Trešā liekā

 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Tāda situācija. Esmu piedevusi krāpšanu,divas nedēļas atpakaļ, un cilvēks ir mainījies uz labo pusi, vairāk uzmanības un rūpes. Ir pieejami viņa sociālie tīkli. BET. Nav bijusi diena, kad par to nedomāju, parasti viss beidzas ar asarām, it kā piedevu viņam, bet tomēr nedomāt par to nevaru. Piemēram, kad neatbild, tad uzreiz domās, ka sarakstās ar citu vai vienkārši esmu viņam nevajadzīga. Liekas, ka tomēr esam trīs attiecībās nevis divi.
Tādi tarakāni.
Varbūt kaut ko ieteiktu, vienkārši nomierināties, vai izrunāt ar viņu, vai, ko darīt.
Ilgu laiku neesam kopā, vien kaut kut pusgadu, bet attiecības ir nopietnas, draugs ir vecāks par mani..:-|
29.01.2017 18:49 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Sognare, paldies par tavu viedokli! :)
30.01.2017 22:30 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Krāpšana nav kļūda, tā ir izvēle!
Es arī nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kas to attaisnotu. Tam nav attaisnojuma. Attaisnojums ir tam, ja pāriet jūtas, cilvēks izlemj pārtraukt attiecības un gulēt ar citu - to var saprast. Bet krāpšana ir otra cilvēka pazemošana. Jauki, ka ir pozitīvi piemēri (jā, arī manā ģimenē tāds ir - mani vecāki ir laimīgi kopā, neskatoties uz krāpšanas faktu senā pagātnē). Bet ir gana daudz sievietes, kuras sevi ciena un krāpšanu nekad neattaisnos un nepiedos.
30.01.2017 22:13 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Smejies vai? Itsme noteikti pēc tam būtu sapņu princi satikusi...

Vai drīzāk, draugs būtu saticis sapńu princesi un es degtu elles ugunīs par to, ko sastrādāju:-D bet, ja nopietni, autorei iesaku klausīt savai sirdij un attiecīgi rīkoties, jo ne viss ir tik melns vai balts, kā to mālē. Ja jūti, ka nevari atgriezt savu uzticību, tad škiries, bet, ja nolem dot vēl vienu iespēju-dod un nedomā vairs par to! Tas nenozīmē, ka es atbalstu vai attaisnoju krāpšanu, bet, ja esat izrunājuši iemeslus, sapratuši savas kłūdas, kas pie tā noveda un redzi, ka otra puse to patiešām nožēlo, no sirds cenšas situāciju vērst par labu, tad ir vērts padomāt...visi taču mēdzam piełaut kłūdas. (Es nerunāju par hroniskiem krāpējiem!)
30.01.2017 20:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Redz, kā kuram, bet man neviens no šiem iemesliem nebūtu pieņemams kā iemesls krāpšanai. Principā nevaru iedomāties nevienu attaisnojošu iemeslu necieņai pret mani, un krāpšana ir necieņa.
+++
30.01.2017 19:24 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Autore pazuda tieši pēc mana komentāra ar tekstu - tieši tas bija tas, ko gribēju dzirdēt.
Sadzirdēja to ko pati gribēja un viss, tālāk vairs nekas neinteresē. Bet lai jau, tā taču ir viņas dzīve. Varbūt tomēr viss nebūs tik ļauni kā jūs sakāt.
Bet ja runa iet par iemesliem - es nespēju saskatīt pilnīgi nevienu pieļaujami iemeslu, lai kādreiz krāptu mīļoto cilvēku, ja vien attiecības patiešām ir nopietnas.
30.01.2017 18:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nez... mani ne tik daudz uztrauktu pats krāpšanas fakts šajā gadījuma, bet gan viss kopums attiecībām. Autore man atrakstīja privāti. Es teiktu, ka puisis pats par sevi pret viņu attiecas pietiekoši nepareizi + vēl nokrāpis. No tā arī izdarīju secinājumu, ka šoreiz, visticamāk, tā nebūs vienīgā reize. Bet autore to negrib dzirdēt... Viņa piekrīt tikai tiem komentāriem, kurus grib uztvert kā patiesību. Nu nekas... Gan pieaugs.
30.01.2017 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 1460
Reģ: 17.01.2013
Redz, kā kuram, bet man neviens no šiem iemesliem nebūtu pieņemams kā iemesls krāpšanai. Principā nevaru iedomāties nevienu attaisnojošu iemeslu necieņai pret mani, un krāpšana ir necieņa.

Parasti jau tas alkohols, kalpo kā seku pastiprinātājs, nevis cēlonis, krāpšanu drīzāk izraisa kaut kā trūkums attiecībās un tālāk jau seko apstākļu sakritība.
Un nē, krāpjot jau baigi nedomā par otru, bet par sevi un savām sajūtām, tāpēc par to necieņu īsti nav vietā, cilvēkiem ir pārāk liela tendence domāt, ka viss saistas ar viņiem- ja, tevi krāpj, tātad neciena, negrib, man nodarija kaut ko... man... man... man... Bet īstenība- viņš, viņš un viņš, visa tā ir viņa lieta un ar piekrāpto pašu tam ir maz sakara, krāpējam, vai nu iekšā ir kaut kas, kā trūkst vai vienkārši sports/dzīves veids, kādam ieriebt, reti kāds speciāli grib, ja čalim sacēlās uz citu, tad ne jau tāpēc, lai tev ieriebtu, vai necienītu, bet tāpēc, ka viņš to gribēja priekš sevis, nevis tevis dēļ- beidziet visu tendēt uz sevi!
30.01.2017 17:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Un iedomājies, ja viņam toreiz kāds bļautu un teiktu, lai tevi pamet un viņš paklausītu?

Smejies vai? Itsme noteikti pēc tam būtu sapņu princi satikusi... :D
30.01.2017 16:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Katram savi iemesli - kam uzmanības, kam seksa bads. Kam alkohola reibums.

Redz, kā kuram, bet man neviens no šiem iemesliem nebūtu pieņemams kā iemesls krāpšanai. Principā nevaru iedomāties nevienu attaisnojošu iemeslu necieņai pret mani, un krāpšana ir necieņa.
30.01.2017 16:26 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un iedomājies, ja viņam toreiz kāds bļautu un teiktu, lai tevi pamet un viņš paklausītu? :-)
30.01.2017 16:25 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Katram savi iemesli - kam uzmanības, kam seksa bads. Kam alkohola reibums. To nevajag uztvert kā attaisnošanos, bet gan drīzāk... paskaidrošanu. Cilvēki pieļauj kļūdas!

Tieši tā! Un tāpēc uzreiz un pavisam norakstīt attiecības būtu muļķīgi, nezinot visus iemeslus un faktus. Es arī nelepojos ar to, ko izdarīju, bet manā gadījumā toreiz vēl bija nu tāāda neskaidrība par tām attiecībām kā tādām, nebija ne jausmas, vai tas būs pavisam, pavisam nopietni + dažādu iemeslu dēļ biju uz nedēļu prom + tusiņš, neliels alkohola reibums un...nu tā sanāca. Priecājos, ka man tika piedots un neieguvu sava drauga acīs palaistuves zīmogu, kas salaiž ar visiem pēc kārtas.
30.01.2017 16:15 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man sevišķi nav nekā jauna, ko ieteikt, kas te jau nebūtu pateikts..BET, kad tik tikko bija sākušās manas attiecības, es pēc mēneša arī piekrāpu savu draugu stulbas apstākļu sakritības dēļ. Ak es maita..Un iedomājieties? Viņš man piedeva, nekad šo tēmu vairs nepacēla un es vairs ne reizi šo 9 gadu laikā neesmu viņu krāpusi. Tas, ka piekrāpj vienreiz, nebūt nenozīmē, ka sekos arī otrā, trešā utt.reize

+! Man prieks, ka vēl kāda atzinās. Es nebūt nelepojos ar to, ka nokrāpu savu bijušo puisi (mēs neizšķīrāmies šī iemesla dēļ, bet kopā bijām vēl 3+ gadus, tas tā, zinot šejienes smaku, 100 punkti kādai mēle niezēs ko tādu pateikt :-D), bet tā notiek. Tādēļ tie "tad jau skaidrs kādēļ tu tā domā" komentāri ir vienkārši..sekli? Katram savi iemesli - kam uzmanības, kam seksa bads. Kam alkohola reibums. To nevajag uztvert kā attaisnošanos, bet gan drīzāk... paskaidrošanu. Cilvēki pieļauj kļūdas! Tādēļ jau mēs esam cilvēki :-) Brienam, pakrītam, pieceļamies un nākamreiz kāpjam pāri šai barjerai. Protams, ka ir krāni, kuri krāpj savas otrās puses nekaunīgi, bez nožēlas, bez reāla iemesla, kā vien pašu ego un negribēšana būt lojāliem. Bet tie jau ir īpaša suga.
30.01.2017 15:58 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Jūs kūdat šķirties cilvēku, neko nezinot par to, kā un kādēļ tas notika. Tās taču ir dzīva cilvēka jūtas, dzīve!

Bet jebkurā gadījumā viņai pašai ir galva uz pleciem un var pati izlemt kā rīkoties šajā situācijā. Es personīgi iesaku šķirties,jo tas mani sagraus ar katru dienu ar vien vairāk,ja piedotu.
30.01.2017 15:54 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Man sevišķi nav nekā jauna, ko ieteikt, kas te jau nebūtu pateikts..BET, kad tik tikko bija sākušās manas attiecības, es pēc mēneša arī piekrāpu savu draugu stulbas apstākļu sakritības dēļ. Ak es maita..Un iedomājieties? Viņš man piedeva, nekad šo tēmu vairs nepacēla un es vairs ne reizi šo 9 gadu laikā neesmu viņu krāpusi. Tas, ka piekrāpj vienreiz, nebūt nenozīmē, ka sekos arī otrā, trešā utt.reize:-)
30.01.2017 15:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Jūs kūdat šķirties cilvēku, neko nezinot par to, kā un kādēļ tas notika. Tās taču ir dzīva cilvēka jūtas, dzīve!

Par šo pilnīgi piekrītu. Vnm lasu un brīnos, kad tiešā tekstā saka - dari tā , dari šitā. (t) No tās informācijas kripatiņas, ko jums iebaro, nav iespējams "uzstādīt diagnozi" un pateikt, kas ir jādara. Pat psihoterapeits, ja vien viņam ir kaut cik prātiņa, nedod padomus rīcībai, bet "spiež domāt", jo pie atbildēm katram ir jānonāk pašam.
30.01.2017 15:37 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
. Jūs kūdat šķirties cilvēku, neko nezinot par to, kā un kādēļ tas notika

Bet tas taču kosmo standarts! :-)
30.01.2017 15:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
no manas puses kašķis ir par to, ka šeit lielākā daļa izteicās ar argumentiem - 6 mēneši nav nekas un ja jau nokrāpa, tad viss, norakstīts! Ar dzīviem piemēriem atspēkoju gan vienu gan otru. Nē, mans mērķis te nav savu taisnību parādīt vai kādu apvainot, bet gan pamudināt aizdomāties par to, ka jūs par sveša cilvēka dzīvi runājat. Jūs kūdat šķirties cilvēku, neko nezinot par to, kā un kādēļ tas notika. Tās taču ir dzīva cilvēka jūtas, dzīve! Padalīties ar savu pieredzi ir viens, bet kūdīt cilvēku pieņemt tādu lēmumu.. pie tam vēl iepīt šajā manu paklāju un grīdas segumu ir vispār debīlisma kalngals. 8-)
30.01.2017 15:30 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Prjam kā Kubis, atšķirība tikai tāda, ka pagaidām tu vēl valdi pār tastatūru, bet tas ir pagaidām.

Tad cosmo strīdi ir vainīgi pie tā,ka kubis nemācēja vairs valdīt :-Dpār tastatūru?:-D
30.01.2017 15:19 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.11.2016
dr567309 apgerbu veikalu atveri?
30.01.2017 15:02 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
adi, wow, tu pat speciāli ielogojies citā kontā, lai man veltītu komentāru :-D cik mīlīgi!
30.01.2017 15:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits