lost in baby clothes

 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
help!!!
es izveidoju atsevisku diskusiju, jo ceru, ka neesmu vieniga un iespejams viedoklu bus daudz, es vismaz ceru!!
esmu gaidibas un velos sakt iepirkt nepieciesamas drebites pirmajiem trim menesiem!!
izpetiju visadus sarakstus un listes, bet to ir tik daudz un dazadu un esmu galigi apjukusi, nezinu ari ka ar izmeriem, jo mes ar viru esam 178 gari un pec videja berninam ari vajadzetu but lielakam ka videjais!
padalisos ar savu listi, veletos dzirdet jusu viedoklus vai ir ok, ko pamainit utt, ka ari protams kur pirkt, kadi materiali labak utt!!
bebiti gaidu uz oktobobra vidu un bus puika!!
tatad:
7 body ar garam rokam
7 pidzamas ar pedinam
7 pari zekisu
6 komplektini ( 3 bikses/legingi un 3 jacinas)
2 cepurites
un tad jautajums par pirmo komplektinu, ko tur vajag?
1 bodys ar garam rokam vai isam?
1 jacina un 1 bikses vai vienu kombinsoninu bez pedinam
1 cepuriti
1 pari zekites
un laikam jau ar 1 pari cimdinu
mums jau ir atdots ziemas kombinsosn ko likt ratos vai ejot ara, bet domaju varbut majas brauksanai vajag ari sedzinu, kurai cauri var iespardzet auto benki
ka ari jautajums par
CIK pamperus?
Cik dvielisus vai mediciniskos paklajinus?
ko vel?eh....
zinu, zinu, varbut man vajadzetu pagaidit un iziet cauri visiem sgatavosanas kuriesm, jo tur jau noteikti ari vel stastis, bet es gribu sakt iepirkt ari del financem,lai nav tiesi pirms baigais birums!!
Paldies visam, kuras var palidzet ar ieteikumiem un padomiem!!
P.S. es loti skatos uz materialiem, gribu, lai ir dabigi un miksti!!
07.08.2016 15:44 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Ja par pirmajiem trīs mēnešiem,tad gan man nešķiet par daudz,bet normāli,nevar zināt ko cilvēki izdomā sadāvināt,man bija labi ja divas lietas no drēbēm,parējais viss kkas ,kas saistīts ar mazuļiem :D
07.08.2016 18:46 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Zidainis var atgruuzt pienu, tur noderees kaudze ar dvieliishiem ko zem vinja palikt liekot gultaa vai turot rokaas, lai vienmeer ir pa rokai kaut kas kas to shmuci nokjer un ar ko notiiriit ja kaut kas ir saslapinaats.

Mans gadijums, bet tur ne tikai dvielji palidzeja, pats berns visu laiku bija japargerbj (e)(e)
07.08.2016 18:41 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Man bija lidzi gan new baby(56),gan 0-3mēn.(62),viena veikalā man arī mēğināja iestāstīt,ka visām dzimst mazi bērni,lai pērku tiny baby..nu var jau būt,bet manā paziņu lokā pat smalkām meitenēm nav nemaz tik sīciņi viņi :-D ,mans bērns varbut būtu tādā ielīdis,bet nu knapi..Tad jau labāk ,lai nedaudz lielāks;-)Manā sarakstā,ko ginekoloĝe iedeva bija ieteikts ņemt pa četri no visa(bodiji,rāpulīši..)tā arī laikam biju paņēmusi,bet nu baigi neiespringu,jo bērna tētis mūs apciemoja regulāri,ja nu kas varēja atvest,bet man nekas nepietrūka.
Pamperus arī pirku to mazo paku,kas paredzēta jaundzimušajiem,to arī visu paņēmu līdz,paladziņus kādus piecus,ja mazulis,ko atgrūž pēc ēšanas man ļoti patika marlītes-autiņi,tos kādus četrus līdzi paņēmu...neatceros neko vairāk:-D
07.08.2016 18:35 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
7 body ar garam rokam
7 pidzamas ar pedinam
6 komplektini ( 3 bikses/legingi un 3 jacinas)

Es teiktu, ka mazliet par daudz, vienu no trim rindinjaam kvantitaates zinjaa var dzeest aaraa. Otrkaart, daudz dreebju tiks sadaavinaatas liidz ar to dreebiishu apjomu var konsolideet liidz 3-4 dreebju kaartaam, ne dreebju gabaliem, bet dreebju kaartaam cik nu taas tu gatavojies vilkt- vienu vai divas; ziemaa laikam jau taas buus divas plus kombis.
varbut majas brauksanai vajag ari sedzinu, kurai cauri var iespardzet auto benki

Jebkura parastaa beebju sega derees, beebi iespraadzees benkii un uzliks segu pa virsu.
laikam jau ar 1 pari cimdinu

Cimdu vietaa praktiskaak ir vilkt zekjes, cimdi kriit no rokaam, turklaat nav arii teikts, ka vajdzees kaut ko rokaas vilkt, jo bebju dreebes meedz naakt ar ieshuutaam kabatinjaam piedurknu galos.
CIK pamperus?
aptuveni 8 pamperi diennaktii, paarejo matemaatiku var pats izdariit.
1 jacina un 1 bikses vai vienu kombinsoninu bez pedinam

Komplekts majas brauksanai ir tiiri gaumes un iespeeju jautaajums, nav veerts iespringt uz kaut ko konkreetu.
Vienreizlietojamie paladzini naak pa 10 gabalie vienaa iepakojumaa, ja viens taads iepakojums, ar to arii saakumam pietiks un tad jau redzeesi vai tev taadus vispaar vajag.
Zidainis var atgruuzt pienu, tur noderees kaudze ar dvieliishiem ko zem vinja palikt liekot gultaa vai turot rokaas, lai vienmeer ir pa rokai kaut kas kas to shmuci nokjer un ar ko notiiriit ja kaut kas ir saslapinaats.
7 zeķu pāriem neredzu vajadzību,jo viņš nestaigā un zeķes vispār nenosmērē

Pie pamera mainjas manejais miil spaardiities ar kaajeleem un reizeem ar peedaam traapa savaa netiirajaa pamperii un zekjes meedzu izmantot arii cimdu vietaa,taas tiek sazhlembaatas liidz ar to arii regulaari jaamaina, turklaat taas siikaas zekjeles meedz zust. Man laikam ir paari 8-10, ir druksu pa daudz bet ja dreebiiteem nebuutu piedurknees kabatinas, taa tikai vien pietiktu.
07.08.2016 17:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
aaaa, un jaa, svariigi, kad dzims beebis, man sadavinaaja drebes - aditus komplektinjus, kuri dereeja juulijaa, nu kur es tadus uzvilkshu? vasaraa? :-D
jaa, un piekriitu par paari galavi velkamajaam dreebeem, ertak pogaajamaas drebes.
07.08.2016 16:10 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Man solīja mazu bērniņu un man visas drēbes bija 56 izmēra- piedzima 50cm un viss bija par lielu,piepirkām dažas 50cm klāt,bet tas nekas,jo 56 izm ilgāk derēja. Ja sola garu bēbi,tad paņem gam 56 gan 62 izmēra komplektiņus un būs jau labi
07.08.2016 16:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bija zheel, ka majas braukshanas komplektins nedereeja :D man piedzima liels beebis. Es nezinu kaa ir Latvijaa, cik ilgi japaliek slimniicaa, bet mums Anglijaa jau nakamajaa, ja ne pat tajaa pashaa dienaa laizh maajaas. Tapec es neapkraavos ar daudz dreebeem, man bija 3 isroku bodiji, 1 jacinja, 1 garroku kreklinjsh, 1 bikses, 3 legingi, 3 garroku bodiji, 4 paru zekes, kombis un sedzinja. un 3 pidzamminjas (tas ka viss kopaa). Man visas manas pazinjas teica, lai perku tiny baby drebes, jo vinjaam piedizma mazi beebji, labi, ka nepaklausiju vinjas :) Nopirku tiny baby pamperus, tos atstaju slimnica jo bija pa mazu.
Peecaak man loooti daudz drebju sadavinaaja, tapeec es neiesaku apkrauties ar daudz pirmajaam drebiteem.
Nee, es nezinaaju cik man liels berninjsh bus.
07.08.2016 16:06 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Pirmajam komplektińam man bija - bodijs ar garām rokām (pogājams sānos) un pāri rāpulītis. Bikses es nevilku,kamēr nebija sadzijusi nabiņa. Uz dzemdību namu ņēmu mazo iepakojumu ar pamperiem,pirmajās dienās daaudz pamperu aizgāja,jo tas mekonijs daudz nāca ārā. Manuprāt,nekādu segu nevajag autobeņķī,ja ir kombis,jo nu priekškam un nezinu,cik tas droši un mazo nevajag arī pārtuntulēt, mana dzima martā-bija auksts un arī vedām tikai ziemas kombī un apakšā garroku bodijs+rāpulis. Visērtākais tādam mazińam ir tie pogājamie bodiji (kas nav pāri galvai velkami) un rāpulīši. Mazulim uz dzemdību namu ńēmu 1 dvielīti un pilnīgi pietika, paladziņus kādus 5, ja nemaldis,varbūt vairāk. 7 zeķu pāriem neredzu vajadzību,jo viņš nestaigā un zeķes vispār nenosmērē-man pietiktu ar kādiem 3-4 pāriem (bet tas kā kuram liekas) :) jaciņas legingi,manuprāt, ērtāki paliek,kad bebim nabiņa sadzīst,bet arī tagad kad mazajai 5 mēn,man jaciņas nepatīk.
07.08.2016 16:06 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
un beigas visas ari nodereja, un vai jau ieprieks zinaji, kada izmera bebitis gaidams!?
07.08.2016 16:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
es pirku dazhada izmera drebes, dazas pidzamas tiny baby, dazas 0-3 months.
07.08.2016 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!