Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana pagaatne un jaunaas attieciibas.

 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011

Sveiki.

Lieta taada, ka man ir jauns draugs, kopaa esam apmeeram chetru meeneshus un viss ir ok. Ieprieksh vispaar nerunaajaam par ieprieksheejaam attieciibaam un bagaazhu, bet aizvakar bijaam tuseet, bijaam nedaudz iedzeerushi un saakaas jautaajumi par ieprieksheejaam attieciibaam utt. Es ieprieksh domaaju, ka draugs vienkaarshi neveelas neko zinaat, ja jau nebija neko jautaajis, bet laikam man nebija taisniiba...

Draugs uzzinaaja, ka man bija attieciibas 3 gadus, kuras nebija no taam labaakajaam, veel vinjsh prasiija ar cik dzhekiem esmu guleejusi un atbilde bija ap 20 (btw visu, ko teicu vinjam, bija taisniiba). Te nu vinjsh palika greizsirdiigs, bet, kad jautaaju to pashu jautaajumu, vinja atbilde arii bija ap 20. Manaa gadiijumaa greizsidiiba nebija, driizaak biju prieciiga, jo domaaju, ka vinjam mani buutu jaasaprot. Nekaa nebija, tad nu pashu galveno nokluseeju. Nepateicu vinjam to, ka no taa ieprieksheejaa dzheka biju palikusi staavoklii, bet man saakaas visaadas probleemas un beigaas izshkjiiros par abortu (auglis bija bojaats un saakaas SA, nepaliku slimniicaa uz saglabaashanu)

Jautaajums - vai man buutu jaapiemin shis fakts, vai tomeer labaak nokluseet. Vai tas kaut kaadaa veidaa vareetu sabojaat attieciibas? Es taa kaa domaaju, ka jaa, bet no otras puses veelos buut atklaata un godiiga pret draugu....

Un kaapeec dzheki ir tik greizsirdiigi? OK, mans seksuaalo partenru skaits ir paliels, bet vinjsh jau nav labaaks. :-D Cereeju, ka buus sapratne no vinja puses, bet nekaa... Skaidraa vairaak vinjsh man neko nav prasiijis kaut arii man gribeetos veelreiz par to visu izrunaaties, bet skaidraa praataa....

06.07.2011 20:55 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
man ar ir pārmests par partneru skaitu, bet es neprotu melot, tāpēc pateicu, kā ir, lai gan skaitlis ir viencipara, tomēr man to bieži piemin, ka redz, tev ir bijuši tik un tik vīrieši... stulbi :(
12.07.2011 15:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pagatne ir un paliek pagatne. nafig tik daudz stastit???

es pateiktu, ka man(ja butu bijusi 20 partneri) ir bijusi 2 vai 3(ar vienu no tiem ir bijusas attiec 3 gadus). saproti, ka ar tik lielu skaitli tu vinam liec uz sevi skatities ka uz letu ieleni! virietim patik bez maz vai jaunavas, kas gulta uzvedas ka pieredzejusas. kipa no serijas-es nekad neesmu mute nemusi, tavs bus 1. un tad tu sniedz lieliskako oralo pasaule(kipa dabas dots talants)... :-D :-D

kroc-mazak runa!!!!!!!!!!!!
09.07.2011 14:09 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domaaju, ka galvenais ir atklaatiiba arii nejaukaas lietaas, jo veel stulbaak ir tad, kad kadi fakti naak gaismaa peec ilgaakiem gadiem kopdzivee, tad gan otrai pusiitei ir saapiigi, par nokluseetajaam lietaam
08.07.2011 23:47 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Tas ka partneru skaits ir bijis paliels, bijis SA u.c. tas nav nemaz tik slikti.
Bet, ja kaut kaadi fakti naak gaismaa, un par to ir nokluseets - tad attiecibas var izjukt, jo, ja esi radijusi prieksstatu, ka esi godiga un atklata, sis prieksstats var zust, atklājoties nepieminētajiem faktiem.
07.07.2011 10:42 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Es arī piekritīšu pārējām. Varēji varbūt ne tik atklāti. Kāda tam nozīme, cik tev bijuši un vēl tas aborts... Dažreiz labāk ir neko neteikt, pagātni tāpat nevar izmainīt.
Nu un, ka viņš nav labāks? Meitenei 20 džeki tomēr ir diezgan daudz.
07.07.2011 04:24 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
atklātība jā,bijušie partneri mani ninteresē,lai paliek kas noslēpumam un nepateikts..jo jums dieviem jau cita nākotne veidojas.
06.07.2011 22:47 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Jāpiekrīt pārējām, ka nebūtu teikusi par skaitu (ja tas ir tik liels), par SA vel padomātu.
Veči nereti par šādām lietām sagruzas-jo,jā, viņiem tāds skaits ir ok, bet viņu sievietei-ne.

Izrunāties? Nu nez vai sanāks, ja vien viņš nav baigais runātājs.
06.07.2011 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Es Tavā vietā nebūtu teikusi par partneru skaitu, jo 20 tomēr ir diezgan daudz, varēji to skaitu kaut kā samazināt, vai vispār vnk pateikt, ka "pāris ir bijuši", ja reiz tik atklāti par to runājāt. Domāju, ka es neteiktu arī par to abortu.
06.07.2011 22:36 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nu bet protams, ka viņš teica, ka arī bijušas kādas 20, kaut arī varbūt stipri mazāk, neies taču vīrietis atpalikt :-P
Es jau gan būtu kādus 10 aizmirsusi netīšām, labāk teikt ko grib dzirdēt, nekā rūgtu patiesību, turklāt tas ir tikai attiecību sākums, mazums izšķirsieties, un viņam par tevi būtu zināmi tik intīmi fakti. Pēc laika varbūt pastāstiit, bet ne tik ātri...
06.07.2011 22:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Partneru skaitu nebūtu teikusi, par abortu arī nevajag. Tā nav viņa darīšana, manuprāt. Godīgam cilvēkam ir jābūt tad, ja viņš tev konkrēti kaut ko vaicātu.
06.07.2011 22:01 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja vēlies pret viņu būt godīga un atklāta, tas uzreiz nenozīmē, ka tev viss ir jāstāsta, jo tas tomēr neskar viņu un ir arī tādas privātas lietas, ko visiem stāstīt nevajadzētu. Es arī par tiem puišiem nebūtu tik atklāt teikusi.

06.07.2011 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 1022
Reģ: 29.01.2009
Ko es zinu - nekad nejautāt par bijušām attiecībām un seksa partneriem.
Es nonācu situācijā, kad cilvēks gribēja iepazīstināt ar bijušo sievu. Es negribēju ar viņu iepazīties, vismaz ne tik ātri. Cilvēks jutās aizvainots.

Mans uzskats, galvenais, ka nav bērns un lieku klapatu, sevišķi, ja pāri šķiras ar skandāliem un dala bērnu. Tiesājas.
Bet dzirdēju kāda cita cilvēka viedokli, kurš bija neapmierināts, ka ir bijusi grūtniecība un taisīts aborts. Tas cilvēks tādu sievieti uzskatīja bezmaz par m***.
Ja būtu saprotošs vīrietis, uzticība, es pateiktu, ka ir bijusi tāda un tāda situācija.
06.07.2011 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!