Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

707.lv

 
Reitings 14
Reģ: 27.12.2013
Sveikas, meitenes!
Meklēju informāciju un atsauksmes par internetveikalu 707.lv, bet nekur neko īsti neatradu.
Vai šis internetveikals ir uzticams? Kāda ir jūsu pieredze?
Paldies jau iepriekš :-)
23.08.2017 10:04 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.12.2013
Nedzīvoju Rīgā, kur ir tik liela izvēle. Manā pilsētā izstaigāju visus elektropreču veikalus un neatradu sev vēlamo. :-(
23.08.2017 10:33 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kāpēc nevari vienkārši aizbraukt uz kādu elektropreču veikalu un taisnotāju nopirkt? Dažkārt var pa ļoti labām naudiņām labu preci dabūt. Pat lētāk, nekā internetā. :)
23.08.2017 10:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.12.2013
Es vienkārši mazliet aizčammājos ar taisnotāja pasūtīšanu.
Gribēju pasūtīt - 1a.lv, bet - tur rāda, ka preci dabūšu 4.septembrī, 220.lv - tikai 14.septembrī. Savukārt 707.lv sola nodot preci pāris dienu laikā.
Ja jau nebūtu svarīgi to taisnotāju dabūt ātrāk, jau uz nākamo nedēļu, tad jau gaidītu.. bet šobrīd tā dilemma, jo 707.lv tas taisnotājs arī ir par pāris eiro lētāks...
Bet nu laikam jau būs jāgaida vien uz tiem pašiem septembra datumiem.
23.08.2017 10:21 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, nerekomendēju pirkt neko no visiem šitiem neskaitāmajiem mazajiem/maz zināmajiem veikaliem. Pirmkārt, viņiem reti kad ir visas preces uz vietas un nākas ilgi gaidīt. Pie tam viņiem ir tendence piedāvāt un mēģināt pierunāt iegādāties dārgākas alternatīvas noskatītajai precei, ja tās nav noliktavā. Slikta apkalpošana, lēna piegāde, neatsaucīga komunikācija un gandrīz garantētas problēmas ar preces atgriešanu/garantijas remontu. Veikala nosaukumu vairs neatceros, bet reiz pasūtīju preci, pēc 3 dienām man zvana un saka esot jāgaida gandrīz 2 nedēļas, teicu, ka negaidīšu un atceļu pasūtījumu, bet čalis bez maz vai sāka lamāt mani, ka tā es nevarot darīt. Painformēju viņu par attiecīgo patērētāju tiesību likuma punktu un vajadzīgo preci pēc tam dabūju 220.lv par 5 eur dārgāk, bet vienas dienas laikā.
.
Nedomāju, ka tas ir pāris eiro ietaupījuma vērts. Ja kaut kas nepieciešams, pasūtu tikai no lielajiem veikaliem - 220.lv vai 1a.lv ir mani iecienītākie. Vai arī pērku no e-veikaliem, kam ir savas veikalu ķēdes - Elcor, Euronics, RD Electronics, PTA.
23.08.2017 10:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!