Vīrietis arī atbalsta

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveiki. Man radies ir jautājums, esmu grūtniece, esmu nedaudz uzaudzējusi vaidziņus.. Puncis arī ir manāms un skaists.. viss notiek, tā kā grūtniecībā pieņemts.. bet ir mazs bet, vīrs topošais ir sācis atbalstīt un viņam arī ir parādījies puncītis, kaut gan darbs nav īpaši sēdoš, ēst viņš neēd daudz, viss kā vienmēr ir bijis, tikai nu jau puncītis parādījies.. mamma mana saka, ka tā tas esot daudziem vīriešiem, kuru sievietes ir gaidībās.. tad nu gribu zināt , jūsu vīrieši arī atbalstīja Jūs un viņiem uzradās neliela 'puziņa'? Vai ticat, ka pastāv tāda 'atbalstīšana'?
19.09.2016 17:35 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Mans vīrietis arī turpina ikdienu savu kā vienmēr. :-P
Tikai es atpalieku no ikdienas darbībām.
Protams, tas nav vienīgais veids kā viņš atbalsta, bet tas man arī ir kā tāds sava veida atbalsta punkts. :-D
19.09.2016 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mans vīrs turpina savu ikdienu kā ierasts, nu ja runā tieši par svaru un fizisko sagatavotību.:-D Ir citi veidi kā viņš mani atbalsta, bet jāatzīst, ka viņa fiziskā forma neiet roku rokā ar manu grūtniecības statusu.
19.09.2016 17:46 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Manējam pirmo laiku nebija nekas, tagad tāds omulīgs palicis..
vismaz jūtu sava veida atbalstu tādā veidā. (l)
Es esmu palikusi lēnāka noteikti un palikšu vēl noteikti..
Vīrietis mans itkā aizbrauc šad tad ar saviem draugiem uzspēlēt kādu aktīvu sporta veidu.
19.09.2016 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Manējais neko nav pagaidām uzēdis, bet ticu, ka tā var būt.
Jūsu dzīvesritms taču abiem paliek arvien lēnāks, ne? :)
Man liekas, ka tas ir ļoti jauki, ka dzīvesbiedrs pieskaņojas (l)
19.09.2016 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits