Tests

 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
sveikas mīļās dāmas, man radusies diezgan sarežģīta situācija , apmēram 5 mēnešus bija pārtrūkušas mēnešreizes, devos pie savas ginekoloģes, teica, esot multifunkcionalas olnīcas , un palikšana stavoklī varetu izrādīties , liels brīnums , bez ārsta iejaukšanās , protams.. Es nolēmu sākt lietot tabletes agnucaston, tas ir bezrecepšu medikaments , kas palīdz noregulēt ciklu.. Dzeru , dzeru, izdzēru ~20 tabletes no 30 kas ir vienā paciņā.. Pa to laiku arī neaizsargātos, sekss bija diezgan bieži, un kadu laiciņu pec jaunā gada piebriedušas un jutīgas krūtis, uztaisīju testu nekā ,šodien atkal taisu un pozitīvs, veseli divi .. Lasīju zāļu anotācijā, ja piebriest krūtis kontaktēties ar ārstu .. Nezinu vai esmu stavoklī vai vienkārši ķermenis sačakarējies, ko darīt? Pie ārsta netieku , esmu ārzemēs uz kādu laiku . Mēnešreizes tā arī nesākas, varbūt ir kāda zinātāja? Vai no medikamentiem tests var radīt ka esmu stavoklī?
:-O
14.01.2016 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
tie medikamenti hormonālie?
14.01.2016 16:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
un palikšana stavoklī varetu izrādīties , liels brīnums , bez ārsta iejaukšanās

Domāju, ka tev noticis brīnums. Ārzemēs ginekologu nav?
14.01.2016 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits