Aicinu darbā online kazino

 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies. Man šeit ļoti patīk. Protams, ir šādi tādi sīkumi, kuriem var piekasīties, bet kopumā nevaru iedomāties, kurā darba vietā vēl ir tik lieliska darba vide. Šobrīd mums tiek rīkots potenciālo jauno dīleru cv vākšanas konkurss.
Tātad. Aicinu meitenes, kuras vēlētos pamēģināt savus spēkus šajā sfērā, droši sazināties ar mani. Varu visu apspriest arī šeit publiski, jo, kā jau teicu, viss ir super. Konkursa jēga? Ja atnesīšu daudz cv, tikšu pie bonusa. Ja reāli nostrādāsiet vismaz 3 mēnešus un vairāk, tikšu pie bonusa.
Kādēļ siltu iesaku tieši sevi? Jo reti kuram dīlerim ir tik liela darba pieredze un zināšanas par šo darbu. Ja iesniegsiet tieši šī konkursa ietvaros, tieši caur mani, tad tiksiet pie papildus 100€ bonusa pēc pirmā nostrādātā mēneša. Ja iesniegsiet cv tieši caur mani, tad garantēju visu iespējamo palīdzību kādu vien varu sniegt, gan sekojot līdzi jūsu darbam, palīdzot nepieļaut klasiskas kļūdas, palīdzot iejusties darba vidē un saprast, kas ir kas. Vienmēr atbildēšu uz jautājumiem facebook vai darbā, ja uzrunāsiet mani kādā pauzē.
Kādas ir prasības? Vēlme strādāt. Punktualitāte, disciplīna un precizitāte. Angļu valodas zināšanas tādā līmenī, lai jūs spētu brīvi komentēt spēli, skaidrot noteikumus un sarunāties par ikdienišķām lietām. Tev jābūt meitenei/sievietei. Vismaz 18 gadus vecai. Pievilcīgs ārējais izskats. Drīkst būt tetovējumi.
Gaidīšu jūsu jautājumus šeit vai uz manu epastu [email protected]. Cv jāiesūta līdz 19.aprīlim man uz epastu.
Šī būtu manuprāt leiliska iespēja meitenēm, kas vēlas darbu savienot ar studijām. Sakarā ar paredzamo lielo saņemto cv skaitu, pieļauju, ka aptuvenais darba uzsākšanas laiks būtu maijs vai jūnijs. Tātad lieliska iespēja iestrādāties vasarā un rudenī, ja ir vēlme, strādāt pus slodzi, vai tikai darbadienās, ja studējat sestdienā u.tml. Darba grafiks ir salīdzinoši elastīgs, ar laiku var izvirzīt prioritātes un studentiem tiek nākts pretī.
19.03.2018 04:07 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Un piemaksās arī jebkurai meitenei, kas iesniegs caur mani un nostrādās vismaz mēnesi

Pēc pirmā nostrādātā mēneša būs bonuss, neatkarīgi vai pašas sūtat cv vai dodat viņai :-D
21.03.2018 08:53 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Man piemaksās, ja kāda meitene, kura caur mani iesniegs cv, patiešām pastrādās vismaz 3 mēnešus. Un piemaksās arī jebkurai meitenei, kas iesniegs caur mani un nostrādās vismaz mēnesi. Piedāvāju un izplatu informāciju, lai meitenes, kuras šobrīd meklē darbu un apsver tādus variantus kā Rimi, Drogas, Maxima, viesmīle jebkurā Rīgas ēstuvē, Yusk, Depo utt., tomēr priekšroku dotu mums.
Plus zb visi tie steriotipi un minējumi, kā tad te ir vai nav. Negribu, ka sabiedrības tumsonība un negatīvisms atbaida potenciāli topošās meitenes.
Starp citu, atrodamies 11.novembra Krastmalā, Bastionā, tajā pašā ēkā, kur Just. No pusi telpām paveras lielisks skats uz Daugavu. (l)
21.03.2018 08:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Izklausās pēc paradīzes :D
Tev par reklamēšanu ar piemaksā?
21.03.2018 07:52 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Esmu aizmirsusi pieminēt citus darba bonusus. Bezmaksas treniņzāle, sauna, manikīrs. Lieliskas telpas. Stilīgas, mājīgas, plašas. Man pašai prātam neaptverami kruta liekas speciāla guļamistaba/silent room, kur var taisīt fiksās diendusas vai lasīt un mācīties. 24/7 virtuvē ir bezmaksas kafija, tēja, cukurs, medus, citroni, medus, piens, kelogsi. Reizi nedēļā darbs cienā visus darbiniekus ar kādiem našķiem - suši, picām, kliņģeriem, wokiem, utt. Svētku dienās ir visādi pārsteigumi un dāvanas. Regulāri tusiņi. Katra mēneša dzimšanas dienas svinētāju tuss restorānā, Ziemassvētku ētku balle, Sporta spēles augustā pie jūras divu dienu garumā, vasaras ieskandināšanas ballīte jūnijā, kopīga dalība labdarības pasākumos, maratonos utt. ;-)
20.03.2018 20:21 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Tweek un citas. Es neborzīju tikai balto. Es visu tā arī redzu. Nu nespēju es būt stilīgi latviski "vienmēr viss visur ir slikti" domu domātåja. Es nedz gribu, ne ļauj sev tādai būt. Es esmu laimīga. Un viens no miljons iemesliem ir arī šis darbs.
20.03.2018 20:12 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Apmācības. Pirmās divas nedēļas darba dienās 9:00-18:00. Sākot ar trešo nedēļu tev ir jānostrādā tik nakts maiņas 22:30-7:30, cik tev būs nepieciešamas, lai līdz galam "noslīpētos" reālam darbam pie reāliem spēļu galdiem ar pa visam reāliem spēlētājiem no gandrīz visas pasaules. Kā nu kura piešaujas, aprod ātrāk, citam vajag tikai 3 nakts maiņas, citas pašas nejūtas gatavas un lūdz vēl apmācīt tajās nakts maiņās vēl divas nedēļas. Vidēji pietiek ar 3-7 naktsmaiņām, bet tev viņas neliks pēc kārtas, ik pēc divām vai trīs iedos pa vienu vai divām brīvdienām. Pēc apmācībām jau varēsi izvirzīt prioritātes. Ir ļoti daudz un dažādu maiņu veidi, citi strādä viena veida maiņas, citi samiksē.
Alga. Pirmos 3 mēnešus ap 500€, atkarīgs, cik nakts maiņas paņems. Džeki, piemēram, parasti dod priekšroku tikai naktsmaiņām un tad arī attiecīgi alga uzkāpj virs tiem 500€. Sākot ar 4to mēnesi sliktā mēnesī nopelnīsi ap 700€, labā mierīgi ap 1000€. Vairāk nopelna tie, kas strādā bez kļūdām (vismaz 2 mēnešus pēc kårtas), strādā naktsmaiņas, strādā valsts svētku dienas, strādã virsstundas.
20.03.2018 20:09 |
 
Reitings 41
Reģ: 28.05.2015
Vai kāda var pateikt, cik ilgi notiek apmācībās un kāda ir sākuma alga - iesācējam? Okey, atkarīgs no kļūdu skaita un stundu likmēm, bet varat, zinošās, pavēstīt, cik uz pusslodzi reāli var saņemt?
20.03.2018 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
kāda ir vidēji alga?
20.03.2018 18:08 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Saradās visādas Tweekveidīgās.. Kas tev ir pret laimīgiem cilvēkiem, a? Ka tik mēli patrīt, nekas, ka neko nerubī.

es tur esmu strādājusi divus gadus un viss, pilnīgi viss, ko atceros, ir pozitīvi,

Un neaizmirsīsim, ka nē visi darbinieki ir labi un ne visus gribās noturēt, drīzāk tikt vaļā. Būtu es darbā devējs, visiem šitiem sarkano datumu slimotājiem būtu atā atā.

Ja es vēlētos tur strādāt un kolēģes būtu šitādas (t)(t) Nē, paldies.
Uztaisīji labu antireklāmu ;-)
20.03.2018 18:03 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
tikpat lieli dir$ēji kā meitenes no Oriflame :-D
20.03.2018 17:57 |
 
Reitings 22
Reģ: 28.02.2018
Vispār, protams, ka liela darbinieku rotācija.. Manā 30 cilvēku darba vietā katru mēnesi kāds aiziet dekrētā, prom, vai kādu paaugstina un kādu vajag vietā. Kur nu vēl uzņēmumā ar vairākiem simtiem cilvēku. Un neaizmirsīsim, ka nē visi darbinieki ir labi un ne visus gribās noturēt, drīzāk tikt vaļā. Būtu es darbā devējs, visiem šitiem sarkano datumu slimotājiem būtu atā atā. Labi, bišķi novirzījos no tēmas. :D
20.03.2018 17:25 |
 
Reitings 22
Reģ: 28.02.2018
Saradās visādas Tweekveidīgās.. Kas tev ir pret laimīgiem cilvēkiem, a? Ka tik mēli patrīt, nekas, ka neko nerubī. :D
Domāju, rakstīt vai nerakstīt, tieši tāpēc, ka es tur esmu strādājusi divus gadus un viss, pilnīgi viss, ko atceros, ir pozitīvi, un.. Ja šeit pastāsta visu pozitīvo, kā autore, uzreiz "ak vai, kā tā var būt, tā nevar būt, tā ir melošana." Alga laba, izaugt var, vadība super, darba apstākļi, bonusi, plusi, kursi.. Un paši darba pienākumi - nu, šis ir tas, kāpēc es aizgāju - es teiktu, ka tev jābūt diezgan runatīgam un atvērtam. Tad tev tā ir paradīze, ne darbs.Var strādāt arī klusāki, mierīgāki cilvēki, kāda biju es, bet.. Nav tas. Vismaz man. Es esmu tas excel tabulu cilvēks.
Katrā ziņā, gan jau atradīsies kāds, kurš tur aizies, redzēs, cik tur forši priecāsies par tādu darbu un autorei tiks prieciņš.
20.03.2018 17:20 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nu ko tu tur borzī tikai balto. :D
Aprakstīji visu tā ka gandrīz vai zelta bedre, viss bumbās, strādājot tur būsi laimīgs un bagāts un dzīve ir super. :-D
20.03.2018 17:07 |
 
Reitings 42
Reģ: 18.12.2017
Man draudzene diezgan ilgi nostrādāja ELT. Teica, ka bija jāliek stipri daudz make-up, bojāja sejas ādu, ļoooti daudz krievenes ar deguniem gaisā un tā. Alga, protams, neslikta, bet viss atkarīgs no tā, vai esi rutīnas cilvēks, jo pēc 3 mēnēšiem daudziem jau iet ciet no tā, ka viens un tas pats. Par kļūdām jāmaksā- burtiski, tādēļ jāmācās ātri.
Vasja- es tikai ielieku atsauksmi, lai zina, ka nav viss vienradži un varavīksne. Darbs jau principā labs, studentam pat ļoti labs. Ilgtermiņā tikai īpaša tipa cilvēki tur paliekot (tā man teica). Pa lielam krievenes, kam labāku darbu nedabūt un tie, kam nav laba izglītība, lai savā lauciņā spēlētu. Atkārtoju- pa lielam. Gan jau arī citi frukti figurē.
Bet nu bonusi tur esot daudz un visādi, sākot ar sporta zālēm, beidzot ar bezmaksas valodu kursiem.
Lai izdodas visām!(l)
20.03.2018 16:43 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Peekaboo 1, arī mums opcijas dabūt paaugstinājumus vai vnk iemēģināt spēkua cita veida amatā ir pat ļoti daudz. Notiek nepārtraukta rotācija. Pat grūti izsekot. Es esmu dīlere, jo atsakos būt pitboss, jo man no visas sirds patīk tieši šis amats un manā gadījumā paaugstinājums nenozīmētu algas pielikumu, bet sagādātu daudz dažādu neērtību.
20.03.2018 14:49 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
80% darbinieku, arī vadībā, ir sievietes. Viss ELT ir viena liela sieviešu pasaule. Grūtnieces nav nekāds tabu. Visas tiesības tiek ievērotas. Meitenes strādā ar lieliem puņčiem, aiziet laimīgi superlabi apmaksātā dekrētā un laimīgi atgriežas, jo alga saglabājas, nav nekāda pārbaudes laika, pienākas divi atsevišķi pabalsti no vadības un elastīgais grafiks ir viwglu saskaņojams ar bērna bērnudārza gaitām, piemēram. Tie ir fakti. Pati taisos vasarā iet nu jau otrajā dekrētā. (l)
20.03.2018 14:45 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Sasodīts, uzdrukāju garu atbildi un viss pazuda. Tātad. Man ir superīga privātā dzīve. Liela ģiemene. Daudz draugu. Visus varu brīvi satikt, jo savu grafiku ļoti daudz spēju ietekmēt.
Vecuma ierobežojumi?! Muļķības. Manā zonā gandrīz visiem dīleriem ir 28gadu un vairāk. Visis cilvēki ir gana izskatīgi, kamēr vien rūpējas par savu ārieni. Vecāki dīleri izraisa lielāku cieņu un respektu no klientu puses, jo automātiski tiek pieņemts, ka tāds ir profesionālāks un atbildīgāks sava darba darītājs. ELT ir diezgan jau dīleru ar sirmām matu šķipsnām.
20.03.2018 14:40 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Bāc. Atkal jau klasiskie steriotipi.
20.03.2018 14:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Normālā kazino ja būtu nostrādājis daudzus gadus, būtu normāli ja tevi paaugstinātu par pitboss...tad jau vēl var strādāt tik pat ilgi :D
20.03.2018 13:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
leni
Kamēr skaisti izskatās:-D
Es tā domāju kā ar tām, kuras paliek stāvoklī. Vai tādām dod mājienu- jāiet prom no darba?
20.03.2018 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits