Aizmirst vai gaidīt?

 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011

Viss sākās ar to,ka agrāk diezgan ilgu sarakstījos ar vienu puisi-nenoliegšu,ka bija arī savstarpējās simpātijas!Sarunas mūsu starpā pa visu ko atklātas.Mēģināja mani vairākas reizes satikt,nesanāca.Tad kādu brītiņu mums sarakste pajuka,bet nesen viss atsākās,acīmredzot aizmirsuši viens par otru nebijām.Pāris nedēļas atpakaļ izdomājām,ka varētu beidzot satikties-domāts,darīts!Es,protams,bez jebkādiem mērķiem satikos,teicu,ka esmu brīva meitene un baudu brīvību.Viņa jautājums bija-bet ja nu es mēģinātu tavu brīvību savaldīt?(mājiens uz attiecību veidošanu)Pavadījām 3 dienas kopā,viss jauki un skaisti,vairāk iepazinām viens otru,parunājāmies,atpūtāmies.Visu šo laiku zināju,ka viņam ir draudzene,bet viss ir aizgājis pa tālu,attiecības brūk,pats pa viņu izsakās diezgan negatīvi.Tad nu atjaunojām draugos draudzību.Viņa teiktais bija-tu domā,ja man ar savējo būtu viss ok,tad es ar tevi satiktos?Domā tad mēs abi kopā brauktu atpūsties?Protams,ka nē-tad nekas šitāds nenotiktu!Un tagad es padomāju-nez vai viņš būtu ar mani pēc visa apstiprinājis draudzību,ja jau nebūtu simpātijas un vēlme uz kaut ko tālāku???Protams,viņi abi dzīvo kopā (lai gan viņš tagad jau pāris mēnešus strādā ārpus LV,kā vairums un tikai šad tad atbrauc uz LV).Viņš pat saka,ka viņam šitā meitene nekad neraksta un nepaprasa kā iet,kā pa darbu,bet tik prasa naudu (viņa viņa prombūtnes laikā pieskata dzīvokli).Protams,Jāņus viņi svinēja kopā-es to zināju,viņš pats to pateica!Pat viņa tagad ir uz pāris dienām aizbrauksi viņam līdzi uz ārzemēm,tas man bija drusku pārsteigums!

Esmu dilemmas priekšā - viņš tā kā grib ar mani būt kopā,veidot attiecības (jau minēju,ka apstiprināja manu draudzību un vēl dažas lietas ko pieminēju),tas tā kā būtu gājiens uz priekšu,bet no otras puses-kāda velna pēc viņš viņu uz vietas nepasūta tālu projām,jo var taču atrast,kas viņam dzīvokli pieskatīs un bezkaunīgi netukšos maku!Pats saka,ka viņš redz un jūt,ka vnk viņiem abiem nekādas attiecības nākotnē nebūs! (s)

Protams,no agrākiem laikiem,ka arī ar viņas puisi sarakstījos,viņa mani ir atcerējusies,jo visu laiku mani skatās,raksta,cik laimīga ir utt.,lai gan redzu,ka viņa tā kā grib man ieriebt!

Kāds jūsu viedoklis ir par šo visu?

27.06.2011 15:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Ja tā padomā,viņš jau pats diezgan draņķīgi tagad izskatās no malas - draudzeni krāpa,leca pie manis un tā tērējās,bet beigās nevar viņai pateikt,ka viss cauri un tā!Gļēvulis...
27.06.2011 16:06 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Piedod šis ir puika, kurš reāli nekad nebūs ar tevi kopā pa īstam, tikai gultā būs pa īstam kopā :d

Un no savas draudzenes viņš nešķiras, jo ir stulbs un emocionāli mīksts bakstāmais puika.

Viņam sen jau vajadzēja izšķirties no draudzenes un tikties ar citām. Viņš sevi pazemo un nicina.
27.06.2011 16:04 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Jā,protams,netaisos pildīt mīļākās lomas,jo skatījos,ka viņa meitene speciāli priekš manis savā profilā ielikusi abu kopējo bildi un uzrakstījusi,ka mīl viņu un ir pie viņa :-D Pats gan labu laiciņu jau nav bijis netā...
27.06.2011 16:03 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Lielākā daļa džeku tā saka. :-D :-P
Viņš Tevi grib kā izklaidi, mīļāko vai arī patiešām ir gļēvs vīrietis. (t)
27.06.2011 16:01 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Nu jā,man jau arī saka-džeks varēja pasūtīt to meiteni,jo dzīvoklis nav nekāda atruna!Protams,viņš pats apgalvoja,ka viņa starp mums ir kā piekabe un ir nedaudz pieradums pie viņas! (s)
27.06.2011 16:01 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es tavā vietā netiktos ar vīrieti, kuram ir meitene, kurš nespēj tikt galā ar savām iepriekšējām attiecīām, lai sāktu jaunas. (t)
Man tāds vīrietis nevieš uzticību un es nespētu ar viņu veidot attiecības, jo vienmēr domātu par to, ja nu es būšu nākamā exmeitene kuru vazās aiz deguna. (t)
27.06.2011 15:58 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Es Tavā vietā vairāk ar viņu nekontaktētos, ja vēlētos, ko nopietnu, jo šādos gadījumos vienīgais, ko puisis vēlas ir mazliet izklaides un dažādības. Ja viņš gribētu, tad būtu jau pametis savu draudzeni. Visi tie teksti par attiecību brukšanu ir tikai aizsegs.
Bet nu skaties pati! Lai veicas! ;-)
27.06.2011 15:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.06.2011
Ļai gan jāatzīst-esmu viņam drusku pieķērusies,jo esmu piesardzīga,lai nesanāk vnk beigās smaga vilšanās.Gaidu,kad ienāks netā,uzrakstīs - lai gan apzinos,ka beigas var būt arī nekādas! (s)
VNK vēlos dzirdēt jūsu viedokli,kā tas viss no malas izskatās/izklausās :-|
27.06.2011 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits