Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešā liekā

 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Tāda situācija. Esmu piedevusi krāpšanu,divas nedēļas atpakaļ, un cilvēks ir mainījies uz labo pusi, vairāk uzmanības un rūpes. Ir pieejami viņa sociālie tīkli. BET. Nav bijusi diena, kad par to nedomāju, parasti viss beidzas ar asarām, it kā piedevu viņam, bet tomēr nedomāt par to nevaru. Piemēram, kad neatbild, tad uzreiz domās, ka sarakstās ar citu vai vienkārši esmu viņam nevajadzīga. Liekas, ka tomēr esam trīs attiecībās nevis divi.
Tādi tarakāni.
Varbūt kaut ko ieteiktu, vienkārši nomierināties, vai izrunāt ar viņu, vai, ko darīt.
Ilgu laiku neesam kopā, vien kaut kut pusgadu, bet attiecības ir nopietnas, draugs ir vecāks par mani..:-|
29.01.2017 18:49 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Kakaduu Sākumā bija izrunāts caur izziņām, jo bija grūti vienam ar otru runāt, tad pēc laiciņa, kad tikāmies, izrunājām uz to brīdi pašu galveno, ko un kā tālāk darīt, bet to pašu, kāpēc un kas neapmierina, to gan nē, jo uz to brīdi nelika svarīgs. Tagad tie, neizrunātie jautājumi, uzpeld.
31.01.2017 21:40 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
dr567309 PADLIES!
31.01.2017 21:38 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
arī pēc krāpšanas var būt laimīgas beigas.

Nu var, bet tas atkarīgs no cilvēkiem. Ja autorei palīdz ieteikums nomierināties, ievilkt dziļi elpu un nedomāt par to, ka krāpta, un viņu tas vairs nekremt, tad uz priekšu. Taču, ja krāpšanu aizmirst nevar un domas par to nemitīgi atgriežas un ēd dzīvi, vai vērts tērēt enerģiju... Viņai pašai tas labāk jūtams, kā būs.
Es tā nesapratu par izrunāšanos... Vai tad netika viss izrunāts pirms piedošanas?
31.01.2017 12:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Redz, kā kuram, bet man neviens no šiem iemesliem nebūtu pieņemams kā iemesls krāpšanai. Principā nevaru iedomāties nevienu attaisnojošu iemeslu necieņai pret mani, un krāpšana ir necieņa.

Itkā es mana uztvere ir pa lielam tāda pati, bet reiz sanāca ieklaiņot vienā reddit forumā "Dead Bedroom" un tur nu es tādus stāstus izlasīju par to, ka zema libido partneri nedod to pašu seksu un emocionālu tuvību, ka partneri nezina ko iesākt. Atīecībās citi pat gadu desmitiem, kopēji īpašumi, kopēja nauda, bērni, utt. Un vienam partnerim ir visa vara attiecībās, jo otrs nespēj tā vienkārši visu pamest un aiziet. Un jā, daži no tiem stāstiem tiešām ir tādi, ka labāk tad lai iet krāpt, jo pašreizējais partneris tik nospiež, nevis papildina attiecības.
Tās situācijas ir tik dažādas, ka nevar izvērtēt visas pēc vienas latiņas.
31.01.2017 10:02 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kārtējā diskusija, kurā lieliski nodemonstrēts tas, ka tiek lasīts nevis tas, kas uzrakstīts, bet tas, ko gribas izlasīt :-) Bet...rezumē ir tāds - patīk jums tas vai nē, piekrītat vai nē, bet tas ir FAKTS, ka arī pēc krāpšanas var būt laimīgas beigas. Tā lūk :-) Autorei novēlu pieņemt pareizo lēmumu un neieciklēties tik ļoti uz principiem, kā arī neļauties kategorisko komentāru ietekmei. :-) Klausi savai sirdij, nevis citu pamācībām par to, ko tev darīt ar SAVĀM attiecībām!
31.01.2017 09:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nav viss melns vai balts, bet citreiz arī nav vajadzības meklēt citus toņus. Dzīve ir pārāk īsa, lai meklētu attaisnojumus tam, kas notika. Aizmirsti par tiem cilvēkiem, kas tevi sāpināja un pievīla, un necienīja. Nav svarīgi, kāpēc viņš tā izdarīja vai kāpēc viņš vairs nav tavā dzīvē, ir svarīgi tas, kāpēc cilvēki paliek.

+++
31.01.2017 08:32 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Nav viss melns vai balts, bet citreiz arī nav vajadzības meklēt citus toņus. Dzīve ir pārāk īsa, lai meklētu attaisnojumus tam, kas notika. Aizmirsti par tiem cilvēkiem, kas tevi sāpināja un pievīla, un necienīja. Nav svarīgi, kāpēc viņš tā izdarīja vai kāpēc viņš vairs nav tavā dzīvē, ir svarīgi tas, kāpēc cilvēki paliek.
31.01.2017 08:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es arī nevienu nevaru iedomāties. Ja kaut kā attiecībās pietrūkst, vai otra puse izturās kā pret kājslauķi, ir taču variants censties izrunāt, ja nepalīdz, tad iet katram savu ceļu

nē, es tev krāpšanas attaisnojošu iemeslu nedošu, bet dzīvē viss nav balts un melns. Katrā ziņā pēc savas pieredzes spriežot, krāpšana nebūt nav tas sliktākais un sāpīgākais ko otrs var nodarīt. Tie ir tikai ziediņi.
31.01.2017 06:04 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
puucinna, alko nebija vienīgais iemesls, ko es pieminēju, kā arī nebija attiecināms tieši uz tavu situāciju un tavu vīrieti, tas bija viens no piemēriem, jo, manuprāt, tā ir vispopulārākā atmazka.
ka ir vainīgs un rīcībai nav attaisnojuma

Nu, tad jau noteikti jāpiedod!
Par braukšanu uz ārzemēm un citiem cilvēkiem.. Tas taču ir tik vienkārši - pāris cilvēkiem pačīkstēt, cik viss ir slikti, un tā, starp citu, izmest frāzi "braukšu uz ārzemēm, te mani nekas netur", un viss, visi draugi domā, ka čalis tiešām brauks prom. Un pat ja viņš reāli taisījās braukt, viņš ar tevi tik un tā manipulēja. Nu, atzīsti, ka pēc tā, kad viņš to pateica, sažņaudzās sirds, jo likās, ka vairs nekad nesatiksi, ka tas tiešām tad ir punkts attiecībām, un līdz ar to uzreiz piedevi.
Var redzēt, ka tu katrā komentārā attaisno viņu, līdz ar to spriežu, ka visas diskusijas jēga bija, lai cilvēki tev saka "viss būs labi, kam negadās" un vēl pastāsta par saviem 5 draugiem, kuri ir laimīgās attiecībās, lai gan kaut kad iepriekš ir bijusi krāpšana. Like - nu, tā taču ir svarīga attiecību sastāvdaļa!
31.01.2017 02:07 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
To arī paziņoja viņa draugi man. Kā arī, pēc tam, kad salabām viņš manā klātbūtnē zvanīja paziņam ar kuru bija jau braucis uz ārzemēm un atteicis. Nedomāju, ka visi piedalītos šādā teātrī!

Pārējiem jau nebija obligāti jāzina, ka ar viņiem manipulē. :D
30.01.2017 23:38 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Mistel Nesaprotu, kāpēc meitenes vispār piemin alco, ja tam nav sakara, un par to nerakstīju. Puisis bijis iedzēris nevis piedzēries, ja jau tā. Un, kad runājām par to, atklāti pateica, ka ir vainīgs un rīcībai nav attaisnojuma.
Par ārzemēm. To arī paziņoja viņa draugi man. Kā arī, pēc tam, kad salabām viņš manā klātbūtnē zvanīja paziņam ar kuru bija jau braucis uz ārzemēm un atteicis. Nedomāju, ka visi piedalītos šādā teātrī!
30.01.2017 23:36 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Lasu un gaidu, kad beidzot parādīsies apraksts ar krāpšanu attaisnojošiem iemesliem. :-D
Es arī nevienu nevaru iedomāties. Ja kaut kā attiecībās pietrūkst, vai otra puse izturās kā pret kājslauķi, ir taču variants censties izrunāt, ja nepalīdz, tad iet katram savu ceļu. Ja vienkārši alkohols pie vainas, vai "tā sanāca, visi esam cilvēki, pieļaujam kļūdas", nu, tas manā uztverē nav nekāds attaisnojums vai paskaidrojums. Jā, es pilnībā piekrītu, ka ir cilvēki, kam "netīšām" var gadīties un nekad dzīvē tas neatkārtojas, bet es nedotu otru iespēju. Nekad neesmu krāpusi, ņemot vērā to, ka pret mani attiecībās ir pietrūcis uzmanības, nebiju laimīga, šķiršanās miljons reizes un viss pārējais, tāpēc ticu, ka atradīšu otru tādu pašu cilvēku, kam krāpšana ir tabu.
Par braukšanu uz ārzemēm. :-D:-D:-D Tīrākā manipulēšana. Kā var kaut kam tādam ticēt. Ja jūs izšķirtos, viņš reāli aizbrauktu un pēc tam tevis dēļ atbrauktu atpakaļ, jo jūs izdomātu mēģināt vēlreiz - cita lieta. Man tā bijušais arī katru reizi pēc šķiršanās raudulīgās vēstules rakstīja, ka gribēja bērnus ar mani, jau pāris reizes bez man aizgāja uz juvelierizstrādājumu veikalu, lai gredzenu pirktu. Nu, 1/1,5 gada laikā pēc tādām sarunām nekas tāds nenotika.
30.01.2017 23:29 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
puucinna . Paldies. Ceru,ka devu tev kaut cik vērtīgu padomu. :-)
30.01.2017 23:29 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Caloo Tāpēc, ka arī pēc kā tāda, es redzu viņā ne tikai visu sliktāko, bet arī LABO, tāpēc domāju, ka varbūt ir iespēja turpināt šīs attiecības.
Kā arī neteiktu, ka viņš 'skrien pakaļ', attiecības ir palikušas labākas, bet nekāds dirsā līdējs pēc šī viņš nav, lai arī kā tas skan, varbūt nepareizi, a varbūt pareizi.
30.01.2017 23:27 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Sognare Tas bija tikai labā nozīmē domāts! :)
30.01.2017 23:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
puucinna
Priekš kam Tev ir vajadzīgs tieši viņš?
Vai nav tā, ka Tu paliec ar viņu, jo pamest nozīmētu atzīt, ka esi zaudējusi un nebiji pietiekoši laba viņam? Un tas, ka viņš tagad "skrien Tev pakaļ" vnk ceļ tavu brūkošo pašapziņu?
30.01.2017 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 520
Reģ: 05.01.2013
Mans iz' dzīves stāsts. Pirmais gads attiecībās - lielisks, gluži kā pasakās. Es pieradu pie tā, ka mani ucina, pirmās nopietnās attiecības priekš manis un, protams, es nezināju, kā uzvesties pareizi. Sarakstījos ar citiem puišiem, kuri man rakstīja, lai gan draugs bieži vien teica, ka viņam tas nepatīk un nav pieņemams, ja reiz ir attiecības. No manas puses flirta nekāda, bet puišiem, protams, citas lietas prātā, ne draudzība. Zināju, ka man pietrūka uzmanības no savējā. Viņš daudz strādāja un nebija Rīgā. Citiem bija vairāk laika man uzrakstīt, nekā manējam. Uzreiz aste gaisā un ar savu ietiepīgo raksturu.. daudz ko salaidu grīstē. pretīgi izturējāmies un nespējām uzklausīt viens otru. Tā nu uz pusgadu izšķīrāmies. Smagi pārdzīvoju, bet kaut kā atkal sagājām kopā. Pa pusgadu, protams, es satiku citus cilvēkus, nespēju pieķerties, viss, par ko spēju domāt bija viņš, cerēdama, ka būs tā kā kādreiz. Notika ilgi gaidītais, sagājām kopā. Bet varu pateikt to, ka uzticības nav vispār nekādas! Šķiet, ka viņam ir citas sievietes, citas darīšanas un esmu tikai kā rezerves ''piekabe'', ja nu nesanāk kā gribētos. Kā arī man pret viņu.. viss vienā greizsirdībā un neuzticībā. Viņam pret mani nulle uzticības, savā dzīvē ielaist nevēlas un mani tur kā noslēpumu. Tādēļ viss, ko varu pateikt - pēc neuzticības un sastrādātām muļķībām, atgriezties tur, kur bijāt ir ļoti grūti, varbūt pat neiespējami. Daudz kas atkarīgs no rakstura un jūtām pret otru cilvēku, bet ja sanāk asaras un puņķi, tad agri vai vēlu tas viss beigsies..
30.01.2017 22:51 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Sognare, paldies par tavu viedokli!

Es ceru,ka Tu neapvainojies par manu viedokli.:-)
Negribu,lai Tu tagad ņemtu un krāmētu savas mantas un dotos prom,viss ko vēlos ir,lai Tu pienem pareizo izvēli. Te var teikt,lai Tu nepiedod, vai lai piedod,bet atceries,ka tā ir tava DZĪVE,un vienīgi tikai Tu vari izlemt kā rīkoties. Es ceru,ka pieņemsi pareizo lēmumu un tev nenāksies pēc laika to nožēlot.Viss ir tavās rokās. :-)
30.01.2017 22:50 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Es neesmu pazudusi, bet gan sekoju visam, ko jūs rakstāt, bet 1/3 komentāru liekas tik ļoti nevietā un ne pa tēmu. Taču es izlasu, katras viedokli un izanalizēju visu jūsu teikto kopumā.
Esmu tikai pajautājusi, ko darīt šajā situācijā, nevis nosodīt attiecības, it kā viņas ir vissliktākās pasaulē, ir taču pāri, kuri pēc krāpšanas arī paliek kopā, un vēlāk viss viņiem ir labi, nenoliedzu, arī par tiem, kuriem viss ir slikti, bet tomēr.
30.01.2017 22:35 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Itsme Tieši par to arī es domāju.
30.01.2017 22:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!