kaa panaakt otro iespeeju?

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010

Atvainojiet par gramatijeb ka rakstu bez garumziimeem, pie vainas garumziimju neesamiiba shim aparaatam :-D

Mana probleema-ljoti iepatikaas kaads viirietis....vinja intereee par mani bija liela...uzsveru - LIELA...BET tad mees satikaamies un shkjiet es visu sajaaju...dziivee man bija nejauks periods kaa deelj biju kaa ne savaa aadaa...un laikam shajaa randinjaa bijhjaatur mute ciet jeb katreiz bija - idiote...deljkam teici?!...respektiivi juutu k

05.07.2011 05:12 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka tas nebūs īsti iespējams. Ja interese ir zudusi, tad ir zudusi. Kaut kādi mēģinājumi to atgūt man liekas tikai liks viņa acīs Tev likties vēl nožēlojamākai, nekā jau esi.. :-/
05.07.2011 05:39 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Atvainojos :D ....nu luuk...jutu ka nedaudz shauju paar striipu....tagad vinjam nav nekaadas intereses...vismaz man taa shkjiet...sazinaamies soc.tiiklaa vai pa tel. bet peec taa reizes sazinamies tikai ja es uzrakstu un juutams ka zuda interese....kaa meitenes man panaakt to lai vinjam rodas kaada interese par mani....neveelos vairs taa turpinaat uzbaasties ar rakstiishanu vinjam bet veelos jebkaadaa veidaa labot shiis kljuudas jeb nezinu kaa atgriest sho interesi atpaklj!? Luudzu luudzu paliidziet...juutos nedaudz tragjiski (s)
05.07.2011 05:21 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Atvainojos :D ....nu luuk...jutu ka nedaudz shauju paar striipu....tagad vinjam nav nekaadas intereses...vismaz man taa shkjiet...sazinaamies soc.tiiklaa vai pa tel. bet peec taa reizes sazinamies tikai ja es uzrakstu un juutams ka zuda interese....kaa meitenes man panaakt to lai vinjam rodas kaada interese par mani....neveelos vairs taa turpinaat uzbaasties ar rakstiishanu vinjam bet veelos jebkaadaa veidaa labot shiis kljuudas jeb nezinu kaa atgriest sho interesi atpaklj!? Luudzu luudzu paliidziet...juutos nedaudz tragjiski (s)
05.07.2011 05:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits