Kāpēc attiecības

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Nesen sanāca interesanta domu apmaiņa par to, vai iemesli un mērķi, kāpēc vīrietis vai sieviete veido attiecības, ir atšķirīgi? |-) Kā arī tika minēts tas, ka sievietēm to vairāk vajag, kam gan īsti negribas piekrist, bet kopumā gan laikam jāatzīst, ka tā ir. :-D Kāds jums skats uz to? :-)
17.04.2018 11:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jo kopā ir labāk nekā atsevišķi.. (l)
17.04.2018 12:58 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Es esmu pilnīgi un absolūti pārliecināta, ka sieviete pēc savas uzbūves ir pašpietiekama, bet vīrietis nē. Īpaši, ja sievietei ir bērni. Protams, ir nenoliedzami patīkamāk, ja vīrietis ir un neizsakāmi vieglāk, tā lielā mērā ir aizsardzība un sievišķības realizācija attiecībās ir bezgalīgi skaista. Tomēr - sieviete vienkārši ir, bet vīrietim vienkārši esamība nav, viņš ir caur to, ko viņš dara un dara viņš kādam vai precīzākai kādai un kādiem.
17.04.2018 12:55 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Esmu tikusies ar vīriešiem, kuriem ir uzskats, ka tas ir tikai sievietēm. Un esmu arī otrādi, ka vīrietis vēlas un viņam ir svarīgi.
Tas viss atkarīgs no jūtām, un no tā, kur cilvēks dzīvē ir, respektīvi,virietis daudz man visus savus lielākos un mazākos mērķus ir sasniedzis, ir pārliecināts, ka spēs rūpēties par ģimeni (sievu, bērniem), un tas nav domāts, kā, ka tikai vīrietis ir finansiāli atbildīgs par ģimeni. Vismaz šis ir tas iemesls, kuru man vīrieši saka, jo ir atšķirība. Starp 16 gadīgu, kuram gribas dažādas meitenes un dzīvo uz mammas kabatas naudas, un 30 gadīgs vīrietis, kuram ir jumts virs galvas, stabils darbs un tāds cilvēks pats jūtas laimīgs un vēlas tajā laimē dalīties kā arī vēlas ģimeni. Bez attiecībām ģimeni grūti izveidot.
17.04.2018 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits