Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu, ko gribu

 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010

Lieta taada, ka jau nedeelju kaa satiekos ar kaadu puisi. Zinaaju vinju jau sen, jo vinjsh bija mana bijushaa pazinju lokaa. Saakaam arvien biezhaak tikties. Porms paaris dienaam vinjsh mani uzaicinaaju uz Bon Jovi koncertu (uzdaavinaaja biljeti). Man patiik ar vinju pavadiit laiku, pat ljoti. Man ir interesanti ar vinju, vinjam ir ljoti laba humora izjuuta, vienmeer esmu paarsmeejusies. Bet ir viens bet..man vinjsh nesimpatizee peec izskata, nu galiigi nav mans tips. Zinu, izklausaas stulbi, bet es nejustos labi ar vinju cilveekos, piemeeram, iet kaut kur sadevushies rokaas vai ko tamliidziigu. Nu nezinu, varbuut tas ir mulkjiigi, bet taa nu tas ir. Vinjsh ljoti veelas attieciibas, bet es tikai saku, ka negribu neko sasteigt, tiksimies un tad jau redzees kas un kaa. Kaa juus domaajat meitenes, vai ir veerts meegjinaat? Nesakiet, ka izskats nav svariigs, manupraat, tomeer kaut nedaudz tomeer ir. Nav vinjsh nekaads krokodiils, bet nu galiigi ne mans tips, manupraat, mees kopaa galiigi labi neizskatamies. Ko man dariit? Meegjinaat vai nee? Ir veerts cereet, ka taas simpaatijas radiisies?

05.07.2011 03:20 |
 
Reitings 57
Reģ: 10.03.2009
nav verts.
cilvekam nav jabut skaistam, lai iepatiktos, tacu vinjam ir jabut personiski tev simpatiskam. Ja vinsh tev tads neliekas, tad labak nemaz neturpini, savadak dzeks pagalam samilesies un vinjam bus sapigi
06.07.2011 20:21 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
paldies jums meitenes par pieredzi un viedokljiem! veel joprojaam ar puisi tiekos, lieliski pavadam laiku un galu galaa zaudeet man nav ko, laiks raadiis :)
06.07.2011 20:14 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Tak dzīvojam vienreiz. :-)
Iesaku Tev pamēģināt vēl satikties ar Viņu,ja pēc pāris reizēm toč nepatīk Viņš,tad pārtrauc kontaktus!!!!
Tak vajag izbaudīt dzīvi.
05.07.2011 22:59 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Lasīju visu šo un sajutos kā laika mašīnā iekāpusi.. :-D viss kā par mani pirms 4 gadiem.

Bija arī vnk lielisks puisis, kurš centās pievērst manu uzmanību, darīja visu iespējamo un neiespējamo. Bijām pirmā kursa studenti, es jauna meitene attiecībās, kuras sevi bija sen izsmēlušas. Pēc izskata man šis pusis nesimpatizēja, bet viņa darbi bija vnk kkas tāds, kas mani pavilka, sākumā nekad nedevu viņam roku, satikāmies parkā, kur mūs neviens neredz :-D (rakstu un domāju, cik gan es biju stulba :D)

Galu galā beigās viņš panāca savu un mēs bijām kopā, nevienu brīdi nenožēloju šo fantastiski pavadīto laiku. Un jā, ar laiku viņš man šķita pats simpātiskākais un skaistākais. Tā kā ir iespējams, ka Tev šis cilvēks iepatiksies un Tavi uzskati par simpātiskumu ātri vien mainīsies. Pēc savas pieredzes varu teikt - ļaujies un mēģini, jo nekad nezini, kas notiks nākotnē.

Vēl arvien nožēloju, ka es šo cilvēku nenovērtēju ātrāk un slēpos no viņa, neļāvos pilnībā šīm attiecībām, kā viņas beidzās, tas jau ir cits stāsts. Tagad ir pagājuši 4 gadi un šis puisis ir TIK simpātisks, kā teikt izaudzis no tā posma.

Ļaujies un baudi notiekošo (l)
05.07.2011 22:54 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Tieši tā,es piemēram vienmēr sekoju tam,kad jūtu tos fluīdiņus,tauriņus ju vien no tā,kad cilvēks ir blakus (l)
05.07.2011 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Neizvēlos sev puisi pēc izskata.Pēc skata un tā,vai kopā ar mani labi izskatīsies,piestāvēs es varu izvēlēties somiņu veikalā,bet ne jau cilvēku,ar kuru būt kopā.
Lai es būtu ar vīrieti viņam ir jābūt personībai un ir jābūt pievilkšanās spēkam.Es nevaru izskaidrot,bet,kad velk man pie viņa.Tam nav sakara ar to,cik viņam laba presīte,vai kādā krāsā mati.Tas vienkārši ir neizskaidrojams pievilkšanās spēks.
Ja nav šī pievilkšanās spēka,tad cilvēks man var būt labs draugs,bet tas arī viss.
05.07.2011 22:26 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
es - NEKAD neko neturpinātu, ja man izskats nesaistītu. Man tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Vispār pasauli uztveru kā tipiska vizuāliķe.
05.07.2011 21:58 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Mademoiselle pareizi sapratusi - viriesi nemaz tik stipri dzive nav kaa pienemts uzskatit, ka viniem jaabuut. Nu, protams, uz isu laiku jebkurs virietis var izskatities loti labi un visadi citadi skist pardabisks, bet ilgterminaa ne.
05.07.2011 21:37 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
man sākumā mans puisis arī nepatika pēc izskata. humorizjūta un kā cilvēks vienkārši superīgs. patika pavadītais laiks. bet vienkārši īsti nebija manā gaumē - izskata ziņā. atceros, ka vēl draudzenei teicu, vai iet ar viņu tikties vai nē, jo viņš man ne visai patika.
tagad esam kopā jau 4 gadi un viņš liekas vissimpātiskākais puisis man un domāju, kā man viņš sākumā tā nevarēja patikt :-D arī piestāvam viens otram.

savukārt, otrs variants ir tāds, ka nesen iepatikās cits vīrietis pēc izskata, bet nu komunikācija man ar viņu ne visai. dažādi viedokļi. mums ir arī lielāka vecuma starpība, varbūt arī tāpēc.
05.07.2011 19:09 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Es nekad neesmu izvēlējusies vīriešus pēc izskata, mani vairāk interesē un saista tas saturs, BET ir jābūt ar fiziskai patikšanai, ja tādas nav, tad nav vērts nemaz mēģināt.Saku no pieredzes, vīrietis (bija un ir labs), būtu gatavs manis dēļ kalnus gāzt, bet fiziski man viņš nepiesaistīja vispār, kaut saraujies un izpleties...es nevarēju iedomāties, ka es ar viņu varētu skūpstīties un sazin vēl ko...Man bija žēl sevis un tā puiša.
Tā kā autorei iesaku, ja nav tas klikšķis un tas mistiskais pievilkšanās spēks, tad nevajag.
05.07.2011 18:13 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es ari nebutu kopa ar virieti, kurs mani fiziski nesaista! Man tas ir neiespejami!
Ja vinam butu forsa personiba, tad vnk paturetu ka labu draugu! :-)
05.07.2011 18:03 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Mani parasti peivelk cilveka harisma, un nemaz neredzu vai viņš atbilst kādam skaistuma etalonam, jo man tāds skaistuma etalons nemaz nav. Pievelk cilvēka būtība.
05.07.2011 18:01 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ja nepatīk fiziski, tad arī nebūs seksuālas intereses.
05.07.2011 17:54 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Es, piemeeram, nevareetu buut kopaa ar viirieni, kura izskats mani nesajuusmina un kuru es neveelos apeest (teju vai burtiski) :-P Un domaaju, ka neesmu taada vieniigaa.... Varbuut labaak nemoki vinju un liec saprast, ka nekaads paaris no jums nesanaaks! Man pashai ir ljoti labs draugs, kursh man reiz atzinaas simpaatijaas, bet es vinjam korekti paskaidroju, ka man patiik cits ,un vinjsh to visu uztveera kaa dzhentelmenis ,un muusu draudziiba kljuva tikai stipraaka, tomeer nezinu, vai Tavaa gadiijumaa buus taapat, ja jau vinjsh saka, ka neveelas buut tikai draugs.
05.07.2011 05:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tu satiecies, jo ir ērti ar viņu. arī nav tīri slikts variants, aicina uz foršām vietām, kā arī labāk vispār vīrietis nekā nekāds, vaine?

neuzskatu, ka būtu jāmēģina veidot attiecības.

izskats nav galvenais, protams, bet ja seksuāli vīrietis nesaista, tad mēģināt ieskaidrot, ka BŪS OK, ir dumji.
ja vīrietis ir forš kā draugs un tikai, tad lai tāds arī paliek.
vari jau mānīt viņu, ka viņš "varbūt tev patīk" utt. bet nemāni sevi un cosmo meitenes. :-P
05.07.2011 05:29 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
jaa, nu, gruuta izveele tev (t)
05.07.2011 04:46 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
ar to pazaudeet es biju domaajusi kaa celveeku, draugu.. vnk vienmeer taados briizhos domaaju ja nu nevienu tik pat forshu vairs nesatikshu..ehh..dilemma. it kaa jau jaa, aiziet vareeshu jebkuraa briidii, bet salauzt otram cilveekam sirdi neveelos..
05.07.2011 04:41 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Man ir draugs,pazīstami jau gadus 5 laikam esam,viņš ir superīgs džeks un mums vienmēr kopā ir ekstra jautri,bet... Es absolūti nemaz neredzu mūs kopā kā pāri,ja nu teiksim viņš to jautātu vai dotu kādus mājienus. Pēc rakstura jā,super,ko vēl vairāk,bet tieši izskata dēļ varu iedomāties mūs tikai kā draugus,neko vairāk,tā kā saprotu tevi.
Nav viņš neglīts, bet ne tāds,kas tiešām "paņem".
05.07.2011 04:41 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
tu pati tikko pateici- negribas pazaudet un peec tam nozheelot.. nu c'moon.. tad meegini,aiziet no vina paspeesi vnm, ja nebuus labi!
05.07.2011 04:38 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
arii es it kaa veerteeju abus, taapeec jau tik gruuti izskjirties turpinaat tikties vai nee... :-( fantastisks puisis, negribas pazaudeet un peec tam nozheelot..
05.07.2011 04:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits