Fotoepilators

 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Sveikas,
Jau kādu laiku meklēju sev piemērotāko veidu, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma. Mēģināts ir daudz kas, skūšanās, epilācija, šobrīd vaksēšana..
Tomēr jau kādu laiku skatos uz fotoepilāciju. Salonā nevēlos to veikt, jo izmaksas lielas, taču mani piesaistīja nopērkamie fotoepilatori, ar kuriem mājās varētu pati veikt šo procedūru.
Tad nu skatos Philips Lumea Prestige, bet ir vēl daudz variantu.
Varbūt Jums ir kāda atsauksme, ieteikums, pieredzes stāsts par fotoepilāciju mājās? Un varbūt viedoklis par šo konkrēto ierīci vai kādu citu konkrētu fotoepilatoru..
17.04.2018 15:26 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Cim maksāja tāds rīks?
Es skatījos,tas philips maksāja 500 euro...
17.04.2018 16:44 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Man pašai patīk. Kopš lietoju nav ieaugušo matiņu un melno punktiņu. Vietās, kur matiņi ir par gaišu, tur īpaši neķer, man tās ir rokas. Bet paduses, ap bikini un kājas ir ļoti labi. Pilnīgi 0 nav, es tāpat skuju, bet daudz retāk un kā jau iepriekš minēju, nav melno punktiņu.

Mīnuss ir ātra izlāde, man kājām 3x jāuzlādē :-D, bet varbūt man jau ir pavecs tas rīks, es, protams, negaidu, es tad uz nākamo dienu atlieku. Līdz ar to laikietilpīgi, bet manā gadījumā nekādas vaksācijas man neder un lāzerim naudas man nav :-D
17.04.2018 16:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mana pieredze ar fotoepilatoru ir tāda, ka tas strādā uz atsevišķiem laukumiem - bet arī tur vietumis matiņi ataug, vietumis neataug. Konkrēti man fotoepilators der tikai padusēm un bikini maliņām. Citur neiedarbojas, jo matiņi ir par gaišu. Bet arī tur tāpat bez cita veida atmatošanas neiztikt.
17.04.2018 15:49 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Ooo,es tieši vakar gribēju veidot tādu pat diskusiju! Man arī interesē,galvenokārt ieaugušo matiņu un to seku dēļ. Un kādām zonām tas piemērotāks.
17.04.2018 15:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits