Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas augstskolā

 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Vai kada ir studējusi (piemēram neklātienē vai e-studijās) ar mazu mazu zīdainīti man plānojas uz oktobri mazais skola sakas septembrī, programma nav baigi sarežģīta, bet gribeju zināt pec jusu pieredzes, vai vērts riskēt , jo par studijām 4000 jāmaksā, a ja nu pec 2 mēnešiem saprotu ka galīgā paka*ā ar tām studijām esmu iebraukusi, tomēr eksāmeni un sesijas , esmu no Kuldīgas un augstskola Jelgavā.. Esot pec katra kursa eksāmens vai ieskaite kurus kārto klātiene vai sesijas laikā saplānot un nokārto visus pa 3 dienam ..
Ļoti interesē tikai reāla pieredze kā ir ar mazo ?
06.06.2016 22:26 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Godīgi sakot, man drīzāk izklausās, ka diskusijas autorei būtu vēlams absolvēt pamatskolu, nevis domāt par studijām un ģimeni. Jelgavā vienīgā augstskola, ja nekļūdos, ir LLU, bet arī tur, noformējot darbus, elementāras interpunkcijas zināšanas ir nepieciešamas.
18.07.2016 15:20 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Dalīšos savā pieredzē! Uzsāku studijas koledžā 3.grūtniecības mēnesī, e-studijās. Bija okey, ar visu tiku galā, jo man patika, ka varu laiku regulēt sev pati - t.i. kad gribu mācos, kad negribu nemācos, lekcijas un visi pārējie materiāli arī bija pieejami jebkurā laikā un vietā.
Par bērnu kā tādu - ja pirmais bērns, protams, ļoti daudz viņš paņems laika, es citreiz kamēr mācījos un meklēju sev vajadzīgo informāciju, sēdēju cālī :D Bet tas viss ir atkarīgs no Tava rakstura!
Turpināju studijas arī ar otru bērnu, kur protams, vienu semestri paņēmu akadēmisko, bet tam pie vainas bija tikai un vienīgi manas veselības problēmas. Nāca bērni lielāki, un bija grūtāk saņemties, tomēr es to izdarīju, jo bērni ir ļoti liels motivātors!!
Pirmspēdējā semestrī man bija iekrājušies 11!!!priekšmetu parādi, ar ko tiku galā. Un tai pat laikā arī vēsā mierā pa dienām (kad bērni guļ un vēlos vakaros) uzrakstīju kvalifikācijas darbu.
Jo vēlāk uzsāksi mācības, jo mazāk Tev pašai gribēsies mācīties - bet man viena no motivācijām bija tā, ka gribu būt gudra mamma saviem bērniem!
Piebildīšu, ka lielākoties pati ņēmos ar bērniem, jo vīrs strādāja cauru dienu, ar otru bērnu vispār bija 1.5gadu prom no mājām, un mamma tik pa retam pieslēdzās, tā kā viss ir attieksmes un motivācijas jautājums. Cilvēkam pašam jāsaprot ko no dzīves grib sasniegt.
Tad nu tagad man ir 1.līmeņa augstākā izglītība un divi brīnīšķīgi bērni ar 1.3g starpību ;)
Ja kādi, jautājumi - droši :)
18.07.2016 15:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
iesakt, bet nepabeigt par 4000?? ka tev ar apkartejo atbalstu!? vari ar viru norunat ultimatu, vai bnu tu sac sogad un vins ir blakus, lai palidzetu vai ari vins tevi piespiez sakt nakamgad!!:-P
08.06.2016 21:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Njā, es domāju, ka varetu vismaz iesākt, jo tā jau attaisnojumus meklēju gadiem lai atliktu :(
08.06.2016 19:26 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
es domaju ari atsakt studija, ir progaramma, kura ir klatiene no novembra, bet es mazo gaidu uz oktobri, lidz ar to sis variants ir atlikts, labakaja gadijuma nakamgad septembri vienu citu, bet tagad nopienti domaju pae e-studijam!
un liekas, ka bus ta ka Mr.Penguin teica, jo man reali ir probleas ar motivaciju ari tumsajos menesos, gribas atrak iet gulet, ir nogurums, lidz ar to, plus vel mazais... gribas but optimistei, bet citreiz laikam japaklaujas realitatei! un tev tie ir 4000!!! es teiktu ne, izbaudi laiku ar mazo un plano uz nakamo gadu!! protams iznemums, ja ir vecaki blakus un virs, kurs var loti daudz laika atvieglot ar mazo!!
08.06.2016 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Janvārī piedzima mazais, viņam sākumā bija punča problēmas un pa dienu viss ir ap un par mazo. Vakaros esi nogurusi, ka vienīgais ko vēlies ir gulēt, un arī gāju gulēt, jo nezināju cikos būs nākamā barošanas reize. Mazais naktī retāk sāka celties uz 2 mēneša vecumu. Tagad mazajam ir 4.5 mēneši un tagad varu pieķerties mācībām jo viņš pats smuki spēj kādu laiku sevi nodarbināt. Studēju neklātienē 3.kursā. Sakarā ar to, ka janvāra un maija sesija tika izlaista, es ņemšu akadēmisko par šo gadu un nākamā gada janvārī atsākšu studijas.
07.06.2016 08:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Piekrītu .. Tad jadara kaut kas sev, to naudiņu, ko samaksātu studijām varbut jāiegulda kur gudrāk? Jo kas saka ka pec 4 gadiem ar iztērētu naudu un bakalauru kabatā Tu nesēdēsi rimčikā?
07.06.2016 08:29 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Es personīgi arī ļoti gribu mācīties augstskolā, arī e-studijās, ber tā kā mazais gaidām novembrī, saprotu, ka vismaz man ir gads jānogaida. Neesmu dažudls gadus mācījusies, tāpēc koncentrēšanās spējas būs pasliktinājušās. Zinu, ka cīnītos ar nogurumu, laika trūkumu, un mazais tik no maniem stresiem ciestu :)
07.06.2016 06:53 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Es ļoti atvainojos, Tev, Azalea!
06.06.2016 22:38 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šausmas, kāds tagad sakars ar to?? Azalea, vai zināji, ka ļoti daudzi inženieri neraksta ļoti pareizā latviešu valodā, bet viņiem smadzenes strādā noteikti labāk kā Tev un man kopā!!! Kāpēc vienmēr un visur ar to jābāžas?
06.06.2016 22:37 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Padomā, padomā, vai maz ir vērts studēt augstskolā, ja elementāru interpunkciju pat vidusskolā apgūt nespēj...
06.06.2016 22:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits