Vīriešu laiks ar draugiem

 
Reitings 15
Reģ: 12.02.2016
Sveikas!
Mājās risinās domu pārmaiņas cik bieži vīrietim ir jāatpūšās kopā ar draugiem. Runa iet par bāru/klubu apmeklējumu.
Varbūt varat dalīties pieredzē-cik,jūsuprāt,bieži tas ir pieļaujams vai cik bieži to dara jūsu otrās pusītes.
Vēlos piebilst,ka vīrietim 25 gadi,neesam precējušies,bez bērniem,bet dzīvojam kopā.
14.01.2018 13:47 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Tādi nemainās,un arī ap 40 ja kas :)
14.01.2018 20:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja, ir gan , un pasam turpinat nemainities.;-)
14.01.2018 20:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un nemainas cilveki ka uz pasutijumu.

Jā. Bet gaidīt, ka mūsu cilvēki (draugs, vīrs, bērns, vecāks) mainīsies - tas ir tik cilvēcīgi....
14.01.2018 20:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man pašai ļoti svarīga ir brīvība, tāpēc ir svarīgi, lai otrs cilvēks respektē manu vēlmi laiku nereti pavadīt vienai, veltot to savām interesēm. Tieši tāpat arī man ir svarīgi, lai vīrietim ir savas intereses un draugi ar kuriem pavadīt kopā laiku. Variants "visur kopā" noteikti nekad nebūs mans.

Daudz +++
Man vispār liekas bišk jocīgi tie vīrieši kas bez draudzenes nekur neiet, kā tādai mammai brunčos ieķērušies...tiešām nav viņiem draugu un nekādas sociālās dzīves?
Vienīgi saprotu vecos večus ap 40, kas jaunību sen izbaudījuši.
14.01.2018 20:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man arī besītu, ka liela daļa viņa naudas aiziet naktsdzīvē, jo, ja bieži, daudz dažādos bāros un klubos dzer, summa tur salasās pamatīga. It kā vīrietis var darīt ar savu naudu ko grib, bet tomēr forši, ka nauda palie
pag to ka calis dzer un tuse autore tacu redzeja uzreiz, nenotiek tas ta peksni viena diena? Un nemainas cilveki ka uz pasutijumu. Mekle kadu kam ir kopigas interses ka tev, ja tev tadas vispar ir..
14.01.2018 19:44 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man arī besītu, ka liela daļa viņa naudas aiziet naktsdzīvē, jo, ja bieži, daudz dažādos bāros un klubos dzer, summa tur salasās pamatīga. It kā vīrietis var darīt ar savu naudu ko grib, bet tomēr forši, ka nauda paliek ģimenē, un brīvos līdzekļus var ieguldīt vērtīgākās lietās, nekā regulāri nodzert.
14.01.2018 19:40 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nevajag jaukt divas lietas - iešanu izklaidēties (nesēdēšanu mājā) un muļķīgu tusēšanos (nu, kādam varbūt gudru). Iet ārā no mājas ir pavisam normāla parādība, un būtu vēlams iet abiem kopā. Bet atšķirības jau rodas tieši izklaides izvēles ziņā. Grūti sadzīvot diviem cilvēkiem, no kuriem vienam patīk atpūta dabā, sports, bet otram - sēdēšana bārā zem galda.
14.01.2018 19:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es pec sevis zinu, jo vairak mani tur, kontrole, cikst, seko, sien pie sevis jo vairak bus manis arpus majas. Tracina cietuma rezims un cikstesana.
14.01.2018 19:32 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Manējais neiet, jo viņam patīk cita veida atpūta un agrāk jau paspējis izskrieties. Es gan šad tad aizeju ar draudzenēm uz bāru vai pie kādas no viņām ciemos. Pēc tam draugs atbrauc pakaļ. Bet visbiežāk iedzeram - pamalkojam vīnu - divatā.
Ja viņš regulāri bez manis vazātos apkārt, smagi sadzēries, man tas nepatiktu. Manā skatījumā tas norādītu uz problēmām attiecībās, jo tādu neiztēlojos divu mīlošu cilvēku kopdzīvi. Mani baidītu arī fakts, ka viņš nejūt mēru un nespēj apstāties dzert. Tas ir potenciāls kļūt par alkoholiķi, jo čalim vairs nav ne 18, ne 20, kad tādus regulāros tusiņus varētu attaisnot ar agru jaunību. 25 gadu vecumā nav adekvāti tik bieži bēgt no realitātes. It sevišķi, ja ir attiecībās ar sievieti, kuru tāds dzīvesveids nesajūsmina.
14.01.2018 19:28 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Mans draugs iet ik pa laikam ar saviem draugiem kkur iedzert utt, bet tas parasti ir tad, kad es jau pirmā esmu pateikusi, ka man tai nogalei ir plāns un tad viņš izdomā savējos + es viņam neko no tā nelieku un tieši pretēji, cenšos atšūties no sarakstēm tajos vakaros, lai atpūšās, bet viņš pēc savas iniciatīvas iedzer maz un laicīgi (ap pusnakti) dodas mājās, lai gan ne reizi to neesmu prasījusi, bet nu patīkami tas ir :D Vot viņam gan pret mani ir pretenzijas, es biju pieradusi iepriekšējās attiecībās, ka daru ko gribu, eju kur gribu vienalga, varu aiziet satikt draugus un tajā pašā vakarā uzrakstīt draugam- sorry, es braucu uz vecrīgu utt :D ļoti grūti ir pārslēgties tagad, bet nu cenšos
14.01.2018 19:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
raila, Tev, protams, pašai jāsaprot un jāizlemj, bet manuprāt, no tādām attiecībām, kur viens ir mājās sēdētājs un reti izjūt nepieciešamību iziet ar draugiem, savukārt otrs katru nedēļas nogali ar draugiem dzer (nezinot mēru), ilgtermiņā nekas nevar sanākt.
Mani interesē - ja pāris strādā standarta darba laiku, tad nedēļas nogale ir tas laiks, kad reāli varētu pavadīt laiku kopā, bet ja viens no pāra katru nedēļas nogali pavada ar citiem - par kādām attiecībām te var būt runa? (t)
14.01.2018 17:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.02.2016
skudrulacis- Esmu informēta par šo psiholoģijas likumu,ka līdzīgs pievelk līdzīgu,bet te jau tā sāls,ja es arī būtu tā lielā ballētāja,tad droši vien nerastos domstarpības.
Pati neeju uz klubiem,ja eju,tad tikai ar draugu.
Ar draudzenēm satiekos,kad jūtu nepieciešamību- reizi 2-3 mēnešos
14.01.2018 17:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man pašai ļoti svarīga ir brīvība, tāpēc ir svarīgi, lai otrs cilvēks respektē manu vēlmi laiku nereti pavadīt vienai, veltot to savām interesēm. Tieši tāpat arī man ir svarīgi, lai vīrietim ir savas intereses un draugi ar kuriem pavadīt kopā laiku. Variants "visur kopā" noteikti nekad nebūs mans.
++
perfekti pateiks.
14.01.2018 16:43 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.03.2016
Serēna - mums ir līdzīgi draugs ir 13 gadus vecāks par mani, iešana ārpus mājas vairs nav viņa prioritātes, tā teikt, jau savu ir izstaigājies. Ja kur ejam, tad pretim arī ir pāri un ir labi visiem. gan puišiem parunāt, gan mums, meitenēm. :)
14.01.2018 16:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Jūs jau varat iet vienlaikus uz tiem klubiem un bāriem, jo, ja reiz jūs viens otru atradāt, tad jau jūsu uzskati un dzīvesveids sakrīt. Tiesa gan, nav obligāti jāiet uz vienu un to pašu bāru vai klubu. :D
14.01.2018 16:35 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mans vīrs uz klubiem īsti nestaigā, tie ir ļoti reti gadījumi, bet ar draugiem tiekas gan, pārsvarā pie kāda no viņiem ciemos, iet pirtī, tad droši vien dzer un pļāpā, es nezinu-klāt neesmu bijusi. :-D Siltajā sezonā mēdz uz nedēļas nogali ar draugiem aizbraukt pamakšķerēt.
Protams, man nav nekādu iebildumu. Viņš ir pieaudzis vīrietis un viņam ir savi draugi, kurus jāsatiek.
14.01.2018 16:25 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Mēs ar draugu laižam viens otru kurp vien otrs ir iecerējis doties. Viņš kādu reizi mēnesī tiekas ar draugiem - vai nu iet ciemos viens pie otra, aiziet kaut kur paēst, vai pasēž bārā. Man nekas pret to nav pret (pukstu tikai tad, ja mani nepabrīdina - to viņš labi zina). Bet viņš nemaz arī nav pa klubiem staigātājs, kā arī alkoholu lieto šausmīgi mazos daudzumos.
Mums laikam kaut kā apgriezti - vairāk iedzeru es, arī klubos ar draudzenēm dažkārt izdejojos es. Bet nu ļoti uzticos viņam un vēl jo vairāk es novērtēju to, cik ļoti viņš uzticas man - nekad nav pukstējis, rājies vai dusmojies.
14.01.2018 16:20 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ja mums abiem nekas kopā nav ieplānots, tad iet kur vēlas un tiekas ar draugiem un arī sieviešu kārtas pārstāvēm. Pārāk bieži gan tas nav, jo pamatā mums patīk atpūsties kopā. Bet klubi tie nav, bet vietas, kur var pasēdēt un papļāpāt ar sen neredzētiem draugiem/skolas biedriem. Dzeršanas problēma arī atkrīt, jo ar alkoholu ir uz jūs.
14.01.2018 16:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
+++ Profesore komentāram!
Man pašai ļoti svarīga ir brīvība, tāpēc ir svarīgi, lai otrs cilvēks respektē manu vēlmi laiku nereti pavadīt vienai, veltot to savām interesēm. Tieši tāpat arī man ir svarīgi, lai vīrietim ir savas intereses un draugi ar kuriem pavadīt kopā laiku. Variants "visur kopā" noteikti nekad nebūs mans. Taču, tai pat laikā, prasta piedzeršanās klubā katru nedēļas nogali, man nešķistu pieņemama. Par laimi, šajā ziņā ar draugu sakrīt viedoklis un mēs abi pārsvarā esam bāru un mūzikas festivālu piekritēji.
Manuprāt, galvenais ir rast kopsaucēju, taču, ja otra cilvēka ballēšanās paradumi sāk traucēt, tad ir jārunā, jo, ja neejat uz tiem klubiem kopā vai arī pati neesi liela klubu piekritēja, spēju saprast, ka tas ir nepatīkami un pat traucējoši, ja otrs katru nedēļas nogali dodas uz klubu un mājās pārnāk pārdzēris jēgu.
14.01.2018 15:51 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Manējais neiet vispār nekur bez manis. Tāpēc atkrīt šī problēma. Man nav iebildumu, ka iet, bet pats nevēlas.

Mums diezgan līdzīgi. Plus, draugi viņam gandrīz visi ar ģimenēm, tā kā forši ir kopā satikties.
14.01.2018 15:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)