Cik dārgas dāvanas otrajai pusītei?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Cik dārgas dāvanas jūs pērkat savai otrajai pusītei uz svētkiem? Es domāju, dzimšanas dienas, Ziemassvētkus. Kādā summā apmēram?

Tagad tuvojas Zsv un domāju par dāvanu draugam. Mums šie ir pirmie kopīgies Zsv, tāpēc nav vēl iedibinājušās nekādas dāvināšanas tradīcijas.

Ir doma iegādāties draugam pulksteni. Bet tie būtu vairāki simti. Man absolūti nav žēl, ne par to ir stāsts. Bet man nav ne jausmas, ko viņš man varētu dāvināt. Ja nu tas būs tikai nieciņš, tad es ar savu dārgo pulksteni varētu viņam likt justie neērt :)

Kādas ir jūsu domas par to? Un ko vislabāk dāvināt puisim uz Ziemīšiem?
19.11.2015 10:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
cik ilgi esat kopá? es pirmo dávanu péc 2 méneshu pazíshanás dávináju smarzhas -apm 70 eiro vértíbá (dzimshanas diená) nebútu dávinájusi neko daudz dárgáku. tagad - dzimené uzdávináju celjojumu mums abiem - 2000 eur apméram.
més k-ká ípashi neiespringstam uz dávanám, Ziemsvétkos varbút vispár neko nedávinásim viens otram...
19.11.2015 17:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja Tev nav prieks par to, ka otrs ir priecīgs saņemot dāvanu, jāpadomā, kāpēc vispār dāvini. Lai izrādītos? Tāpēc, ka jādāvina? Tāpēc, ka dabūsi pa tāsi, ja nedāvināsi? Kāpēc? Es dāvinu tāpēc, lai otrs būtu priecīgs. Ciparam nav nozīmes, kamēr tas neplēš manu maku. Ņemt kredītu, lai otram kaut ko uzdāvinātu, neesmu gatava, tas gan tāpēc, ka arī sev kredītā reti ko pērku un tad, kad to daru, ņemu lietas, bez kurām nekādi nevaru iztikt, nevis visas iegribas.
19.11.2015 17:02 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Man tāds priekšstats , ka dārgās dāvanas ir pusmūža vīriešu padarīšana. Sevis izrādīšana, sava gaumīguma izrādīšana, maka biezuma utt. Uzskati iespējams tad mainās, un vīrietis saprot to, ka meičas ir kā žagatas, un ar ko visātrāk viņu sejās dabūt smaidu, un pēcāk arī paplest kājiņas.. ja vien ir gaume D
19.11.2015 16:53 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Alexxa

Tu izklausies smieklīga :D Dāvināšana ir puse prieka.. To var kaut kā izmērīt?

Protams ir jauki iepriecināt cilvēku, kurš ir mīļš draugs, vai arī mīlestība. Un vienīgais prieks, ir viņa prieks :) Bet dažreiz tam nozīme pazūd, attiecības izveidojas līdz pat naidam utt. Gadās visādi, un tam mirklim nozīme ir dzisusi. Protams dzīve ir dzīve. Nāk un iet, gan dienas, gan cilvēki, daži paliek :)
Dārgās dāvanas attiecību sākumā īpaši neieteiktu, slikta pieredze ;) Ok, var pieradināt, var noturēt ar to visu, var izlutināt, radīt nepareizu priekšstatu utt.
Attiecību sākums ir domāts lai izbaudītu pieķeršanos, vēlmi vienam pēc otra, iepazīšanas. Dāvanas var to pabojāt
19.11.2015 16:48 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Kaut kā muļķīgi dāvināt pulksteņus u.c. lietas, kas ir gaumes lietas.
19.11.2015 16:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kļūda ir rēķināt, cik esi iztērējis attiecībām. Dāvināšanas prieks ir puse no dāvanas. Jā, iespējams man būtu jānožēlo viena otra 3-4 ciparu summa, kas iztērētas dāvanās exdraugiem, bet daļa no tā joprojām ir pie manis - es joprojām atceros to prieku, ar kādu dāvanas tika saņemtas. :) Ja sāc attiecības ar domu, ka tajās nevajag ieguldīt, jo var nekas nesanākt, nesanāks arī. Protams, var nesanākt arī tad, ja par to nedomā, taču, kamēr attiecības ir labas, Tu dāvini ne tikai dāvanu otram, bet arī prieku sev par to, ka otrs ir laimīgs. Esmu redzējusi, kā viens un tas pats cilvēks priecājas gan par dāvanu vairāku simtu vērtībā, gan par kafiju, ko atvedu viņam no benzīntanka pēc nostrādātas naktsmaiņas. Jā, attiecības neizdevās, mēs jau sen esam kopā ar citiem cilvēkiem, bet es nenožēloju nevienu santīmu, ko iztērēju, lai viņam būtu prieks. Tobrīd tas bija forši :)
19.11.2015 16:27 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man brālis reiz uzdāvināja Alpu kalnus vārda dienā. Pats tobrīd tur bija, piezvanīja un teica: "Mās, es tev dāvinu Alpus šodien!"

TIK forši!!! (l)
19.11.2015 16:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Turpmāk izvairīšos dāvināt dārgas dāvanas ;) Īpaši attiecību sākumā.
Ir dāvinātas dāvanas vērtībā virs 1000eur , jau attiecību sākumā. Un tā, diemžēl, ir liela kļūda :D
19.11.2015 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Man puisim ir grūti kaut ko uzdāvināt, jo viņam ir ļoti īpatnēja gaume, resp., viņam vispār nepatīk ne apdāvināšanās, ne svētki. Viņš nesvin ne savu dzimšanas dienu, ne vārda dienu. Parasti, ja kaut ko pērku, tad vados pēc viņa interesēm - grāmatas par viņam interesējošām tēmām, foto rāmīti ar mūsu kopīgo brīžu bilžu kolāžu u.tml.
Un viņš man arī reti kad dāvina pirktas lietas, visbiežāk pats kaut ko uzmeistaro vai saplūc puķes pļavā.
Attiecībā uz dāvanām, manuprāt, ir jāseko hipiju uzskatam, ka nauda ir putekļi, jo nekas nelīdzinās tām emocijām, ko tu otram cilvēkam vari radīt, kaut tikai samīļojot vien. Dārgs pulkstenis var netīšām iekrist tualetes podā un kļūt nelietojams, bet īsts patiess apskāviens - nekādā podā nenoslīks.
Man brālis reiz uzdāvināja Alpu kalnus vārda dienā. Pats tobrīd tur bija, piezvanīja un teica: "Mās, es tev dāvinu Alpus šodien!" Un ticiet man, šo dāvanu es mūžam atcerēšos. (l)
19.11.2015 15:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Parasti līdz 20 eiro. Ja varētu atļauties vairāk, dāvinātu dārgākas.
19.11.2015 13:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++kampanella
Dāvanas vērtībai jābūt adekvātai algai. Nu nav ar 500eur algu jādāvina dāvana 100-300eur vērtībā. Tāpat, ja alga ir 1000-1500eur dāvana 20eur ir mazliet par mazu. Ja vien nav tāda tradīcija dāvināt lētas dāvanas. Es personīgi uzskatu, ka pieauguši cilvēki paši var piepildīt savus sapņus, nopērkot to, kas tīk. Dāvana ir tikai simboliskas rūpes un uzmanība-tas var būt lēts nieks, bet saņēmējam pozitīvas emocijas izraisošs.
19.11.2015 13:51 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Mēs vispār viens otram neko nedāvinam svētkos.
Jo algas kā saņemam- liekam kopā līdz pēdejam centam. Par "ģimenes" budžetu atbildu es. Nepirkšu tak dāvanas no tās naudas.
19.11.2015 13:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu nezinu gan par to - summai nav nozīmes. Tikpat labi vīrietis var gribēt dārgu auto, ne jau tāpēc es to viņam dāvināšu. Es neuzskatu, ka man vīrietim jādāvina ļoti dārgas dāvanas, bet tajā pašā laikā dāvinu noderīgas dāvanas un to, ko viņš tiešām gribētu. Bet es arī skatos, ko varu atļauties, agrāk tas bija līdz 100eur, pašlaik no 100-300 varētu būt vidēji. Piem. viņš gribēja labu dārgu riteni, es uzdāvināju dāvanu karti par 200eur ZZK, neuzskatu, ka man bija jāpērk tas ritenis dārgais. Man tomēr ir kaut kādas robežas, neesmu tik bagāta un neuzskatu, ka man vispār būtu jādāvina ļoti dārgas dāvanas vīrietim.
19.11.2015 13:34 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Mums tās dārgās dāvanas ir bijušas ap 50 eiro.

Abi parasti domājam,kas otru iepriecinātu vai būtu noderīgs.par naudu abiem nav žēl, dāvanas lietderība mūsu skatījumā ir būtiska.

Pulksteni laikam darugam nedāvinātu jo nezinu kāds viņam patiktu un saka,ka pulksteņus nedāvina.
19.11.2015 12:31 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Manas dāvanas vairāk ir tādas, ko zinu, ka viņš vēlas un patīk, lai būtu kas tāds, kas rada prieku un atpūtu no ikdienas, darbiem..
mans pienākums vnm ir sekot līdzi kosmētikai - smaržām, skūšanās lietām, utt, to nekad nepērk viņš, bet paļaujas uz mani, ka iegādāšos un piemeklēšu viņam labāko! un man tas patīk un dara prieku! esmu maku, kopīgu mums spa atpūtu nogalē, masāžas viņa muguras veselībai dāvinājusi, jebko kas viņam uzlabos noskaņojumu.. uzskatu, ka man kā sievietei ir jārūpējas par noskaņu, veselību, atpūtu, tādām netaustāmām lietām!.. par pārējo viņš pats labāk parūpējas!

Man viņš dāvina vienmēr lieliskas dāvanas, tādas kas sirsniņā man kārojas!..(l)
19.11.2015 11:57 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
un pulkstenis noteikti ir jauka dāvana. ;) tikai pārliecinies vai viņš labprāt nēsā pulksteņus. un vai viņam jau nav kāds mīļš pulkstenis, no kura nav vajadzības, un nemazākās vēlmes šķirties. ir tādas liets, kas kalpo kamēr kalpo, un ir mīļas.. īpaši rokaspulkstenis tāds varētu būt.
19.11.2015 11:26 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
Dārgākā dāvana kādu vīrietis var saņemt no sievietes, ir viņas nevainība.
Bet minēšu, šī dāvana jau tika pasniegta skurbulī esošam puisim, no 12. klases.
Tad atliek dāvināt pulksteni..

Mans ieteikums, nepērc apzeltītu sūdu, pērc tehniski labi izstrādātu aparātu. ar vienīgo opciju, rādīt precīzu laiku. sliktākajā variantā, kaut vai 2x diennaktī
19.11.2015 11:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man mīļotajam cilvēkam neatkarīgi no atiecību ilguma nekad nav bijis žēl naudas dāvanai, ja zinu, ka viņam tā sagādās prieku. summai arī nekad nav bijis nozīmes, jo ir bijušas dāvanas pa 10-20 eur un pa pāris simtiem - atkarīgs no tā, kas tajā brīdī aktuāls, ko ļoti kārojas.
es pirktu to pulksteni un miers, ja vari to atļauties un zini, ka draugs priecāsies
19.11.2015 11:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
štruntus nedāvinu , parasti tas ir kas negaidīts ....
19.11.2015 11:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Summai nav nozīmes. Ja zinu, ka varu sagādāt viņam kaut ko no tā, ko viņš ļoti vēlās - meklēju to :)
19.11.2015 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits