Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredze ar investīcijām

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Labrīt otrdienā! (l)
Pēdējā laikā esmu saskārusies ar domu, ka vēlētos investēt savu naudiņu, lai iegūtu kādus papildus ienākumus. Pie reizes arī iegūstot jaunas zināšanas.
Meklējot internetā atradu tādu lietu kā https://teletrade-dj.lv/, kas piedāvā arī apmācības (cerams, ka arī tādiem, kuru zināšanas ir tuvu 0 kā man :-D), tomēr neesmu vēl sakontaktējusies ar viņiem, jo māc šaubas, vai tas vispār ir tā vērts.
Iespējams kādam no Jums ir pieredze šajā sfērā? Internets pilns ar negatīvo pieredzi. Tomēr rodas jautājums, vai pieredze ir negatīva kompānijas vai cilvēka paša nezināšanas un nemācēšanas dēļ.
Ceru vismaz uz kaut vienu pozitīvu iznākumu - cik laikietilpīgi tas bija, kā ar līdzekļiem, attieksmi no kompānijas puses.
Paldies un jauku dienu! :-)
27.02.2018 10:18 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Hmm, vai tad tajā pašā InteractiveBrokers, lai atvērtu account, nevajag vismaz 10 k ieguldīt?
05.03.2018 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Neatceros, kurš investors ir teicis, ka finanšu pasaule ir pilna ar slimiem cilvēkiem
Ir pa istam jaizjut tirgus garsa.
Šis ir tas gadījums. Šādās kategorijās spriež arī, piemēram, no spēļu automātiem atkarīgie.
01.03.2018 15:28 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ārprāts, es vienreiz TeleTrade aizpildīju kkādu pieteikuma formu... VIņi taču miljons reižu zvanīja. Es jau pārdomāju, bet viņi tik zvanīja un zvanīja! :-O Lai gan es katru reizi teicu,ka šobrīd nav aktuāli vairs, ka došu ziņu, JA interesēs. PATI došu ziņu. Vairākos zvanos to teicu, līdz beidzot pateicu,ka viņi ļoti nepieklājīgi rīkojas šādi darot un lai beidzot liek mani mierā (viņi zvanīja no dažādiem numuriem :D ) Slimie. :D
01.03.2018 00:23 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja autore bus pietiekami apzinigi izpildijusi « majasdarbu », pirms investejusi kaut 50€, vinai ir solidas iespejas tos nezaudet.
Es runaju no perspektivas , ka ir jasak ar kaut ko. Ir pa istam jaizjut tirgus garsa.
Demo konts ar paris tukstosiem ir atrauts no realitates , jo kad pa istam esi tirgu, reakcijas ir pavisam savadakas. Un es to saku tadel, ka man ir ists (nevis demo) daudzus tukstosus verts portfolio- mans personigais. Ta ka tici man- es tam pieeju loti nopietni, jo man nepatik zaudet naudu.
01.03.2018 00:20 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
gribi investēt ? tad nu jāliek iekšā garlaicīgajos ETFos ilgtermiņā

+++
Es ieteicu to, kas, manuprat, ir vislabakais risinajums, ja gribas pasai un reali paspeleties finansu tirgos.

Tam es piekrītu, vislabākais variants kā paspēlēties ir ieguldīt 50-100 eiro. Kā noprotu, autore tomēr uz lietām skatās nopietnāk un grib kaut kādu atdevi, ne tikai šādu maksas izklaidi. Atverot demo kontu ar vismaz dažiem tūkstošiem cilvēks var reālistiskāk redzēt, cik daudz laika un darba jāvelta kādai konkrētai peļņai, pieņemot, ka tur ir peļņa; un tad attiecīgi izlemt, vai tas ir reālas naudas un darba ieguldīšanas vērts. Jo pat ja konts konsistenti ir plusos, ieguldītā darba apjoms un potenciālais risks var būt nesamērīgi augsts. Ar 100 eiro šīs lietas aiziet pilnīgi garām. Nemaz neminot apstākli, ka demo konts ļauj daudz labāk attīstīt praktiskās iemaņas, jo netraucē ne absolūti ierobežojošā 100 eiro summa, ne psiholoģija. (to es rakstu nevis tev, bet tīri tēmas autorei)
Anyways, man ta skiet , ka nav isti jegas diskutet, ja tev NAV savs vertspapiru portfolio un reali tu pati nekad neesi neko ne pirkusi, ne pardevusi par SAVU naudu.

Un tu to raksti, jo...?
01.03.2018 00:04 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Teletrade Tev piedāvās ņemties ar Forex, bet tas būs spekulācijas ar valūtām. Investīcijas ir tad, kad Tu ieguldi naudu vērtspapīros(akcijas, obligācijas un t.t.) vai arī investē naudu kustamā/nekustamā īapšumā.
28.02.2018 23:57 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
man ir gan izglītība, gan interese par investīcijām, bet pat ņemoties un mācoties par to tēmu kādu labu laiku, varu teikt vienu - gribi investēt ? tad nu jāliek iekšā garlaicīgajos ETFos ilgtermiņā, ja grib asini pakurināt, tad P2P platformās, tagad arī skatos privātajiem ir pieejamas korporatīvās obligācijas - arī asins pakurināšanai, bet nu ir varianti, kur baigās zināšanas nemaz nevajag ar normālu atdevīti šīm dienām.
28.02.2018 21:56 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Un es jau mineju, ka vispirms vajag apgut analitisko materialu, atrast skietami perspektivakas securities.
Tas nemaksa neko, jo interneta informacijas ir loti daudz.
Tikai tad sakt spekulet ar pirmajiem kaut 10€ un skatities ka veicas.
Nekas nenotiek viena diena un ari ne menesi.
Anyways, man ta skiet , ka nav isti jegas diskutet, ja tev NAV savs vertspapiru portfolio un reali tu pati nekad neesi neko ne pirkusi, ne pardevusi par SAVU naudu.
28.02.2018 21:32 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Tadel, ka ir starpiba , vai tu to dari demo versija t.i. neko reali nezaude un neiegusti, vai ar realiem lidzekliem. Tas maina psihologisko attieksmi.
Bet katrs var darit ka velas. Es ieteicu to, kas, manuprat, ir vislabakais risinajums, ja gribas pasai un reali paspeleties finansu tirgos.
Autore ari nekur nemineja, par kadam summam ir runa.
28.02.2018 21:19 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Tikai nevienam bez tirgus zinasanam nekad neieteiktu sakt ar kaut vai 1000€.
Lai apgutu procesus IR velams sakt ar loti mazam summam.

Jautājums ir kādēļ tu vispār iesaki tirgot akcijas bez priekšzināšanām. Tam ir domāti demo konti, kuros var sākt ar normālām summām, nevis ieskaitīt kontā 100 eiro un izlikties, ka visu potenciālo peļņu un vēl vairāk ļoti ātri samaksājot komisijās tu kaut ko iemācies, turklāt šis kaut kas ir bijis 100 eiro vērts, noteikti ne apgūstams arī bez jebkādas maksas, turklāt apgūstams kvalitatīvāk. Pilnīgi iracionāls komentārs.
28.02.2018 21:04 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
solilqui.,
kādreiz TeleTrade bija vienīgie , kuri piedāvāja treideru apmācības (iesācējiem, entuziastiem).. saucat kā gribat.. kursos patiešām māca primāras lietas, vairāk fundametālās analīzes lasījumu un nedaudz sniedz ieskatu lielo ziņu laikā, kas būtiski ietekmē tirgus scārstības. Tomēr Tele trade ir ar ļoti zemu uzticamības reitingu un kompānijai nav pat GALVENAIS Finanšu kapitāla tirgus komisijas licenze.
Pirms izlem pievienoties kādai no LV esošajām treideru vai brokeru kompānijām, izpēti, vai kompānijas ir ar licenzi, tas būtu primārais. Un protams, nespēlējies pati, izpēti treideru vai brokeru reitingus un pievienojies kādam, jeb dod savus apgrozāmos līdzekļus..ieguvēji būsiet visi. Var protams darīt ko minēja, pirkt akcijas no bankām.. jeb pareizāk sakot ļaut bankai strādāt ar savu kapitālu un gadā saņemt noteiktus %... un jā, jo lielāks apgrozāmais kapitālais, jo lielāks ienākums...
28.02.2018 20:10 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Un , protams, ka ar 100€ neko nevar nopelnit! Vai ari loti smiekligu summu.
Bet teikt, ka ar to nevar sakt , ir mulkibas! Sakt var ari ar 50€!
Tikai nevienam bez tirgus zinasanam nekad neieteiktu sakt ar kaut vai 1000€.
Lai apgutu procesus IR velams sakt ar loti mazam summam.
Tapat, lai kaut ko vera nemamu ilgtermina beigas nopelnitu, investiciju apjoms ir visu laiku japalielina.
28.02.2018 19:47 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
apartheid, ludzu, atver sava banka vai ari kada brokeru firma custody account vispirms.
Kad tas ir izdarits, tu vari pirkt jebkuras akcijas, fondus, obligacijas vai strukturetos produktus.
Kaut vai 1 (!) akciju par 10€, attiecigi samaksajot visas fees.
Nekur nav minets, ka tam nav vispar javelta laiks vai ari, ka visi klust bagati!
Lai tiesam kaut ko pelnitu, nepieciesamas labas tirgus zinasanas.
Loti kaitina, ka cilveki raksta par to, ko pasi nekad nav darijusi!
28.02.2018 19:28 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Autorei ieteiktu forumos baumas nevākt, bet parunāt ar reāliem investoriem un valūtu treideriem. Citādi lasot šos ''var sākt arī ar 100 eiro,'' ''jāmāk tikai tirgot,'' ''nav tam vispār nekāds laiks jāvelta'' tiešām nav skaidrs, kādēļ visi, kas tirgo akcijas vai valūtas, nekļūst stāvus bagāti dažu mēnešu laikā. Šeit drīzāk cilvēki mēģina anonīmiem svešiniekiem pierādīt savu pārcilvēcisko varēšanu, nevis radīt reālistisku ieskatu tirdzniecībā.
28.02.2018 19:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja ir sajega par ekonomiskajiem procesiem, zinasanas finansu sfera un saprotami investment vehicles, tad nekadas daudzas stundas diena tam nav javelta. Bet jaseko lidzi tirgum gan.
28.02.2018 18:54 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
skudrulacis, kāpēc man jāzina, cik cilvēks nopelnījis?! Pārdodu informāciju par simbolisku samaksu. To, cik % peļņa, ir atkarīga no paša cilvēka, pa cik nopērk un pa cik pārdod, cik naudas ieliek. Es tikai sedzu izmaksas no dalības šajos maksas kanālos :)
Viss pārējais atkarīgs no cilvēka, es pārdodu tikai informāciju par fiksētu cenu. Tālāk jau vairs nav mana daļa.
28.02.2018 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Ar investēšanu apzīmē milzīgu daudzumu objektu un procedūru, tāpēc būtu nepieciešams precizējums, ko tieši vēlies. Ja ambīcijas ir lielākas par pāris simtiem EUR pie pensijas, tad noteikti jābūt gatavai ziedot šim pasākumam daudzas stundas ik dienas.
28.02.2018 14:00 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Jūs visi varbūt patiešām domājat, ka sēžot pie kompja un spaidot podziņas vai uzticot šo pienākumu kādam citam, jūs reāli tirgojaties?
28.02.2018 13:42 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Iesacejam ar Forex darboties gan neieteiktu.
Ka kau mineju, puslidz visdrosakais veids ir meginat investet akciju tirgu, sakot ar jebkuru summu. Izvelies brokeri (piem. , InteractiveBrokers) , atver kontu un pati izvelies savus assets.
Zinasanas tapat gusi, meginot iebraukt analitiskaja materiala, kas gan jamekle pasai. Un pec tam sekojot finansu tirgiem un informacijai.
28.02.2018 08:46 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tas, ka var sākt ar 100 eiro, gan ir muļķības. Normālām treidinga kompānijām ~3% peļņa gadā ir laba peļņa. Ja tev šķiet labi strādāt vienu gadu un par to saņemt 3 eiro, tad var sākt arī ar 100 eiro.
Nu, gan sajauci visu vienā putrā. Strādāt vajag tad, ja sēdi pie kompja un spaidi pogas Pirkt un Pārdot. Ja investē tirdzniecības uzņēmumā, kurš reāli kaut ko tirgo, tad nav jādara it nekas. Turklāt tie 3% būs tas, ko atmetīs investoram. Lauvas tiesu savāks uzņēmuma īpašnieki. Un it nekas nav jādara arī gadījumā, ja naudu investē kādā brokerī, kur to meistari līdz ar savu naudu ātri noplītē. Droši vien jau tur arī ir prātīgi meistari, bet investoriem tiek ieteikti neprātīgi meistari ar piebildi, ka viņi esot ļoti prātīgi.
28.02.2018 04:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits