Pirmais solis

 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Ko domājat par visiem stereotipiem, ka puisim ir jāraksta/jāsāk darīt lietas pirmajam?
08.08.2017 09:08 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Es savu puisi pirmā uzaicināju uz randiņu un vispār sāku visu flirtēšanu, sarakstīšanos. Sākumā likās forši, pati par sevi priecājos ka spēru pirmo soli, viņam arī protams patika. Bet izrādījās ka puisis pēc dabas ļoti kūtrs un arī tagad ja vēlos kaut kur aiziet tad pašai viņš jāaicina :-D tā ka var sanākt arī tā
08.08.2017 11:03 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es esmu riktīgi priecīga pirmo soļu spērēja. Pirmo soli sperot, var dabūt to, ko patiešām vēlos. Galvenais, lai pašai nav jāsper pirmie divi soļi, lai tas otrs uzreiz nāk pretī.
Tajās situācijās, kad otrs to soli ir spēris manā virzienā, viss ir beidzies ar to, ka es pēc kāda laiciņa saprotu, ka labi nebūs un ir jālaižas lapās.
Bet katram savs. Reti, bet skaisti, ja soli sper abi reizē :)
08.08.2017 10:58 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Burundukiņš
Man ļoti patīk Matthew Hussey, daudzos jautājumos viņam arī piekrītu. Labākais zelta likums, ko viņš man ir iemācījis: ieguldi attiecībās tik, cik iegulda otrs un ne vairāk.
08.08.2017 10:55 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Es arī vienmēr uzskatīju, ka pusism pirmajam jāsper solis, jo savādāk man tāds, kurš nevar pat "Čau" pateikt vai uzrakstīt ,man nav interesants, bet tad noskatījos FB video...tas mainīja nedaudz manus uzskatus.
Paskatieites aŗī jūs:
https://www.facebook.com/9gag/videos/10155825061961840/
08.08.2017 10:48 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Pats pirmais, noteikti no vīrieša. Vēlāk jau katram individuāli.

Man tāpat. Ja puisis ir nu TIK kautrīgs, ka nevar mani uzaicināt uz randiņu, nedomāju, ka mums ir pa ceļam.
08.08.2017 10:15 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Man pašai par laimi tas šobrīd nav aktuāli:-) Bet vispār jāskatās, kāds puisis. Ja zināms kā mērķtiecīgs meiteņu mednieks, tad noteikti nav jēgas. Savukārt, ja tāds kautrīgāks, tad iespējams ir jēga. Turklāt, nav jau obligāti aktīvi jāpierunā iet uz randiņu, iespējams pietiek vien informēt, ka labprāt ietu, ja viņš aicinātu. Tad nu tālākais paliek puiša ziņā.
Starp citu, ar gadiem esmu sapratusi, ka pretēji stereotipiem, aktivitātei meiteņu medīšanā daudzos gadījumos nav korelācijas ar puiša aktivitātēm citās jomās. Tā daudzi aktīvi meiteņu mednieki personības, intelekta, ziņā ir viduvējības, turklāt, starp tādiem mēdz būt diezgan liels % puišu ar kaut kādām sākotnēji neredzamām, bet izteikti negatīvam īpašībām. Turpretī, starp gudriem, spējīgiem, puišiem, kas veiksmīgi virzās uz priekšu savā izglītības un profesionālajā ziņā netrūkst tādu, kuri attiecībās ar meitenēm ir kautrīgāki. Laikam jau viņiem nav daudzu meiteņu savaldzināšanas pieredzes...
08.08.2017 10:12 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Pats pirmais, noteikti no vīrieša. Vēlāk jau katram individuāli.
08.08.2017 09:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bet pēc personīgās pieredzes es varu teikt, ka man nav bijuši iebildumi spert soli pirmajai, jo, piemēram, savu tagadējo draugi es pirmā uzaicināju uz randiņu.

Tieši tāpat bija arī man. Tikai mēs jau pirms tam bijām pazīstami un retu reizi kādu vēstuli draugos cits citam arī uzrakstījām. Bet vēlāk viņš atzina, ka baidījās aicināt mani uz randiņu, jo domāja, ka atteikšu. Tad nu priecājās, ka es spēšu šo soli. :)
08.08.2017 09:52 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Uz to ir jāskatās atšķirībā no situācijas, jo ir puiši, kuri tiešām ir ļoti kautrīgi/viņi ir nedroši un tādā gadījumā meitenei ir jāmēģina spert pirmais solis pretī.
Bet pēc personīgās pieredzes es varu teikt, ka man nav bijuši iebildumi spert soli pirmajai, jo, piemēram, savu tagadējo draugi es pirmā uzaicināju uz randiņu.
Protams, ir lietas, kuras es negribētu darīt pirmā, piemēram, man noteikti būtu svarīgi, lai puisis mani bildinātu, bet nu ir situācijas, kur meitenei nevajag sēdēt un gaidīt, kad puisis visu izdarīs!
08.08.2017 09:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits