Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizmirst vai gaidīt?

 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011

Viss sākās ar to,ka agrāk diezgan ilgu sarakstījos ar vienu puisi-nenoliegšu,ka bija arī savstarpējās simpātijas!Sarunas mūsu starpā pa visu ko atklātas.Mēģināja mani vairākas reizes satikt,nesanāca.Tad kādu brītiņu mums sarakste pajuka,bet nesen viss atsākās,acīmredzot aizmirsuši viens par otru nebijām.Pāris nedēļas atpakaļ izdomājām,ka varētu beidzot satikties-domāts,darīts!Es,protams,bez jebkādiem mērķiem satikos,teicu,ka esmu brīva meitene un baudu brīvību.Viņa jautājums bija-bet ja nu es mēģinātu tavu brīvību savaldīt?(mājiens uz attiecību veidošanu)Pavadījām 3 dienas kopā,viss jauki un skaisti,vairāk iepazinām viens otru,parunājāmies,atpūtāmies.Visu šo laiku zināju,ka viņam ir draudzene,bet viss ir aizgājis pa tālu,attiecības brūk,pats pa viņu izsakās diezgan negatīvi.Tad nu atjaunojām draugos draudzību.Viņa teiktais bija-tu domā,ja man ar savējo būtu viss ok,tad es ar tevi satiktos?Domā tad mēs abi kopā brauktu atpūsties?Protams,ka nē-tad nekas šitāds nenotiktu!Un tagad es padomāju-nez vai viņš būtu ar mani pēc visa apstiprinājis draudzību,ja jau nebūtu simpātijas un vēlme uz kaut ko tālāku???Protams,viņi abi dzīvo kopā (lai gan viņš tagad jau pāris mēnešus strādā ārpus LV,kā vairums un tikai šad tad atbrauc uz LV).Viņš pat saka,ka viņam šitā meitene nekad neraksta un nepaprasa kā iet,kā pa darbu,bet tik prasa naudu (viņa viņa prombūtnes laikā pieskata dzīvokli).Protams,Jāņus viņi svinēja kopā-es to zināju,viņš pats to pateica!Pat viņa tagad ir uz pāris dienām aizbrauksi viņam līdzi uz ārzemēm,tas man bija drusku pārsteigums!

Esmu dilemmas priekšā - viņš tā kā grib ar mani būt kopā,veidot attiecības (jau minēju,ka apstiprināja manu draudzību un vēl dažas lietas ko pieminēju),tas tā kā būtu gājiens uz priekšu,bet no otras puses-kāda velna pēc viņš viņu uz vietas nepasūta tālu projām,jo var taču atrast,kas viņam dzīvokli pieskatīs un bezkaunīgi netukšos maku!Pats saka,ka viņš redz un jūt,ka vnk viņiem abiem nekādas attiecības nākotnē nebūs! (s)

Protams,no agrākiem laikiem,ka arī ar viņas puisi sarakstījos,viņa mani ir atcerējusies,jo visu laiku mani skatās,raksta,cik laimīga ir utt.,lai gan redzu,ka viņa tā kā grib man ieriebt!

Kāds jūsu viedoklis ir par šo visu?

27.06.2011 15:45 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Vai tiešām tu domā, ka kāds vīrietis mīļākajai skaidri acīs pateiks- ai, zini, man palika garlaicīgi, negribi būt mana izklaide? Protams, ka viņi karina makoronus uz ausīm un stāsta visi vienus un tos pašus stāstiņus par brūkošajām attiecībām, par bailēm, ka tā otra izdarīs pašnāvību, ja viņš viņu pametīs, utml.
Sūti ratā, ja negribi rezultātā palikt ar salauztu sirsniņu!
30.06.2011 02:06 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
džeks labi iekārtojies.
zabuģ un sameklē normālu vīrieti :)
30.06.2011 02:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas tak ir tik logiski. protams, ka vins teiks, ka ar tagadejo ir slikti. savadak tu jau nemaz nepiekristu but milaka! :-D :-D :-D
ja ar tevi viss butu tik nopietni, tad sen jau butu izskiries.

atrada slaucamu gotinu.
30.06.2011 01:59 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas tak ir tik logiski. protams, ka vins teiks, ka ar tagadejo ir slikti. savadak tu jau nemaz nepiekristu but milaka! :-D :-D :-D
ja ar tevi viss butu tik nopietni, tad sen jau butu izskiries.

atrada slaucamu gotinu.
30.06.2011 01:59 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.01.2011
Tev tas nav vajadzīgs, pašai pēc tam var būt sāpīgi. Ja gribētu, jau sen būtu izšķīries. Vienkārši sagribējās ar ko jaunu paspēlēties. :-/
29.06.2011 13:05 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Vnk nelien tur kur ir 2.Tresais vienmer ir lieks.Ja vins gribetu skirties no draudzenes,sen to butu izdarijis.Uz cita nelaimes laimi neuzbuvesi.Vnk puisis izklaidejas un kliede rutinu-cik manas draudzenes del sitadiem nav raudajusas.Neboja sev dzivi ;)
29.06.2011 12:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Protams, ka spēlējas - un kā vēl. Un arī konkrētais vīrietis spēlējas.
27.06.2011 19:20 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Inguci!
Tu vēlies teikt, ka sievietes nespēlējas ar vīriešiem???
Mēs visi spēlejam spēli, kurai nav uzvarētēju ne zaudētāju. Tikai sievietes ir izdomājušas, ka zaudētājs ir tas, kurš ir pamestais.

Bet atverot acis, abi ir izbaudījuši dzīvi un labi pavadījuši laiku. Līdz ar to mainot domāšanu dzīve paliek vel skaistāka. Arī ilgošanās pēc otra ir emocijas un baudāmas...
27.06.2011 19:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Viennozīmīgi - puisim nav nopietnu domu tavā virzienā, jo šādi viņš ar tevi spēlējas un pazemo.
Un vēl tu saki, ka liksi izvēlēties "es vai viņa". Nezinu, nezinu, šādu pieeju vērtēju ārkārtīti skeptiski. Kāds tev labums, ja iegūsi vīrieti ar šantāžu un ultimātiem? Vīrietis ir mednieks, bet, ja medījums sāk uzstādīt ultimātus...
Taču liecies mierā - apkārt ir citi sakarīgi vīrieši, netērē laiku ar tādu, kurš grib sēdēt uz diviem krēsliem. Tādi nekad nemainās.
27.06.2011 19:00 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu meiteņu teiktajam-viņš ir vnk piena puika 8-) Kam tev tādu? (e) Riebjas tādi puiši ar tādu uzvedību!!!
Bet no otras puses,es nesaprotu arī puisi - pats šitādus teikumus tev bārstīja,bet nu atkal pie savas draudzenītes :-/ Vnk nostādi viņu fakta priekšā un miers,nav ko sēt dilles mežā!
27.06.2011 18:02 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
varētu būt tā, ka dzirdēsi teikumu- ja Tev ir kur skriet un negribi gaidīt, dari tā...
pašai jāizlemj vai esi gatava gaidīt un pieņemt situāciju arī tad, ja pateiks, ka neko vairāk nav gribējis, jo ja negrib palikt viens, tad būsi tikai un vienīgi " plākstera" vietā...
27.06.2011 17:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Jā,viņš teica,ka negribējis palikt viens,tāpēc tikmēr ar to meiteni nešķīrās,bet tad jau tagad tā kā laiks būtu to izdarīt-ņemšu vēl viņu pie dziesmas,gribas redzēt,ko viņš pats par visu šo teiks (e) (s)
27.06.2011 17:50 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
uztver to visu tikai un vienīgi kā labu izklaidi vairāk neko... ;-) ja viņam viņa būtu vienalga- viņš jau sen būtu prom no viņas, bet tā nav... negaidi, brīnumi nenotiks... 8-) skarbi, bet tā ir...
27.06.2011 17:33 |
 
Reitings 87
Reģ: 26.06.2011
Un tagad pastāstīšu vieno gadījumu iz savas dzīves. Es biju acu lieciniece tam kā man viena paziņa salaida ar precētu vīrieti. Viņam pat bija bērns, bet mana paziņa jauna un nepieredzējusi. Viņi joprojām slepus tiekas un guļ kopā, bet tas vīrietis i nedomā šķirties. Vismaz viņa uzvedība par to liecina - saka, ka ļoti slikti jūtas ar savu sievu, bet, ja jau tik slikti, tad kāpēc gan viņš nešķiras? Nu tas nav nopietni... manai paziņai pamatīgas sirdssāpes. Es ieteiktu ar šo čomu nesalaist. Ja gribēs ko nopietnu, tad nu saņemsies un tiks galā ar to viņa dāmu. Tu pati sevi pasaudzēsi! neielaidies ar viņu.
27.06.2011 17:00 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Varbūt vēl kādai(kādam) ir ko teikt?
27.06.2011 16:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Jāņus ar viņu pavadīja,jo viņa nezināja,ka viņš jau ir agrāk LV nekā pie viņas ieradās.Iepriekšējās dienas bija pie manis!Es svētkus braucu citur svinēt,jau sarunātā kompānijā!
27.06.2011 16:15 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Piedod nepareiz vārdu izvēle. Ģļevulis nav īstais vārds.
Pēc savas būtības viņš ir maziņš mīļš puika, kurš mēdz darīt blēņas aiz muguras un noklusē visu izdarīto. Mātes acīs viņš būs pareizais, bet pretī matei nekad neko neteiks.

Būtībā viņš ir pārņēmis pareizās metienes uzvedību, kā jau lielākā daļa pasaules vīriešu mātes audzināšanas rezultātā.

Tāpēc tev ir divas iespējas, pieņem viņu, kā savu dēlu un diktē savus noteikumus vai sameklē vīrieti!!!
27.06.2011 16:14 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Afrodite,es arī tagad domāju tā viņam pateikt (kad sastapšu netā) - es vai viņa!Lai izvēlas,lai beidz tēlot gļēvuli,ja vien tāds jau nav! (e) Jo patiesībā bija runāts,ka es braukšu pie viņa pāris dienas vēlāk,bet pateicu,ka netikšu-hops,šā meitene jau līdzi brauc!Mjā,tas man liek aizdomāties...
27.06.2011 16:13 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
nu ja..pilnīgi piekrītu- lai pamet to meiču un tad sāk veidot citas attiecības...un kāpēc viņš Jāņus pavadīja ar viņu nevis ar tevīm?
27.06.2011 16:13 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
mans viedoklis, ka virietis ir gljevs, grib but kopa ar tevi, bet nespej atvadities no draudzenes, tb patik, ka ir rezerves varianti.
Es domaju, ka tev butu japauz stingraka nostaja, tb, ka draudzesies ar vinu tikai tad, kad bus izbeidzis iepriekshejas attiecibas, preteja gadijuma, vinjam sitaa erti un skjiet ka nemaz nedoma skjirties
27.06.2011 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)