Aicinu darbā online kazino

 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies. Man šeit ļoti patīk. Protams, ir šādi tādi sīkumi, kuriem var piekasīties, bet kopumā nevaru iedomāties, kurā darba vietā vēl ir tik lieliska darba vide. Šobrīd mums tiek rīkots potenciālo jauno dīleru cv vākšanas konkurss.
Tātad. Aicinu meitenes, kuras vēlētos pamēģināt savus spēkus šajā sfērā, droši sazināties ar mani. Varu visu apspriest arī šeit publiski, jo, kā jau teicu, viss ir super. Konkursa jēga? Ja atnesīšu daudz cv, tikšu pie bonusa. Ja reāli nostrādāsiet vismaz 3 mēnešus un vairāk, tikšu pie bonusa.
Kādēļ siltu iesaku tieši sevi? Jo reti kuram dīlerim ir tik liela darba pieredze un zināšanas par šo darbu. Ja iesniegsiet tieši šī konkursa ietvaros, tieši caur mani, tad tiksiet pie papildus 100€ bonusa pēc pirmā nostrādātā mēneša. Ja iesniegsiet cv tieši caur mani, tad garantēju visu iespējamo palīdzību kādu vien varu sniegt, gan sekojot līdzi jūsu darbam, palīdzot nepieļaut klasiskas kļūdas, palīdzot iejusties darba vidē un saprast, kas ir kas. Vienmēr atbildēšu uz jautājumiem facebook vai darbā, ja uzrunāsiet mani kādā pauzē.
Kādas ir prasības? Vēlme strādāt. Punktualitāte, disciplīna un precizitāte. Angļu valodas zināšanas tādā līmenī, lai jūs spētu brīvi komentēt spēli, skaidrot noteikumus un sarunāties par ikdienišķām lietām. Tev jābūt meitenei/sievietei. Vismaz 18 gadus vecai. Pievilcīgs ārējais izskats. Drīkst būt tetovējumi.
Gaidīšu jūsu jautājumus šeit vai uz manu epastu [email protected]. Cv jāiesūta līdz 19.aprīlim man uz epastu.
Šī būtu manuprāt leiliska iespēja meitenēm, kas vēlas darbu savienot ar studijām. Sakarā ar paredzamo lielo saņemto cv skaitu, pieļauju, ka aptuvenais darba uzsākšanas laiks būtu maijs vai jūnijs. Tātad lieliska iespēja iestrādāties vasarā un rudenī, ja ir vēlme, strādāt pus slodzi, vai tikai darbadienās, ja studējat sestdienā u.tml. Darba grafiks ir salīdzinoši elastīgs, ar laiku var izvirzīt prioritātes un studentiem tiek nākts pretī.
19.03.2018 04:07 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Intereses pēc - līdz cik gadiem vispār var strādāt šāda veida darbu? Ir taču saprotams, ka tas nav darbs visam mūžam.
20.03.2018 13:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vasja
Es domāju,ka vispārīgi runā. Ja alga nemainās, cita darba amata pienākumi nepatīk, tad patiešām nav vērts mainīt.
20.03.2018 13:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
9 gadi par dīleri?
Tev jābūt vientuļniecei bez bērniem un bez sakarīgas privātās dzīves(t)
Atvainojos, vienkārši zinu daudzus dīlerus un tas ir darbs tikai jauniešiem un nejau uz 10 gadiem.
20.03.2018 13:17 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Sniegpulksteniite, tu pārprati. Es uzskaitīju tos pienākumus, ka smani atbaida tieši mana uzņēmuma amatos, kas skaitītos paaugstinājums. Nu neder man biroja darba veida pienākumi. Turklāt esmu savā amată iestrādlājusies tā, ka amata paaugstinājums nenozīmētu algas paaugstinājumu. Tātad tīri prestižāka amata pēc atteikties no amata, kas man vairāk ir kā hobijs un sirdslieta, būtu reti stulbs lēmums.
Un es neteiktu, ka mums ir nesaprotama bonusu sistēma. Tieši otrādāk, katra centa aprēķins ir izskaidrojams. Tikai varbūt kāds/a līdz galam nav sapratis tieši kã veidojas tas bonuss. Brīnos.
20.03.2018 13:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Šermuļi skrien, iedomājoties, ka visu dienu būtu jāpilda visādas excel tabulas, jātaisa atskaites un ka mana alga būtu atkarīga no citu darbinieku darba kvalitātes, nevis manis pašas

Tāda veida darbos parasti ir viens konkrēts algas cipars ,ko saņem mēnesī un neietekmē tas kā citi strādā. Manuprāt, tas ir stabīlāks darbs, jo jau zini konkrētu ciparu ,ko saņem un neviss pēc grafika un nav muļķīgas bonusa sistēmas ,kas sastāda pusi no algas kā bija vienā no kazino tipa uzņēmumiem. Bonusu sistemu pat īsti līdz galam nevar paskaidrot 100% no kā tā sastāv.
Protams ,ka alga iznāk lielāka nekā daudzās citās darba vietās, kur var strādāt studenti ,nav nekas sarežģīts un tas ir liels pluss.
20.03.2018 11:45 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Jasmīna Vāvere, lieki tu skumji skaties uz mani un citām meitenēm, kas strādā gadiem par dīleri. Tă ir mana izvēle, jo man tik tiešām ļoooooti patīk tieši kāršu dalīšana un komunikācija ar klientiem. Katram savs. Šermuļi skrien, iedomājoties, ka visu dienu būtu jāpilda visādas excel tabulas, jātaisa atskaites un ka mana alga būtu atkarīga no citu darbinieku darba kvalitātes, nevis manis pašas.
20.03.2018 11:35 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Es arī strādāju elt. Līdz ar jaunām telpām uzņēmums paplašinās un darbiniekus intensīvi meklē. Meitenēm-studentēm, ļoti labs darbs. Tas nav darbs uz visu mūžu, bet studējot ideāls, jo var pielāgot studijām. Un alga arī laba- studentam! Man pašai darbs ļoti patīk un esmu priecīga tur strādāt, mani apmierina pa lielam viss, bet nu, tas nav darbs uz visu mūžu. Skumji skatīties uz meitenēm, kuras tur strādā gadiem kā dīleres- bez paaugstinājuma.
Rezumējot, jaunas meitenes, studentes- jums lieliska iespēja.
20.03.2018 07:08 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Viktorija Nice. Es sevi cienu un tur strādāju. Tāpat kā vēl simtiem citu laimīgu, sevi cienošu cilvēku. Kādēļ tev radies tik greizs uzskats?
20.03.2018 00:19 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.03.2018
Neviens sevis cienošs cilvēks tur ilgi nestrādā. Briesmīga vieta.
19.03.2018 21:38 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies.

Mēs ļoti daudz un intensīvi pieņemam darbā daaaaaaudz jauno darbinieku, jo uzņēmums ļoti strauji aug.
Laikam jau izaudzis ziloņa lielumā. :D:D:D
19.03.2018 05:43 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Es lūdzu argumentētu kritiku, nevis minējumus un hipotēzes. Mēs ļoti daudz un intensīvi pieņemam darbā daaaaaaudz jauno darbinieku, jo uzņēmums ļoti strauji aug. Tikai nepārtraukta jaunu darbinieku pieņemšana tādu attīstību spēj nodrošināt. Nevienu bez acīmredzama iemesla nekādā gadījumā netiek atlaists. Pat, ja dīlerim no sākuma nu galīgi nesanāk, viss krīt no rokām ārā, stresa dēļ feili gadās, viņu nevis atlaiž, bet visādi cenšas palīdzēt, ar viņu papildus strādā, meklē problēmas un palīdz tās risināt. Pa lielam brutāli atlaiž, vienalga, pirmos trīs mēnešos vai pēc tam par disciplīnas pārkāpumiem, nokavētu darbu u.tml. Un lagas patiesi ir labas. Pat pirmos 3 mēnešus. Atkarīgs, protams, no darba kvalitātes, bet lielākā daļa jauniņo ir priecīgi algas dienā.
19.03.2018 04:31 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Šitie kazino aicina darbā visu laiku gan vīriešus, gan sievietes. Tātad, vai nu darbinieki visu laiku tiek atlaisti no darba vai arī neviens negrib tur strādāt, neraugoties uz augsto apmaksu, vai arī visi potenciālie darbinieki jau izbrāķēti (par zemu algu 3 mēnešus nostrādājuši un pēc tam atlaisti). Šai pēdējā variantā - laba taktika, kā izmantot lētu darbaspēku ar labiem solījumiem.
19.03.2018 04:17 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Piedodiet, ka sanāca tāds palags. Neiedomājos, ka no telwfona rakstītais tik blīvi izkārtosies. Tātad. Esmu gatava jautājumiem. Kritikai. Diskusijām. Man patīk izaicinājumi.
19.03.2018 04:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!