Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iesakiet labu sonogrāfi Rīgā

 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2013
Meklēju sonogrāfi, kas runā, kas pastāsta vai viss ok, kas ĻAUJ ieskatīties ekrān, kas atbild arī uz kādu jautājumu.
Mana pieredze - Imantas poliklīnika, dr. Piekalniete. Briesmīgi un Augstprātīgi.
Ienācām kabinetā (bijām divas reizes un abas identiskas) un jutāmies vainīgi , ka esam šamo iztraucējuši. Uz jautājumiem neatbildēja, ignorēja. Ekrānu pret mani pat nepagrieza. Par bērna dzimumu pateica tā starpcitu - laikam puika... Mēģināju teikt, ka nokļuvu slimnīcā un tur mērījumi atšķiras, par to dabūju dubulto ignor + acu skatienu, kas sūta mani nošauties.
Pats process bija ļoti sāpīgs, ar piebildi viņai jāredz un punkts, jo nepareizi guļ...
Man gan domāt, ka šim procesam jābūt patīkamam vai neitrālam. Abi ar vīru palikām reāli bēdīgi un vīlušies.
Es saprotu, esam KĀRTĒJIE, bet vai tāpēc attieksmei jābūt tādai?
Pēc sonogrāfijas tā arī nesapratu, vai viss ok, vai tiešām puika, vai jāpievērš uzmanība kam. Un nav arī bildīte :(
Varbūt kāda var ieteikt sonogrāfu, kas vismaz pasaka - guļ labi/pareizi/nepareizi, attīstas atbilstoši laikam, te nu viņš tāds izskatās. Nu respektīvi ar cilvēcisku attieksmi, jo katram no mums tas ir īpašs laiks. ;)
Paldies jau iepriekš!
13.08.2016 15:23 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2013
Meitenes, gribēju lielu paldies pateikt. Pāvels Domaševs ir lielisks ārsts un ļoti iejūtīgs. Viņa vārdi - man viss patīk, ir gana spēcīgi un pilnīgi pietiekoši. Žēl, ka , Piekalniete, nespēj šādus vārdus pateikt.
26.09.2016 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 4464
Reģ: 29.01.2009
Ezeriņa jau skaitās tā labākā, bet pie viņas baigās rindas.
Es starp citu arī biju pie Piekalnietes pirms pāris nedēļām, nu sajūsmā nebijām, bet viņa visu ko vajadzēja pastāstīja, bildītes uztaisīja, ekrānu pagrieza. Bet kā cilvēks man likās ļoti nepatīkama! Vīram vēl kko uzbrauca, kad viņš mēģināja pajokot :D
Elitē esmu bijusi pie Vasiļjevas un Ozoliņas, ir ok, nu vismaz labāka attieksme nekā pie Piekalnietes!(t) Vasiļjeva pat patika labāk, Ozoliņa diezgan mazrunīga...
13.08.2016 16:26 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Atvainojos, Pāvels Domaševs
13.08.2016 16:06 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Noteikti Dace Ezeriņa Un pieminētais G.Seržants. vēl ļoti patika pie Pāvela Domuševa dzemdību namā. Šie vispār izcili speciālisti!
13.08.2016 16:05 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Varu ieteikt "AVA Clinic" - G.Seržants un "Stārķa ligzdā"- D.Ceple.
13.08.2016 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits