Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lost in baby clothes

 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
help!!!
es izveidoju atsevisku diskusiju, jo ceru, ka neesmu vieniga un iespejams viedoklu bus daudz, es vismaz ceru!!
esmu gaidibas un velos sakt iepirkt nepieciesamas drebites pirmajiem trim menesiem!!
izpetiju visadus sarakstus un listes, bet to ir tik daudz un dazadu un esmu galigi apjukusi, nezinu ari ka ar izmeriem, jo mes ar viru esam 178 gari un pec videja berninam ari vajadzetu but lielakam ka videjais!
padalisos ar savu listi, veletos dzirdet jusu viedoklus vai ir ok, ko pamainit utt, ka ari protams kur pirkt, kadi materiali labak utt!!
bebiti gaidu uz oktobobra vidu un bus puika!!
tatad:
7 body ar garam rokam
7 pidzamas ar pedinam
7 pari zekisu
6 komplektini ( 3 bikses/legingi un 3 jacinas)
2 cepurites
un tad jautajums par pirmo komplektinu, ko tur vajag?
1 bodys ar garam rokam vai isam?
1 jacina un 1 bikses vai vienu kombinsoninu bez pedinam
1 cepuriti
1 pari zekites
un laikam jau ar 1 pari cimdinu
mums jau ir atdots ziemas kombinsosn ko likt ratos vai ejot ara, bet domaju varbut majas brauksanai vajag ari sedzinu, kurai cauri var iespardzet auto benki
ka ari jautajums par
CIK pamperus?
Cik dvielisus vai mediciniskos paklajinus?
ko vel?eh....
zinu, zinu, varbut man vajadzetu pagaidit un iziet cauri visiem sgatavosanas kuriesm, jo tur jau noteikti ari vel stastis, bet es gribu sakt iepirkt ari del financem,lai nav tiesi pirms baigais birums!!
Paldies visam, kuras var palidzet ar ieteikumiem un padomiem!!
P.S. es loti skatos uz materialiem, gribu, lai ir dabigi un miksti!!
07.08.2016 15:44 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.08.2021
That was a very pretty clothes at there but I need some good clothes like https://xxxtentacionmerch.net/category/hoodies/ that also available in a affordable price as well.
22.08.2021 00:23 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par skaitu un apģērba veidiem neko neminēšu, tas tik tiešām ir ļoti individuāli (gan mammai, gan bēbim), bet varu ieteikt skandināvu ražotāju Joha. Viņiem ir gan organiskās kokvilnas, gan vilnas apģērbi, nu tik, tik labi!
08.08.2016 17:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
var kalkulet vienreiz diena mainit vai vismaz divas!?

Man sanaak 2-3 reizes dienaa, bet tas ir ar piena atgruushanu, citaadi pietiek 1x dienaa nomainiit.
08.08.2016 17:14 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Kādus autiņus - vienreizējos?
08.08.2016 12:52 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
paldies, meitnes ar pieredzes dalisanos!!!:)
paldies par atgadinajumu par nabinas sadzisanu un par iespejamo piena atgrusanu!!
bet ka tad ir, videji, var kalkulet vienreiz diena mainit vai vismaz divas!? zinu, ka atkarigs no bebisa, bet, ja nemu tik, piemeram, 3 bodijus ar garam rokam, divas pidzamas, divus isos bodijus un divas jacinas, divas bikses, tad reali, vairak vai mazak, jamazga viss pec trijam dienam!! isteniba, jau ir ok, tto tau jau reali drebes ari mazgaju!!:) jutos totaly lost!! kas man sis dienas!!!:D
man dzemdibu nama ir teikts nemt cetrus dievilisus lidzi, man liekas baigi daudz, bet varbut ta ari ir!!
un kada var ielikt to autinus, jo es isti nezinu, ko jus ar to domajat!
08.08.2016 12:16 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Starp citu, es dievinu šīs George biksiņas, velku gandrīz katru dienu! Ne jau sev, protams. :-D

Ā un ar skaitu, mums arī atdeva drēbītes lielos kvantumos, bet no komplektiņiem velkam tikai kādus 4, pārējie gaida, kad paliks par mazu.
07.08.2016 22:00 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pirmkārt, vēlējos apsveikt:) Otrkārt, man šķiet, ka esi nedaudz aizrāvusies ar drēbīšu skaitu. Es pirktu 56.izmēra drēbes, ne mazākas. Un es ciest nevaru kopējās pidžammiņas, šķiet ļoti neparocīgas, bet citām mammām patīk. Reāli jau bērns pārsvarā guļ pirmos mēnešus un vairāk par autiņbiksītēm+bodiju nevajag. Un man jau šķiet, ka kādi 2 bodiji garām rokām, 2 bodiji īsām rokām un 3 bikses ar plato gumiju ir vairāk nekā pietiekoši, vēl arī 5 pāri zeķīšu, tas arī viss. Ja ir kombinezons, nevajag sedziņu. Cimdiņus pirktu tikai tad, ja kombinezonam nebūtu "iestrādāti iekšā", jo man pēc dzemdībām ārsti lika mazajai cimdiņus ņemt nost, lai attīstās. 2 reizes sev ieskrāpēja, bet tad likās mierā. Zeķes arī bērnam esmu vilkusi tikai ārā ejot, mājās tās vispār nelietojam. Autiņbiksīšu skaits standartā ir 24 (3 dienām), bet es mainīju biežāk, tāpēc man kādas 30+ bija. Stradiņos un BKUS ārsti man neieteica Pampers kā pirmās autiņnbiksītes, kā arī Huggies slapjās salvetes. Vēl arī dienā ņemtu vismaz 3 H2O necaurlaidīgos paladziņus 30x60.
07.08.2016 21:54 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Storyesmu kko tādu piedzīvojusi ar māsas bērniem,tas nav nemaz tik forši,tad vajag ļooti daudz drēbju :D
Man lkm ļoti noveicās :)
07.08.2016 21:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Hummingbird
nu jaa mans atgruuda visu laiku, meita nee, bet delinjsh gan. Paeda pa nakti, 3 h vareju stavet ar vinju uz rokaam gaidiit atrauguun kad naacaa, tad no sirds :-)
07.08.2016 21:32 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Vatsons - šausmas, nevaru pat iedomāties kā tas ir, ka līdz asinīm. :(
Es pirmās nedēļās nevilku bikses/legingus mazajai, kamēr nabiņa kaut cik sadzija. Mazā piedzima 50cm (mēs ar vīrieti esam īsi cilvēciņi 160cm un +/- 175cm :D), lielākoties bija 56 izmērs, bet dažas drēbītes 50-52izmērs. Tagad tikai sāk izaugt no 56cm drēbītēm (2 mēneši). Mēs tikai pirms nedēļas pārgājām uz 2.izmēra Huggies elite soft.
07.08.2016 21:27 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Story,jā mans lai gan daudz ēda,bet ļoti reti atgrūda pienu,pēc ēšanas,kad liku pie sevis ,lai sagaiditu burbulīti,uz pleca sev uzklāju to marlīti,ja nu kkas bija tad man uz pleca ne uz drēbēm..lai gan protams man arī visādi gadijies,bet reti ;)
07.08.2016 21:25 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
+plānas kokvilnas cepurītes 2, ko uzlikt pēc dzimšanas un pēc vannas mājās.
07.08.2016 21:11 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Sveika! :)
Man meita piedzima oktobra vidū. Bija pagara - 56 cm. Pirku 6 garroku bodijus, kas pogājami sāniņos (2x 56.izmēru un 4x 62.izmēra), 6x pidžamiņas, kurām aizlokāmas rociņas, 3x siltinātas bikses ar platu gumijas, 2x kokvilnas jaciņas (adītas) ar pogām, 1x vilnas jaciņu, 1x vilnas džemperīti, 2x vilnas zābaciņus, 5 pārus kokvilnas zeķīšu, 5x lacītes gadījumam, ja mazā atgrūstu pienu.
Pirmos mēnešus pārsvarā ģērbu t.s. sleepsuits+jaciņā+vilnas zeķītēs, lai mazajai neberž nabiņu ar biksēm. Vēlāk vairāk patika komplekti: bodijs+bikses+jaciņa+zeķītes. Mums maz drēbju vajadzēja, jo bērns neatgrūda un pamperam garām aizgāja ļoooti reti.
Pamperus uz slimnīcu ņēmu mazo paciņu (28 laikam bija) - pietika ar atliektiem galiem. Kopā 1.izmēru pirku 3x un tad pārgājām uz 2.izmēru.
Mašīnā atvedām mazo bodijā+sleepsuit+vilnas jaciņā+vilnas zeķītēs, apsegtu ar flīsa sedziņu. Nekad nav bijusi vajadzība pēc speciālas sedziņas mašīnā - vienmēr vilkām atpogājamu jaciņu+līdzi sedziņu, ko uzklāt pēc vajadzības.
07.08.2016 21:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man solīja lielum lielo 4+ kg bēbi, piedzima 2.8...

Man otrādi - solīja maziņu, līdzi bija 50 izmērs, bet nekas no tā nederēja. Tētis veda 62. Laikam jau vienīgais pareizais risinājums ir iepirkt nedaudz mazo drēbīšu arī - gadījumam, ja nu tomēr maziņš.
Pamperi man pirmajā laikā tērējās daudz. 94gb iepakojums pietika uz 10 dienām.
Piekrītu par drēbēm, kas jāvelk pār galvu - tās nav ērtas. Man bija lindex bodiji šāda tipa - ļoti ērti gan mammai saģērbt, gan mazajam dzīvoties.
Drēbītes, skaties pēc finansu iespējām. No vienas puses - mazais augs ātri un, ja drēbes būs ļoti daudz, daļu pat neuzvilks, tāpēc daudz itkā nevajag, bet man patika tas, ka drēbju bija daudz, jo retāk bija jāmeklē laiks mazgāšanai un gludināšanai - es atpūtos.
07.08.2016 21:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
havaja, childrensalon.co.uk ir smukas drebes :) es tikai no turienes sutu visu. Lidz shim ir bijis tikai 1 neveiksmigs pirkums.
07.08.2016 20:31 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
havaja, izmeriem ne tik vien garumi atskiras, bet arii svars. Man pashai mazulji dzimushi ir vienaada svara, bet dazhaada garuma, vienam 'tiny'size dereja ilgi, otrs no 'tiny' izmera izauga 3 nedelaas jeb varbuut taas dreebes saraavaas, nezinu. Tuvaak terminja beigaam, nu nedeeljas 8-4 var arstam/vecmatei uzjautaat kaada svara beebis ir prognozeejams. Ja tas ir liidz 3,5 kg tad labaak nopirkt 'tiny' zmeeru, bet ne 7 kaartas, bet 4 un 4 kaartas normala izmera mazulim; attieciigi ja prognozee lielaaku peebi, tad pirkt lielaakus izmeerus. Preciizu izmeeru ir neiespeejami prognozeet, taa ir nejaushiibas speele, taapeec pirmos komplektus neesmu pirkusi daudz un daargus.
AG, vakar zekiite bija nomaukusies no rocinas, saskraapeeja sevi liidz asiniim. Taadu mezhoneenu bez cimdiem atstaat nedriikst.
07.08.2016 20:15 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Man solīja lielum lielo 4+ kg bēbi, piedzima 2.8... Es vienkārši paņemtu līdzi nedaudz newborn izmēra, nedaudz 0 mēnešu, nedaudz 0-3 :)
Man bija līdzi newborn, kas arī bija par lielu un nekas traks tak :)
07.08.2016 20:02 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ai, nesen bija bebisu diskusija ielikts links uz smukiem komplektiniem jaundzimusajiem, tur bija cepurites ar austinam, cimdini un zekites/zabacini, bet es neatceros ka sauc firmu, majaslapu vai jebko un atrast ari nevaru, vai kada zin, par ko runaju!?? komplektins bija ap 55e, ja nemaldos!!
paldies meitnes, es tikko atradu ari savam dzmdibu nam lidzi doto lapu ar sarakstu!!
bet par izmeriem, visu kur skatos ir pirmslaika 45cm, 0menesi- 50/52 izmers un pec tam 0-3 menesi ir 56-60, hm.... dikti divaini man tie izmeri te, es domaju nemt tos 56-60, bet vai ir dikti traki, ja ir bisku par lielu!?
07.08.2016 19:53 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Kad mainu pamperi, zeķes arī velku nost tieši tā paša iemesla dēļ, ka iesper kājiņu kakās. Esmu gan apguvusi darīt visu maksimāli ātri, lai nepaspēj nosmērēt kājiņas. Plus vēl mazgāju dupsi, tāpēc ar zeķēm kājās būtu tā jocīgi. :D Kad velku bodiju un pa virsu jaciņu, tad uzvelkot cimdus pāri piedurknītēm nekad nekrīt cimdiņi nost. Nokrīt tikai gadījumā, ja velku tos tikai virs bodija un tāda vajadzība nav, jo istabas temperatūrā cimdus nevelkam, tikai ejot ārā, ja ir vēss.
Kā zināms Vatsons bēbim vienmēr velk cimdiņus, lai neskrāpē seju, jo cik sapratu, vienmēr visa seja švīkās. Pie normāliem apstākļiem tādas vajadzības nav. :-)
07.08.2016 19:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
a mazulis,ko atgrūž pēc ēšanas man ļoti patika marlītes-autiņi,tos kādus četrus līdzi paņēmu...neatceros neko vairāk

tev laikam paveicaas, mans mazais taa atgruuda no sirds, ka visa gultas velja, naktskrekli arii man, bija jamaina katru dienu, man jau bija pie gultas sagatavoti naktskrekli man, drebes bernam un marles. Tada gadijumaa bija ok kokvilnas jacinjas, tas vieglaak nomainit nekaa visu bodiju kopa.
07.08.2016 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits