Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs uzskaitei, usg

 
Reitings 27
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Lasu šo forumu jau daudzus gadus. Pienācis laiks veidot TO diskusiju.
Šajās dienās uzzināju, ka esmu stāvoklī,pēc aprēķina sanāk 5-6 nedēļa. Vakar mīlēšanās laikā pamanījām ūdeņainas asinis. Pārbijos, palika slikti. :-(Vakar un šodien uz apakšveļas ir viegli brūni izdalījumi (ne asinis). Sāpju vēderā nav. Salasījos par SA, ārpusdzemdes grūtniecībām,ut.t.:'-(
Uzskaitē stāšos 8.nedēļā, jo ātrāk daktere nemaz nevar mani pieņemt (bet vispār sāku apsvērt iespēju ņemt citu ārsti,jo tagadējā mani tomēr ne visai labi apmierina). Vēlētos veikt USG, lai pārliecinātos, vai grūtniecībai nekas nekaiš un vai vispār tā man vēl turpinās... Ko man darīt, kur vērsties? Nemot vērā, ka rīkoties vajag tagad un tūlīt , pēc iespējas ātrāk, bet pierakstu pie ginekologa uz usg var dabūt labi,ja pēc nedēļas vai divām. :-(
Varbūt varat ieteikt kādu labu, uzticamu, valsts apmaksātu ginekoloģi Rīgā, pie kuras būtu droši un patīkami stāties uzskaitē? Vēlams, lai viņai kabinetā ir usg un pati to arī taisa!
Kā arī ieteikt ko man tagad darīt ar to usg..? Gaidīt savu pierakstu pie savējās pēc 2 nedēļām?
05.07.2016 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)