Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
:)
17.04.2018 12:09 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Sasmējos par jūsu stāstiem, forši, ka labas beigas daudziem :) Man paziņa arī noprecēja savu Tinder čali :)
31.01.2018 13:45 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es varētu piederēt pie sportistēm, haha :D pirms dažiem gadiem es tā aizpildīju savu brīvo laiku - kad nebija plānu, tad gāju uz randiņiem, restorāniem, jūrmalām, skatutorņiem, uz Ēlandi pēc kūkām pusnaktī, degustēt vīnus līdz Vīna studijas slēgšanai pirmdienā vai slēpot uz kalnu - nu vienalga ko bez nopietna nodoma un saistībām. ļoti filtrēju ar ko tikties, eļļainas presītes un te es pie behas mani nepaķer, tāpēc arī visi randiņi bija ļoti forši, un ar dažiem es joprojām uzturu draudzīgas attiecības. draugu lokā ir Tinderī iepazinušies nu jau precēti pāri, un arī pati ar draugu tieši Tinderī iepazinos :) tā ka es tikai to labāko par mūsdienu ikdienas ritmā ļoti noderīgo appu :)
ja par kurioziem, tad es laikam tikai vienreiz uz dīvainīti uzķēros, kurs aizveda dzert kafiju un bija kkāds dzīves koučingotājs. tad nu dabūju atbildēt uz visādiem jautājumiem, spēlēt spēles vai klusuma brīdī būt par ekperimenta trusīti tam, kā viņs vēro, kā es uztveru klusumu :D (t)
31.01.2018 13:42 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Bet, protams protams, pirms tikšanās izpētīju par viņu info FB un googlē, vai viņš tāds tiešām eksistē- kādu sevi pasniedz;) Man šķiet, to visi dara, vaine?
31.01.2018 13:22 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Biju uz dažām dienām piereģistrējusies, intereses pēc - kas tas par zvēru, jo bija viens brīdis, kad sāka likties, ka “visi” tur ir un “visi” par to runā. Nebija enerģijas kaut ko sarakstīties un atbildēt, mazliet parakstījos ar LV dzīvojošu bulgāru, vienīgo, ar ko tiešām izveidojās pieklājīga un brīva sarakste, bez pers. jautājumiem, vienkārši par visu ko un neko, tāpēc spontāni aizgāju pēc darba iedzert kafiju tuvākajā kafejnīcā, principā sanāca, ka esam kaimiņi.
Kopumā nekā atmiņā paliekoša, domāju, ka viņš piekopa šāda veida randiņus bieži, tā komunikācija bija absolūti brīva. Domāju, ka šādā gadījumā piem. Tinder ir ļoti OK, cilvēkam dzīvojot svešā valstī - vienkārši, lai iegūtu paziņu loku.
Bija diezgan forši parunāt par kultūru atšķirībām, ceļojumu pieredzi, jo viņš tāpat kā es bija dzīvojis dažādās valstīs un mācēja interesanti pastāstīt, ja satiktu piemājas mārketā- sasveicinātos :)
Nākamajā dienā izdzēsos no turienes, jo man īsti nebija motivācijas un mērķa. Sapratu, ka nekā interesantāka arī vairs nebūs. Ar vīrieti palika vienkārši paziņu līmenī komunikācija.
31.01.2018 13:18 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
es savu tagadējo iepazinu Badoo pusgadu atpakaļ. biju piereģistrējusies aiz neko darīt, nemaz negrasījos tikties, bet viņš bija diezgan uzstājīgs un arī uz pirmo tikšanos aicināja uz mazliet randiņam nepiemērotu vietu, es gan atteicos, bet piedāvāju savu variantu tajā pašā dienā, lai būtu mazliet "pēc maniem noteikumiem". tas arī mans vienīgais šāda tipa randiņš bija :-D
31.01.2018 12:23 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Esmu bijusi uz kādiem 10 tinder randiņiem, tikai viens tāds nekāds. Ne vien man viņš likās ļoti garlaicīgs, viņš arī piedzērās :D Es dzēru ūdeni, kamēr viņš (svētdienas vakarā) kokteiļus "2 par 1 cenu" :D Beigās pateicu, ka mamma mani gaida mājās ( :D ) un palūdzu, lai mani nepavada :D Veiksmīgākajā randiņā satiku savas meitas tēvu ar kuru esam kopā 2 gadus :) Lai gan arī, ko tur liegties, satikāmies ar domu, ka pavadīsim kopā foršu nedēļas nogali un viss. Rezultātā otrajā randiņā kopā aizbraucàm uz Rīgu (nedzīvojam LV), bet pēc mēneša jau vedām manas mēbeles uz viņa dzīvokli :D
Vispār tinder man patika, iepazinu dažādus foršus vīriešus, kurus citādāk noteikti nesatiktu. Bet es tur toreiz neko nopietnu nemeklēju, biju tikko šķīrusies no vīra. Tāpēc, par vīriešiem ar nopietnajiem nolūkiem, man komentāru nav.
31.01.2018 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
samera, tāpēc ka sarakstoties Tu to visu ietērp pēc savas izpratnes un vēlmēm. Bet realitāte ir tāda, kāda tā ir!
Rakstītos vārdos nevar ielikt intonāciju, balss skaņas, vibrācijas, ķermeņa valodu, smaržu, auru un tādējādi Tu to interpretē pa savam. Tas ir tāpat kā filma, kas uzņemta pēc grāmatas būs pavisam savādāka, jo lasot Tu radi pats savus tēlus.
31.01.2018 12:22 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Man interesants jautājums- piemēram, džeks un meitene sarakstās... izrunājuši jau visintīmākās tēmas, sūta bučiņas, bildes, īsāk sakot - ķīmija IR.
Jums nebūtu stulba sajūta, ja aizejot uz randiņu ķīmijas nebūtu? Un kā var nebūt ķīmija, ja sarakstē bija un bildes bija īstas? Es šo mazliet nesaprotu :-D:-P
31.01.2018 12:14 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kad biju brívas meitenes statusá, gada laikā sarandiņoju ar 5 vīriešiem. 3 no tiem romantiskiem nolūkiem nesaistīja, ar vienu bija vasaras romāniņš, ar otru no fwb kļuvām par monogāmu pāri.
Kuriozākais randiņš bija ar filozofu / skolotāju vecuma grupā 35-40, ar kuru bija izklaidējoša komunikācija, lai arī kā partneri - pēc pirmajām 15 minūtēm tikšanās klātienē - neredzēju. Mūsu vienīgais randiņš sākās mazā barčikā, kur uz pusēm maksājām par dzērieniem. Pēc vairākām h tas beidzās parkā, kur mācīju viņam kāpt kokos. Pati nokritu no neliela augstuma (nepiemēroti apavi, jo kokos esmu kā mērkaķēns), viņš centās mani ķert un skūpstīt. Neveikla romantiskā komēdija :D Nākamajā dienā sarandiņoju ar ārstu, kas pārbaudīja, vai viegli sapampušajai, sasistajai plauksta nav kādi uzreiz nemanāmi lūzumi. Win :D Ar viņu arī turpinājām satikties.
No draudzenēm visādi pigori dzirdēti, tāpat arī jauki stāsti. Pieļauju, ka pieredze arī no gaumes atkarīga, jo biju gana kritiska ne tikai ar awipe, bet arī komunikācijā.
31.01.2018 12:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Ir bijusi pieredze ar Badoo, kas ir var teikt, ka tas pats, kas Tinder.
Sarakstījos ar vairākiem puišiem. Protams, lielākā daļa gribēja tikai izklaidēties, bet neko nopietnu, bet bija arī daži forši puiši.
Satikos ar vienu, bet tur nekas nesanāca, jo dzīvē bija pavisam kluss un kautrīgs, īpaši vispār nerunāja.
Tad satikos ar otru, kurš nu jau ir mans puisis. Esam kopā gandrīz 1 gadu un 4 mēnešus. Iepriekš nekad nebiju domājusi, ka iepazīšos ar čaļiem internetā un būšu ar kādu kopā, bet redz, kā sanāca! :-)
31.01.2018 08:50 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es jau tik smejos, mans arī bija ielicis bildi ar savu bmw un ne bez nodoma... teica, ka meitenēm patīkot :-D
30.01.2018 22:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.01.2018
Ja beha lido, tad nevajag tur stāvēt.
30.01.2018 22:44 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
57days, jā, jā, beha ir bmw :D Diversija, nav jau nekādas vainas, tas bija tāds... tīri novērots puišu tips Tinderī :D
30.01.2018 22:42 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tāpēc vienkārši pašai vajag filtrēt, kas un kā - ja jau galvenais ir presīte, beha un bilde no kūrortiņa Turcijā, tur vairāk vai mazāk viss būs skaidrs

Kas vainas behai :-(:-D
30.01.2018 22:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kas ir beha? bmw? vai kaut kas cits?
30.01.2018 22:37 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Bet es Tinderi un tinderošanos atbalstu! Tur tiešām ir arī sakarīgi un jauki puiši, kuriem vienkārši ikdiena ir pārāk aizņemta. (Pati toreiz biju tāda pati - noskrējusies divos darbos un augstskolā - Tinderis bija vienīgā randiņošanas lieta, kurai man pietika laiks). Tāpēc vienkārši pašai vajag filtrēt, kas un kā - ja jau galvenais ir presīte, beha un bilde no kūrortiņa Turcijā, tur vairāk vai mazāk viss būs skaidrs :)
Vēl es biju Mintā, tur arī satiku vairākus puišus. Viens tā kā arī diezgan patika, bet kaut kā tur viss pačibēja |-)
30.01.2018 22:33 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ir bijis viens visai briesmīgs Tinder randiņš, kurā čalis sasolīja romantiskas vakariņas, aizveda mani uz Lido un tad stāstīja par diezgan wtf lietām (piemēram, kā lapsa ķērusi putnus viņa pagalmā un pēc tam saplosījusi), bet vēlāk viņa ģeniālā ideja randiņa turpinājumam bija... "nu davai pasēžam tepat mašīnā Lido stāvvietā" :D :D :D
Toreiz vienkārši notinos :D Ārprāts, liekas, kas man galvā toreiz darījās. Vajadzēja jau pašā sākumā vienkārši piecelties un aiziet.
.
Tas ir bijis vienīgais sliktais un manos Tinder pirmssākumos, norakstu uz pieredzes trūkumu. Pārējos puišus satiku tikai tad, kad bija jau kāds kontakts izveidojies. Lielākā daļa no pārējiem puišiem bija forši (zomg, izņemot vēl vienu) un randiņi bija jauki - kaut vai tikai tāpēc, lai draudzīgi parunātos un pavadītu vakaru labā kompānijā.
.
Un, jā, ar tagadējo draugu, ar kuru esmu ilgstošās attiecībās, arī iepazinos Tinderī (s)
30.01.2018 22:30 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
nevis tinder, bet badoo. otro reizi neparakstīšos, atļaušos citēt savu pieredzi:
Jauno gadu iesākt ar neizdevušos randiņu - ieliekam ķeksīti.
bijām visu sarunājuši, man bija jāiebrauc darbā un citas vēl svarīgas lietas, tāpēc ziņu devu tikai tad, kad izbraucu no darba.. par šo jau sms veidā saņēmu pārmetumu caur humoru, ka es vismaz varēju atrunas izdomāt, nevis klusējot neierastiest
satikāmies auto stāvlaukumā, man tika pasniegtas puķes. kas viennozīmīgi jau ir jauki. žēl tikai, ka papīrā joprojām..
viņš mani aicināja, bet man bija jāizdomā viss - kur iesim, cikos utt. nu ok, arī var samierināties.. pa ceļam uz cafe viņš atkal saka, ka esot jau padomājis, ka velti gājis dušā, īpaši piemetinot, ka pirmo reizi šogad, jo jau paspējis padomāt, ka es vnk neaizbraukšu. wtf
sarunas nevedās, nebijām gan pilnīgi sveši, tikai nekad dzīvē iepriekš nebijām tikušies, tāpēc arī viņš bija lietas kursā par manu autoavāriju pirms gadiem vairāk nekā 7, man to acīs iebāza vairākkārt, kaut gan es pati personīgi no savas atmiņas biju izslēgusi. nu nebija patīkami.
nu atvadīšanās arī bija neveikla, tikai sms pēc tam gan mani nogāza no kātiem - kā patika kafija ar savu nākamo puisi? nu nez vai.
-
manā ne īpaši dižajā randiņu bagāžā šo varu ierindot iekš sliktākajiem..
30.01.2018 22:21 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Būtu Te vairāk puišu varētu uztaisīt cosmo tinderi

Bet te jau arī ir ka Tinderī.
Domāju,ka cosmo puiši arī ir veidojuši attiecības ar šejienes meitenēm

A draudzība starp meiteni un puisi arī skaitās attiecības?
30.01.2018 22:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits