Matu kopšanas līdzekļi

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Man ir ļoti ''īpaši'' mati :-D Mati man ir ļoooti svarīgi savā izskatā, stāsts par to ko mani mati ir izcietuši un pārcietuši ir uj uj cik garš, bet nu par to cits stāsts, tad nu tā, beidzot man viņi ir atkopušies, atauguši , bēttt man ir problēma...nu nekādīgi nevaru atrast savus kopšanas līdzekļus, pērku dārgos, lētos nu jau ir nolaidušās rokas un vairs negribas par velti izsviest naudu, ja rezultāts mani neapmierina.
Mati man pūkojas un tādi pasausi, nav jau dikti sausi, bet tomēr vēlētos (domāju kā jau katra sieviete) gludus un skaistus. Tad nu jautāšu kādi ir Jūsu favorīt līdzekļi matiem ? Ir kādas atsauksmes kādiem produktiem kas reāli palīdz?
Biju dzirdējusi par CHI un Kardashian matu kopsanas līdzekļiem...nu nezinu gan , man kaut kā pie sirds neiet, bet nu katram savs... (t)
Lai vai kā gaidu Jūsu viedokļus un ieteikumus, varbūt kāds no Jūsu izmēģinātajiem līdzekļiem tomēr derēs arī man. :-)
17.04.2018 00:14 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Lietoju Madara šampūnu un kondicionieri. Pagaidām vienīgais, kas manas šausmas daudz maz savāc. Mēğināju body shop, palika vēl sliktāk. Tad nu turos pie Madaras
18.04.2018 09:17 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Man savulaik bija ļoti pūkaini mati, iztaisnoju ar keratīnu. Kopš tā laika struktūra ir ļoti izmainījusies, daudz gludāka un veselīgāka. Vairs neprasās ne laminēt, ne taisnot. Varbūt ir vērts pamēģināt.
18.04.2018 09:09 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Serēna, ieinteresēji. Kur pērc viņus?
18.04.2018 09:04 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Matrix Biolage Smoothproof. (l)
Dzeltens korķītis. Šampūns, kondicionieris, maska un serums. Man patīk! Nopirku atkārtoti pēc pauzes, jo neko labāku neesmu atradusi. Mani mati nav krāsoti, bet ir frizzy.
17.04.2018 12:43 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
oj, neizdevās ievietot bildes
17.04.2018 12:36 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nuu pec apraksta man neizklausās, ka patiešām ir veselīgi mati, ja vēl katru reizi jāfēno un jātaisno. Labāk izvēlies vismaz vienu, vai nu tikai fēnot vai tikai taisnot, abi kopā katru reizi taču ļoti bojā matus un nav brīnums, ka netiec galā. Es arī ieteiktu keratīnu, vismaz nebojāsi ieveidojot tik daudz, ja paši par sevi tev viņi nav taisni.
Maniem matiem esmu sapratusi, ka nav svarīgi cik dārgs šampūns/kondicionieris - pērku drogās Loreal. Savukārt matu eļļu pērku Rich, matu masku Keune un lietoju arī DNC eļļu pa retam. Un vēl pūšamais kondicionieris vieglākai ķemmēšanai, tagad man ir no Lakme.
17.04.2018 12:24 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018


iesaku! Mani mati arī diezgan sausi, bet esmu ļoti iecienījusi šos.(l)
17.04.2018 12:10 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
nezinu gan , man kaut kā pie sirds neiet

Jā esmu mēģinājusi un man nepatika.
CHI biju sūtijusi no 220.lv. Varbūt tur tā vaina. :-/
Un matus pēc mazgāšanas ir jāieveido, ne visiem no dabas ir gluda matu struktūra, ar ieveidošanu var panākt daudz ko.

Oij, nu par saviem matiem rūpējos ļoti, bez fēnošanas un taisnošanas vispār no majas nevaru iziet, ok nu nav jau tik traki, bet tomēr patīk taisni un skaisti mati.
Tas jau arī iespaido manu matu stāvokli, jā to es saprotu, bet tomēr, joprojām skaidri zinu, ka lietoju sev nepiemērotus matu kopšanas līdzekļus.
Kur Jūs iegādājieties Kerastase līdzekļus?
Matu laminēšana man atkrīt, frizieris teica, ka tas nav priekš mana matu tipa, man ir veselīgi mati tā pat, un manai matu struktūrai iespējas radītu pretēju efektu.
17.04.2018 08:22 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu esi tikai dzirdējusi par tiem līdzekļiem vai esi arī kaut ko lietojusi? Ko tu vispār esi lietojusi no profesionālās kosmētikas?
Un matus pēc mazgāšanas ir jāieveido, ne visiem no dabas ir gluda matu struktūra, ar ieveidošanu var panākt daudz ko.
Man mati kā zīds no Kerastase. Ja tiešām nekas nelīdz, tad ir matu laminēšana (efekts līdz mēnesim), ja laminēšana nelīdz, keratīns un miers uz vairākiem mēnešiem.
17.04.2018 07:49 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man patīk abas chi violetās līnijas (parasti miksēju abas kopā, tas ir, šampūns no vienas, kondicionieris no otras). :)
17.04.2018 07:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits