06.2018 17:47 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
izmest kaut kādu joku vai kaut ko tamlīdzīgu.

Šie joku metēji man izraisa tādu pašu nepatiku kā tev aliņu strēbēji kafejnīcās. Vairums no viņiem ir apveltīti ar tik prastu humora izjūtu, ka izdzirdot tā saucamos "jokus", gribas no kauna acis aiztaisīt. Bieži vien labi audzinātas sievietes atsmaida pretī, kaut ko pasaka, jo tā to paredz labas uzvedības etiķete un šie gudrīši sadomājas, ka redz, viņiem uzsmaidīja pretī, tātad patīk. Un sāk jau nekaunīgus tekstus bērt ārā.
Tā ir visai nožēlojama pieeja. Smaids mūsdienās 95% gadījumu nozīmē labas manieres, nevis kaut kādu patikšanu. Analoģijas var vilkt ar like daudzumiem soc tīklos.
11.06.2018 17:23 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
A Tu esi pārliecināts, ka viņa jau nav aizņemta? Ir par to ievākts info?
Ja viņa brīva, tad sāc rīkoties. Aizmirst diez vai tik viegli varēsi, ja ilgi viņu jau esi ievērojis.
11.06.2018 17:09 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Paldies par komentāriem. Dzirdēju to, ko vajadzēja dzirdēt. Jāaizmirst šī būtne un jāmācās būt komunikablākam.
> Tev ir sievietes daba.
Jā, tā ir. Man patīk, kad man skrien pakaļ un izrāda uzmanibu. Esmu introverts, distancējos no nepazīstamiem cilvēkiem, emocijas neizrādu un citus klāt nelaižu.
> Ej viņai klāt un uzrunā, un neprāto daudz!
Jā, bet viņa praktiski vienmēr ir ar kolēģiem. Tas, kā jau Estupendo minēja uzprasās uz "pazemots un apkaunots".
> Cik Tev ir gadu?
Robežās 25-30.
> Jo ilgāk tu viņu vnk vērosi neko nesakot,
Jā, bet man viņa iepatikās pamazām. Pirms kāda laiciņa viņa bija tikai simpātiska meitene, bet tādu ir gana daudz.
11.06.2018 16:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jo ilgāk tu viņu vnk vērosi neko nesakot, jo lielāka iespēja ka viņa sāks domāt ka esi kaut kāds frīks kas viņu izseko un novēro :D
Nu man tas vismaz liktos dīvaini, džeks tikai vēro..nekādu sarunu neko neuzsāk. Kā tāds tīņu skuķis prāto patīc vai nepatīc.
11.06.2018 16:01 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nezinu, varbūt ir tevi ievērojusi, varbūt viņai ir pilnīgi vienalga, bija man kkad tāda situācija darbā, ka kkāds čalis mani bija atradis soc tīklos un pēkšņi rakstīja, izteica komplimentu par manu skatienu, laikam esmu kkad darbā skatījusies uz viņu, nu ok, pati, protams, neatcerējos, pat reāli nebiju to čali ievērojusi un pagāja diez gan ilgs laiks līdz sapratu, kurš tas vispār ir, neskatoties uz to, ka redzēju viņa bildi internetā, vnk tiešām nebiju viņu pamanījusi :D krč ej klāt, ja gribi kko bīdīt, vismaz nebūs jāfantazē :D
11.06.2018 15:59 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tikai, ja Tu viņu uzrunā, nedari to klusā kaktā. :) Vislabāk pat to būtu izdarīt citu cilvēku klātbūtnē, pie tam nevis sākt uzreiz teorētiski apspriest Jūsu mīlestību, bet parunāt vienalga par ko, piem., izmest kaut kādu joku vai kaut ko tamlīdzīgu.
11.06.2018 15:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tev ir sievietes daba. Tu tāpat kā sieviete nevis izrādi uzmanību, bet gaidi, līdz uzmanība tiks izrādīta Tev. Tāpat arī, kamēr domāsi, tikmēr vilciens aizbrauks. Ej viņai klāt un uzrunā, un neprāto daudz! :)
11.06.2018 15:41 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Saproti, ka smaids neko neizsaka. Aizmirsti viņu un nemēģini neko uzsākt, ja vien, protams, nevēlies sajusties pazemots un apkaunots
11.06.2018 15:34 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Saņemies un pamēģini viņu uzrunāt! Ja viņa patiešām ir kautrīga, tad pirmais solis būs jāsper Tev tik un tā un mēma skatīšanās viņai mugurā, gaidot pusdienas nekādā veidā neliks viņai apjaust Tavu interesi un nolūkus.
11.06.2018 15:21 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Cik Tev ir gadu? :-D
1) Ievērojusi seju varbūt ir, bet neko vairāk
2) Nē;
3) Tu domā, vai mēma paskatīšanās uz viņu viņai patīk? Domāju, ka viņai tas neko neizsaka.
11.06.2018 15:18 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
viņa zina par tavu eksistenci, gan jau ievērojusi, ka tu arī ej katru dienu ēst, bet tu vispār viņai neinteresē. iespējams, ka tā kolēģe tiešām netīšām tev uzgrūdās un, ka viņa izveidoja acu kontaktu uz tevi, jo tu uz viņu skaties un tas arī viss.
11.06.2018 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!