Bez potem .....

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varbut kada ar medicinisko izglitibu vai stradajosa bernu darza vares man atbildet precizi.
Ja es visu esmu sapratusi pareizi tad pie mums potes ir rekomendejamas ne obligatas .... un b/d , ari privatajam ir japienem mans berns ar izzinu no arsta , ka esmu atteikusies no valsts piedavatajam potem ... Pareizi ?
06.07.2016 11:01 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā ?
Neko smieklīgākais nebiju lasījusi. :-D
Gan jau, ka te atkal uzradīsies tādas, kuras kliegs, ka tādi iluminati neeksistē un pasaulē viss notiek dabiski, nejauši, godīgi un neviens neko nekontrolē.
Pilnīgi piekrītu. Uz kā balstās medicīna? Ne jau nu uz slimiem cilvēkiem ne?
08.07.2016 15:06 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un manam bērnam bija ļoti slikti pēc potēm. Pēc pirmās vispār ļengana , zilām lūpām gulēja uz rokām. Todien es domāju , ka pati nomiršu. otrreiz vairs tik mazam neviens mani nepiespiedīs potēt.

Tādi gadījumi var būt. Ir arī pieaugušie kas pastiprināti jūtīgi reaģē uz vakcīnām. Viņi parasti to paši to zin un var attiekties.
Lai nu kā bet 95% cilvēku dzīves laikā ir saņēmuši daudz vakcīnu un tas netraucē dzīvot.
08.07.2016 14:53 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Savulaik biju dilemmas priekšā - vakcinēt bērnu vai nē. Sarakstīju visus "par" un "pret", argumentu "pret" bija krietni vairāk. Nevienam savu pārliecību neuzspiežu, kā jau wee rakstīja - paldies, ka mums ir izvēle. Esmu pamanījusi interesantu tendenci, ka tie, kuri atturas no potēm, ir vairāk iedziļinājušies vakcinācijas labuma/sliktuma analīzē. Diemžēl jāsaka, ka visi traģiskie raksti ir tīša sabiedrības zombēšana. Pāris gadus atpakaļ visi Latvijas ziņu kanāli bļāva par kādu bērnu, kurš bija saslimis ar sazinkotur, jo redziet nebija potēts. Iemesls viens - kārtējo reizi pabiedēt tautu. Vai nav savādi, ka par vakcīnas blaknēm neviens nerunā? Ņemot vērā, ka reti kurš ārsts atzīst potēs vainu, es personīgi zinu dažus nepatīkamus blakusparādību gadījumus.
Par epidēmijām runājot - epidēmijas bija un būs. Uzplaiksnī un pāriet. Cik gadsimtus cilvēki dzīvoja un slimoja, izmiruši tak neesam. Vīrusi un baktērijas arī dzīvo un mutē, tādēļ vakcīnas nav un nekad nebūs panaceja pret visām kaitēm. Izskaudām difteriju, nāks kaut kāda putnu gripa. Starp citu, daudzas slimības sāka atkāpties pirms vakcīnu ieviešanas, jo nāca sajēga par higiēnu. Bet sākotnēji no potēm mira vairāk cilvēku kā no slimībām. Kurš gan nezina par slaveno dzīvsudrabu un tā ietekmi organismā.
Tēma, protams, retoriska, šā vai tā visi paliek pie sava. Vien ir gaužām muļķīģi bārstīties ar apvainojumiem, jo te nav neviena patiesi kompetenta cilvēka, pētnieka ar 50 gadu pieredzi laboratorijā, lai droši varētu apgalvot, ka vakcīnas ir superdrošas. Ja nu vienā dienā visi pasaules zinātnieki aizliegs potes, atzīdami tās pie vainas saslimšanā ar, piemēram, vēzi, vai tikpat pārliecināti potēsiet savus bērnus?
08.07.2016 14:50 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Vai jus tiesam domajat, ka arsts, kurs vairak ka 10 gadus ir studejis, bus stulbaks par jums medicinas jautajumos, kuras ir izlasijusas paris rakstelus interneta?

Tas ir cilvēku idiotisms domāt, ka viņš ir gudrāks par visiem. Ārsti stulbi, valdība stulba utt. utt. utt. Vienīgi šis konkrētais cilvēks, kurš izsaka viedokli, ir gudrs.
08.07.2016 14:48 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tā kā pašai ir šāda tāda no šeit pieminētām slimībām, pret kuru varēja dabūt vakcināciju, un pazīstu vairākus cilvēkus ar tām slimībām, ko šeit nosauca, piemēram, ērču encefalīts, kurš nebūt tam cilvēkam nebija tik nevainīgs, kā te dažas saka, ka nieks vien ir, es esmu par vakcīnām. Manuprāt, bērnudārzos nevajadzētu pieņemt tādus bērnus, kas nav vakcinēti...
08.07.2016 14:38 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd nevakcinētie bērni neslimo tāpēc, ka visa pārējā sabiedrība, kas ir vakcinējusies, viņus ''uztur''. Tiklīdz arvien vairāk būs nevakcinētu bērnu, tad kopējā sabiedrības imunitāte pret slimībām būs novājinājusies un nevakcinētie bērni sāks slimot.
Un vēl - bēgļiem izdevīgāk ir nopirkt potēšanas pasi nevis patiešām vakcinēties. Tāpēc es esmu par potēm.
08.07.2016 14:36 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Un manam bērnam bija ļoti slikti pēc potēm. Pēc pirmās vispār ļengana , zilām lūpām gulēja uz rokām. Todien es domāju , ka pati nomiršu. otrreiz vairs tik mazam neviens mani nepiespiedīs potēt.
08.07.2016 14:27 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ļoti nožēloju , ka sapotēju tik agri bērnu. Cik asaru netika izraudāts.Visa mana būtība pretojās tam. Gāju uz potēm ar tādu sajūtu, ka nodaru bērnam pāri. Vajadzēja ieklausīties sevī un atlikt potes uz kādu gadu / pus otru . Tik mazam nevajag laist iekšā tās indes. Un ļoti stulbi ir tas, ka iekšā tajā kompleksajā potē bija arī vējbakas. Tās es negribēju, bet izejas jau nebija, ja viņa ir iekšā. Stulbums kaut kāds..
08.07.2016 14:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
tikai 2 menesus vecs zidainis nav gatavs saj informacijai ...

Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā ?
Zīdainis no pirmās dienas ir atvērts pasaulei kur pilns ar mikroorganismiem, gaisā, uz apģērba, no cilvēkiem, no jebkura priekšmeta. Viņam jau ir sava imunitāte, kurai medicīna var palīdzēt ar bīstamu slimību antivielām.
Kad tad tik slikts var notikt ja zīdaini vakcinē ? Var būt blaknes, var viegli saslimt 1-3/100
08.07.2016 13:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tā ir papildus informācija lai organismam būtu vairāk antivielu inficēšanās gadījumā.

tikai 2 menesus vecs zidainis nav gatavs saj informacijai ...
Viduslaikos sievietes dzemdēja 10 -15 bērnus savā mūža, no kuriem izdzīvoja 3-5.

es jau pirms tam rakstiju , ka mums sads liktenes nedraud , jo liela dala slimibu bija izplatitas del antisanitariem apstakliem , nebija wc , nebija normali pieejams dzeramais udens u.t.t .... ari utis reiz bija norma un damas greznojas ar saviem usu kociniem , kuri bija ar dargakmeniem .... vinas nevareja ar tam cinieties tapec izlema sadzivot .....
jo zemeks dzives limenis un sanitarie apstakli , jo augstaks risks infekciju uzliesmojumiem .....
08.07.2016 13:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kādas aizsargspējas varētu būt šodienas bērniem, ja viņiem tiek potētas 25 vakcīnas un to dažādās kombinācijas pirms viņi ir sasnieguši 2 gadu vecumu, kamēr viņu imūnsistēma tikai veidojās un attīstās?

Vakcīnas netraucē attīstieties imunitātei, tā ir papildus informācija lai organismam būtu vairāk antivielu inficēšanās gadījumā.
Viduslaikos sievietes dzemdēja 10 -15 bērnus savā mūža, no kuriem izdzīvoja 3-5. Viss notika dabiski bez vakcinēšanās.
08.07.2016 13:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es vispar uzskatu , ka medicinai ir jabut maksas , tapec man skiet tikai normali apmaksat gan savu, gan sava berna arstesanu , ja tas bus nepieciesams ;)
Nu ja iekodis tad iekodis - tad ari rikosos ... bet man gruti iedomaties pie kadiem apstakiem un kur atrast to slimo dzivnieku !? Bet ja tu palasis mazliet vairak tad zinasi , ka sogad ir atrasti 75 slimi dzivnieki , pedejais cilveka naves gadijums ir registrets 1997. gada , bet laika posma no 1953-1997 gadam mirusi 13 cilveki , Rigas centra nokert so zarazu ir , es tomer nebaidisos no si varda , neiespejami ! Smiekligi lasit , lielaka varbutiba , ka man kiegelis uz galvas uzkritis vai , ka nemananisu atvertu kanelizacijas luku .... :D :D
08.07.2016 13:33 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu wee.. Pašlaik domāju, ka nevakcinēšu vismaz līdz bērnudārza vecumam, bet varbūt nevakcinēšu vispār. Kad izaugs, lai pats izvērtē vai grib vakcinēties. Pagaidām uzskatu, ka mazā imunitātei jāļauj attīstīties dabīgā ceļā.
Es arī esmu saņēmusi vakcīnas visas pēc kārtas līdz kādai ceturtajai vai kurai tur klasei, kad visus ved pie māsiņas potēties. Pati vairs neesmu gājusi un neiešu vakcinēties. Tad jau man arī sen bija jānoliek karote, jo kādreiz potētie, bet atkārtoti nepotētie taču vēl trakāk slimojot?!
Katrā ziņā, man kaut kā nesāp galva par tiem, kuri vakcinē savus bērnus un es nepiedēvēju tām mammām "anti eko mammu" titulus.
Izrauts no konteksta, jo raksts bija par vēzi, taču pilnībā piekrītu.
Kādas aizsargspējas varētu būt šodienas bērniem, ja viņiem tiek potētas 25 vakcīnas un to dažādās kombinācijas pirms viņi ir sasnieguši 2 gadu vecumu, kamēr viņu imūnsistēma tikai veidojās un attīstās? Šādi Iluminātu ģimenes vēlas izraisīt populācijas masu nokaušanu- izārdot ķermeņa dabisko aizsardzību pret slimībām.

Gan jau, ka te atkal uzradīsies tādas, kuras kliegs, ka tādi iluminati neeksistē un pasaulē viss notiek dabiski, nejauši, godīgi un neviens neko nekontrolē. Kur rodas tādi vīrusi kā ebolas, zikas?! Gadījumā ne laboratorijās? Kādam par to ir jāmaksā un kādam ir jābūt pietiekami gudram, lai visu pasauli postā neaizlaistu.
Redzēsiet, pēc 20 gadiem visi potēsies arī pret Ebolas un Zikas vīrusu, jo atkal būs izveidotas vakcīnas pret slimībām, kuras tika mākslīgi izveidotas.
Pirmkārt, varu derēt, ka vakcīna jeb kaut kāds "antidots" jau ir tikai ne priekš tiem melnajiem, kuri tur mira nost viens pēc otra.
08.07.2016 12:02 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Pukurausis,pilnībā atbalstu. Dažās valstīs,piem.,Austrālijā,tādiem vecākiem nemaksā arī dažus bērna pabalstus. Ar stulbumu jācīnās.
07.07.2016 21:27 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Lēmums par vakcinācijas neveikšanu, lai gulstas uz vecāku sirdsapziņas.
Liene - lūdzu zinātnisko pamatojumu vakcinācijas saistībai ar autisma rašanos.
07.07.2016 20:49 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Pati stradaju medicina un arstu aprindas driz klus aktivs ierosinajums tas mates, kuras nepote savus bernus, berna saslimsanas gadijuma ar kadu no vakcinacijas kalendara ieklautajam slimibam, apmaksat pilniba sava berna arstesanu. Es uzskatu, ka tas ir tikai godigi- valsts piedava risinajumu profilaksei, jus atsakaties, tad ari talak atbildat par savas nezinasanas sekam. Vakcina nav inde un man ir skumji noskatities uz tagad pastavoso modes kliedzienu- nevakcinet. Ja, piekritu, rota virusu un vejbakas var ari tapat izslimot un si pote nebut nav pirma prioritate, bet tuberkuloze, poliomielits, masalas, difterija. Tas ir sausmas, kada stavokli ir sie berni, kuri nav vakcineti un ir saslimusi ar kadu no sim slimibam. Ir ari tadi, kas neizdzivo vai uz muzu paliek invalidi, diemzel. Vai jus tiesam domajat, ka arsts, kurs vairak ka 10 gadus ir studejis, bus stulbaks par jums medicinas jautajumos, kuras ir izlasijusas paris rakstelus interneta?
07.07.2016 20:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tās vakcīnas, kuras rekomendē noteiktā vecumā (pat tad, ja šķiet par agru), nav izfantazētas no tukša gaisa, bet gan zinātniski pamatotas :)
07.07.2016 20:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Wee, ja tavai meitai kādreiz iekodīs ar trakumsērgu slims dzīvnieks, tad arī izvēlies nepotēt, sliktāk jau nepaliks! :-) Protams, vēlu, lai tā nekad nenotiktu.
Esmu potēta un savu bērnu arī potēšu. Anti fanātiķus neklausos. Vienalga.
07.07.2016 20:13 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es esmu par potēšanos, bet tām izvēles - rota un gripa - esmu pret, jo tām slimībām ir tik daudz paveidi, ka nav jēga potēt, ja var dabūt citu paveidu.
Pārējās potēju pēc kalendāra, nedaudz gan bija novirze un tas man patika, jo 2 mēnešos nesanāca gan. Papildus vēl ērce bērnam, jo nu mūsdienās ērces ir indīgas un es gribu papildus aizsardzību.
Pati es vispār esmu ļoti potēta un nav bijis ar to problēmas, tieši liekas, ka pēc vienas potes imunitāte uzlabojās.
Par pārējo atturēšos no komentāriem, kā arī labāk negribu zināt, ka mana bērna dārziņā ir nepotētie bērni, jo tad mierīga dzīvošana, jo dārziņā jau tā slimības un baciļi pietiek ne tikai pašam bērnam, bet vēl visu ģimeni aplaiž. :)
07.07.2016 15:08 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man par tuberkulozi jautāja - veikt vai neveikt vakcīnu. Es piekritu, bet kombinētās vakcīnas droši vien centīšos pavilkt garumā, jo nešķiet man normāli divus mēnešus mazam bērniņam dot vakcīnu pret n-tajām slimībām.
07.07.2016 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!