Apģērbi Latvijā un interneta veikalos

 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Sveiki visiem!
Agrāk šeit biju biežs viesis, bet, kā tas parasti notiek, par labajām lietām atceras tad, kad ir problēma :-) Ceru, ka tāpat varēsiet dalīties ar viedokļiem.
Šobrīd katrā iepirkšanās centrā ir visi populārie sieviešu apģērbu veikali (H&M, Reserved, Mohito, Lindex, utt), kurus visus nemaz nav iespējams nosaukt. To piedāvājums gan ir plašs, bet ne oriģināls. Bieži vien ir tikai modernā stila kleitas šobrīd aktuālajā krāsā vai tās pašas ierastās zilās džinsu bikses. Atrast ko nepopulārā krāsā, kas ir moderns, ir praktiski neiespējami. Šeit es domāju puķainas blūzes un džemperus, grundge stila kleitas u.tml. Esmu tik bieži redzējusi lielisku kleitu kādai mugurā uz ielas, ka pilnīgi gribējies pieiet un pajautāt, kur tādu var dabūt :-D
Tāpēc vēlējos jautāt, kur Jūs visbiežāk iepērkaties? Vai tie ir interneta veikali vai veikali iepirkšanās centros? Latvijā radītie zīmoli ir ļoti skaisti, bet diemžēl budžets neatļauj džemperi pa 80eur. Varbūt ir kāds interneta veikals, ko regulāri izmantojat, kur kvalitāte ir laba un apģērbu cenas var salīdzināt H&M un Reserved cenu līmenī, kā arī ir piegāde uz LV? Varbūt kādā Rīgas stūrī ir noslēpusies kāda super laba bode ar lielisku piedāvājumu?
Vēlētos zināt Jūsu domas par apģērbu kvalitāti un piedāvāto sortimentu veikalos :)
01.02.2018 12:31 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.08.2016
Sisley, man arī, lūdzu, varētu? :)
01.02.2018 13:38 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es nedaudz vēlāk jums nosūtīšu pm :-)
01.02.2018 13:36 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Ļoti nokaitināja tad kad veikalos gan uz biksēm, gan krekliem un kleitām bija tās puķainās uzšuves kā 90 gadu beigās.

Šim es piekrītu. Ja gribi kaut ko rūtainu, kad visam jābūt puķainam, vari iet sēņot.
Sisley , lūdzu padalies ar šo maģisko interneta lapu, kur labas lietas par smieklu cenām :-) . Es diemžēl zinu tikai sliktas kvalitātes lietas par smieklu cenām...
01.02.2018 13:09 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Sisley ,kādos i-veikalos iepērcies? :-)
01.02.2018 13:06 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Latvijā veikalos praktiski neko neesmu nopirkusi jau gadus.. 5 ?
Sūtu no interneta, dažādām lapām. Ir lapas, no kurām nāk populāru un ne tik populāru veikalu drēbes, ar visām birkām un cenu zīmēm, taču par smieklīgu cenu. Attiecīgi - nav vēlēšanās staigāt pa veikaliem, kas man jau tā nepatīk, lai rezultātā nopirktu to pašu stipri dārgāk, jau vairākkārt laikotu, un, ja ir atlaides, tad par dažām drēbēm ir sajūta, ka viņas jau ir novalkātas, atrodoties veikalā, tik daudzi viņas jau ir laikojuši.
01.02.2018 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Bieži vien ir tikai modernā stila kleitas šobrīd aktuālajā krāsā vai tās pašas ierastās zilās džinsu bikses.

+
Jā, mani arī tas kaitina, ka veikalos ir pieejams tikai tas, kas tagad ir karstais modes trends. Un nekā normāla nav..
Esmu tik bieži redzējusi lielisku kleitu kādai mugurā uz ielas, ka pilnīgi gribējies pieiet un pajautāt, kur tādu var dabūt

Jā, man tā ir tik bieži!
01.02.2018 13:00 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Manuprāt, labākais i-veikals ir asos.com , jo katrs var atrast kaut ko priekš sevis. Dažādi brendi, gan lētie, gan dārgie. :-)
Bieži ir arī lielas atlaides.
_
LV veikali besī, jo tiešām visur ir viens un tas pats. Ļoti nokaitināja tad kad veikalos gan uz biksēm, gan krekliem un kleitām bija tās puķainās uzšuves kā 90 gadu beigās. (t)
01.02.2018 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits