Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu kopšanas līdzekļi

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Man ir ļoti ''īpaši'' mati :-D Mati man ir ļoooti svarīgi savā izskatā, stāsts par to ko mani mati ir izcietuši un pārcietuši ir uj uj cik garš, bet nu par to cits stāsts, tad nu tā, beidzot man viņi ir atkopušies, atauguši , bēttt man ir problēma...nu nekādīgi nevaru atrast savus kopšanas līdzekļus, pērku dārgos, lētos nu jau ir nolaidušās rokas un vairs negribas par velti izsviest naudu, ja rezultāts mani neapmierina.
Mati man pūkojas un tādi pasausi, nav jau dikti sausi, bet tomēr vēlētos (domāju kā jau katra sieviete) gludus un skaistus. Tad nu jautāšu kādi ir Jūsu favorīt līdzekļi matiem ? Ir kādas atsauksmes kādiem produktiem kas reāli palīdz?
Biju dzirdējusi par CHI un Kardashian matu kopsanas līdzekļiem...nu nezinu gan , man kaut kā pie sirds neiet, bet nu katram savs... (t)
Lai vai kā gaidu Jūsu viedokļus un ieteikumus, varbūt kāds no Jūsu izmēģinātajiem līdzekļiem tomēr derēs arī man. :-)
17.04.2018 00:14 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Par perfectil man tieši teica, ka ir jālieto vismaz 3 mēneši no vietas. Bet vitamīni tiešām ir labi!
Bet Tavs stāsts izklausās pēc mana! Ja taisno tik bieži, noteikti svarīgs ir labs taisnotājs! Man ir Loreal SteamPod. Dārgs, bet taisno ar tvaiku un noteikti ir tā vērts, saudzē matus. Bet obligāti jātaisno tikai ar speciālo līdzekli!
Šampūnu,kondic lietoju Andrea Barton oranžo. Masku - Keune. Patīk no Kardashian līnijas mazā eļļiņa
23.04.2018 14:52 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
23.04.2018 14:31 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
System profesional.Var nopirkt frizētavās vai interneta veikalos ārzemju. Ir tās cenas vērts!
22.04.2018 09:33 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
ieveliite olaplex ir vien naudas izmešana. Nekā man nepalīdzēja, dabīgi matus izžāvēt un ielikt tajos matus eļļu kamēr mitri vēl, ne slapji, ir daaaaaaudz reiz labāk par olaplex.
22.04.2018 09:29 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015

Pārsliņa
Kur iegādājies sos līdzekļus?

Frizētavās ir. :) Piemēram, Matu Meistari Berga Bazārā. Man frizieris pa taisno pasūtīja, bet, nu, mēs draugi.
22.04.2018 00:34 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Ieveliiiite, man šķiet, ka Daenerys olaplex mēģināja, pat piedāvāja atpārdot, jo nekāda jēga nebija bijusi.
21.04.2018 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda ir mēģinājusi Olaplex?
21.04.2018 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Man ir diezgan plāni un smalki mati, nedaudz pūkojas. Esmu arī mēģinājusi visādus zilus brīnumus:-D
Viena no retajām lietās, kas man strādāja ir Philip Kingsley vitamīni (sūtīju no feelunique.com). 4 mēnešu lietoju (bet kurss ir 3mēn.). Friziere un darba kolēģes jautāja, ko lietoju,:-D Kopumā mati vairs tik ļoti nepūkojas, palika drusku piepildītāki un augšana jūtami pāatrinājās
21.04.2018 20:26 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Es pavasarī (pirms gada laikam) pašrocīgi iztaisnoju matus ar keratīnu, tik ideāli mati. Taisnotāju esmu lietojusi vien kādas 5 reizes, vairāk lokām. Mans labàkais lēmums ever. (l)
Mati bija pūkaini un voetām viļņaini, tagad ir spīdīgi, gludi un taisni ;) izfēnoju ar vēso gaisu un mati ir ļoti labi, lai ietu cilvēkos
19.04.2018 08:01 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2018
Es arī, neskatoties uz tiem nofilētajiem īsākajiem matiem, pēc mazgāšanas taisnoju, jo citādāk nevaru rādīties no mājas ārā. Ir doma pamēģināt iztaisnot ar kādu metodi salonā, kas dod noturīgu ilgu taisnu matu efektu, bet domāju, vai šobrīd, kamēr cenšos ataudzēt, vajag. :D Varbūt ir kādi ieteikumi?
19.04.2018 01:15 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Pārsliņa
Kur iegādājies sos līdzekļus? (l)
19.04.2018 00:43 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, “pats, pats labumiņš”, kā teica mans frizieris, ir te jau pieminētā Kerastase. Esmu izmēģinājusi pilnīgi visu. :-D
Maniem matiem vislabāk patika viņiem rozā līnija:

Man pašai vislabāk paltika šie šampūni, nu, tāaaa smaržaaaaa. Matu mazgāšana kļūst par pavisam savādāku piedzīvojumu. Protams, arī rezultāts nav slikts, bet šie, man liekas, vairāk nāsu un pirkstu baudai radīti, atšķirībā no citiem viņu produktiem. :-D

BET, kā man teica frizieris, ar Kerastasi var gadīties arī izgāzt lielu naudu vējā, ja nenopērc sev piemērotu produktu. Mani mati ņem pretī jebko un viss viņiem patika, bet citiem kāds produkts var būt “par smagu”, tāpēc labāk konsultētiea ar kādu frizieri pirms iegādes.
19.04.2018 00:39 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
19.04.2018 00:14 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Gribēju pajautāt kādus vitamīnus lieto matu ātrākai augšanai un vai tiešām ir ieteicams taisnot matus ar pannu, keratīnu vai kādā citā veidā, zinot, ka šobrīd tie ir dažāda garuma un, ja šķelsies īsākie mati, tad nevarēs apgriezt to galiņus? Man mati gan nekrita ārā paši - vienas frizieres debīlisma dēļ tie tika nofilēti pie saknēm, tagad paaugušies pāri pierei īsākie.

Ja vien es varētu es atteiktos no matu taisnošanas, diemžēl man darbs ar cilvēkiem un ir jāizksatād diez gan pieklājīgi un kopti, ja matus neizstaisnošu viņi būs pa gaisu un tāda diemžēl nevaru strādāt. Pa māju jā, atsakos no taisnošanas, vismaz matiņus atpūtinu cik nu varu. :-)
Vitamīni Perfectil, maksā , ja nemaldos 35 e, šie ir uzlabotie, komplektā nāk kapsulas un tabletes, kas pa vienai no katras jādzer katru dienu. Rezultāts ir acīm redzams, man neviens mats nekrita ārā kādus 4mēnešus un nes nepārspīlēju, tiešām es mēnesi varēju ķemmi netīrīt jo vienkārši tur neviena mata nebija, tagad atkal jau nedaudz sāk krist ārā, bet nu pāris, kas jau ir normāli.
Ģimenes ārste teica, ka šie vitamīni ir tik labi, ka tikai jālieto 1 mēnesis un viss, jo domāti arī nagiem , ja lietos vairāk ka menesi, var gadīties ka nagi kļūst pat pārāk cieti.
19.04.2018 00:13 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2018
leuleu
Gribēju pajautāt kādus vitamīnus lieto matu ātrākai augšanai un vai tiešām ir ieteicams taisnot matus ar pannu, keratīnu vai kādā citā veidā, zinot, ka šobrīd tie ir dažāda garuma un, ja šķelsies īsākie mati, tad nevarēs apgriezt to galiņus? Man mati gan nekrita ārā paši - vienas frizieres debīlisma dēļ tie tika nofilēti pie saknēm, tagad paaugušies pāri pierei īsākie.
18.04.2018 23:57 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Man pa periodiem uznāk, ka mati ir veselīgi un skaisti un ir periodi , kad vienkārši nesaprotu kas ar viņiem notiek.
Vispār jau pirms pus gada man bija ļoti lieli pārdzīvojumi, aiz stresa man puse matu izkrita, sadzēros ļoti spēcīgus vitāmīnus un tagad man visā galvā ir sākuši augt jauni matiņi, kādi 9 cm izauguši un viņi nedaudz spurojas, tādēļ arī ir sausuma sajūta, arī nesen pie frizieres biju, šai teicu lai apgirež tikai galus un neko vairāk, bet pa savam prātam arī tieši pie matu galiņiem uztaisija nelielu pakāpi, kas matus padara arī sausākus, jo kas man bija pilnīgi taisnais girezums matiem , bez pakāpes bija gludi un pakļāvīgi mati.
Tagad jāmēģina ataudzēt un miers, bet uz šo brīdi meklēju kādu super labu līdzekli kas padarīs matus gludus līdz paši ataugs. :-/
18.04.2018 15:03 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Nuu pec apraksta man neizklausās, ka patiešām ir veselīgi mati, ja vēl katru reizi jāfēno un jātaisno. Labāk izvēlies vismaz vienu, vai nu tikai fēnot vai tikai taisnot, abi kopā katru reizi taču ļoti bojā matus un nav brīnums, ka netiec galā.

Tieši bez šiem abiem diviem es izskatītos pēc izpūrušas raganas drīzāk, tā kā nevaru no kāda atteikties. Visu laiku esmu fēnojusi un tainojusi. Fēnoju tikai un vienīgi ar auksto gaisu. Un ne jau katru dienu, dienās kuras pavadu pa māju un nekur neeju ārā matus atpūtinu, vienkārši izmazgāju un viss, tā kā nav tā ka non stopā visu laiku karsēju.
18.04.2018 14:58 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Kery es neesmu LV. Bet domāju, ka interneta plašumos var atrast.
18.04.2018 12:49 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
Mani mati ir pieredzējuši daudz visādus eksperimentus ar krāsam un balināšanām. Man ļoti patīk un lietoju šīs līnijas matu kopšanas produktus.
18.04.2018 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits