Problēmas ar latviešu puišiem

 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
Esmu brīva meitene, vēlos attiecības, ilgs laiks pagājis jau bez. Es iepazīstos, man rodas labs iespaids čatā, jo puiši parāda sevi no labākās puses. Satiekamies pirmo reizi... Arī viss labi, pieklājīgi, uztur sarunu, izsaka komplimentus, smaida un tā. Un tālāk iet čats... Kāda viena diena, tad es parakstu...nākamajā dienā neuzraksta neko, pēc nedēļas arī neko, vispār pa retam uzraksta vienu-trīs vārdus un vairs neko. Satikties vairs neaicina, ar laiku vispār pazūd, atseko no sociālajiem tīkliem, kaut arī iepriekš paši interesējās un vaicāja kā atrast. Tā itkā būtu pavisam sveši. Kaut arī vēlos piebilst, ka dzīvē teica, ka vēl satiksimies, aiziesim kautkur un tā. Kas ir ar šiem puišiem? Es jau ar kuru satiekos tikai vienu reizi un viņi nozūd speciāli. Kapēc viņiem ir jāmelo, ka tiksimies vēl un pavadīsim forši laiku? Viņi mani izsvītro no savas dzīves uzreiz, kaut arī paši mani aicināja socialājā, vēlējās satikties, samainīties ar nr. Ir jūtama atšķirība, kāda bija sākumā un kāda pēc tam. Esmu vīlusies. Likās visi jauki, bet īsti nav. Tas nav smuki tā darīt. Jums ir bijusi tāda situācija, ka satiekaties un vairs nekādu interesi un cieņu pret jums neizrāda?:'-( vēl, japiebilst, ka esmu simpātiska meitene, kopju sevi un tādā garā... Neesmu briesmone lai no manis muktu prom. Esmu neziņā par puišiem vienkārši!:-/
17.06.2017 02:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
P.s. virsraksts ir tāds, jo visi puiši ar kuriem tiekos ir latvieši, un es nevēlos tikties ar ārzemniekiem vai krieviem...man nekas nav pret viņiem, un saņemu uzmanību arī no viņiem, bet man pašai kā latvietei gribas tikties ar latvieti, veidot attiecības...bet nekas neiznāk dēļ šādas attieksmes un uzvedības. Es ceru, neesmu vienīgā, kurai tā ir atgadījies. Pilnīgs ignors uzlikts, tāda vēsa attieksme! Ja es tomer neiepatikos, kapēc nevar pateikt uzreiz, nesaprotu!:-| esmu sašutusi. Iepriekš nekad nebiju saņēmusi tādu melīgu attieksmi...
17.06.2017 02:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits