Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viņš un darbs

 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009

Lieta tāda, ka arvien grūtāk man izdodas samierināties ar mana vīrieša darbu. Tā kā viņam pieder firma, reta būs tā reize, kad mājās viņš ieradīsies laicīgi. Jau atkal gaidīju viņu pārnākam ap pieciem (kā bija paredzēts), uztaisīju vakariņas, bet , protams, atkal aizkavēšanās darbā. Mīļākā nav 100% un zinu, ka viņš atrodas darbā, bet tomēr - kā sadzīvot ar to, ka man mans vīrietis (kaut dzīvojam kopā) ir tikai naktīs? Diezgan jocīgi, ka, dzīvojot kopā, viņš man tik bieži pietrūkst un ir diezgan nepatīkami, ka ir neiespējami rēķināties ar viņu, jo aizkavēšanās darbā ir pārlieku biežas. Viedokļi? Ko darītu jūs? Censtos ko mainīt vai ..?

31.10.2011 21:31 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
štrunts ar vēlo stundu strādāšanu, jo jums ir iespēja vismaz būt līdzās saviem vīriešiem naktīs. manējais 1/2 mēnesi ir pavisam citā valstī un otru 1/2 strādā šeit Latvijā. vot man ir problēma ar viņa satikšanu...
01.11.2011 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
Es vispār klusēju, manējais pēdējo mēnesi iziet no mājas 7 no rīta, bet atnāk ap 12 naktī (citreiz pat 1). Besis ir, bet esmu jau samierinājusies, jo galu galā, nauda ir nepieciešama. Gribēsies, gan ziemā paslēpot, gan pasauļoties siltajās zemēs. Parasti atnāku mājās no darba uztaisu vakariņas, pati pačubinos (TV, grāmata, kāds sportiņš) un čučēt, bet manējais priecīgs, ka atnākot mājās viņam ir sagatvota ņamma!
01.11.2011 13:02 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tāda ir dzīve. Tev acīmredzot jāatrod pašai sev papildus nodarbošanās (piemēram, kāds hobijs), lai nebūtu laiks muļķībām.
Mans vīrietis strādā ar projektiem, kas citreiz sevī ietver darbu līdz nakts vidum. Jā, protams, dažreiz žēl, ka maz ko sanāk izdarīt kopā, bet no otras puses man pašai ir darbs, turklāt es vēl studēju augstskolā un apmeklēju kursus, un reāli pēdējiem diviem vienmēr mājās būs ko pamācīties.

Tavā gadījumā neko necenstos mainīt.
01.11.2011 09:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a naudinu ta patik teret... nu par visu dzive ir jamaksa.
01.11.2011 02:46 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Nedomā par to laiku, ko nepavadāt kopā, bet baudi tos mirkļus, kad esat blakus viens otram.
Man pēdējā laikā ir daudz brīvāks dienas grafiks nekā vīram, bet tas neliedz mums pavadīt kopā rītus: iet kopā dušā, brokastot. Tad satikties pusdienas laikā, pa dienu sazvanīties/sarakstīties.
Ne katru vakaru esam mājās, bet ir labi, kad esam kopā, neskatoties uz to vai varam kopā pavadīt vakaru vai tikai nakti.
Protams, grūtāk ir tad, kad vīram ir vairāku dienu komandējumi, bet, tad vienkārši veltu vairāk laika sev.
Galvenais, ka esam viens otram, mīlam un jūtamies bezgala laimīgi.
01.11.2011 02:09 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Tā ir, ja ir pašam savs bizness. Nu nav tas 9-5 darbs. Visdrīzāk nāksies samierināties. Protams, nav tas forši, bet no otras puses ir arī savi plusi tajos gadījumos.

Un vispār..no vienas puses visas kā viena raksta, ka vēlas, lai draugam ir labi apmaksāts darbs, var uzturēt ģimeni un atļauties visu ko. No otras puses, slikti, ka neesot mājās. Nu bet tā nauda nekrīt no debesīm (vismaz vairākumam viņa ir jānopelna).
31.10.2011 23:03 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Mums ir pilnīgi otrādi. Es esmu tā, kas atbrīvojas tikai vēlu vakarā, no rīta jau 5os augšā un strādā un brīvdienās ar visticamāk strādā 8-) Vīrietis visu laiku sūdzas, ka neveltu laiku utt. Bet pagaidām tāda ir mana dzīve un lai pieņem, kā ir, tāda ir mana nostāja ;-)

Vairāk laika velti sev un neieciklējies tā uz viņu. Aizved vakarā pati sevi uz kino, restorānu, satiecies ar citiem clvēkiem ;-)
31.10.2011 23:03 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Ja vīrietis nepasaka, ka kavēsies un Tu sataisi vakariņas un gaidi, tad tas gan nav forši darīts no vīrieša puses.
Bet vispār es pateikšu skarbi, bet tāds nu ir mans viedoklis.
Priecājies, tavam vīrietim ir labs darbs, viņš pelna naudu un nevazājās apkārt pa krogiem un nedzer, un nespaida visādas vieglas uzvedības meitenes.
Tāpat Tev ir vakari, naktis, ko Jūs pavadat kopā. Ir arī noteikti brīvdienas. Nevar tak visu laiku pavadīt kopā.
Arī es agrāk čīkstēju, ja draugs ilgāk strādāja un nebija mājās. Tagad esmu pieradusi un samierinājusies. Esmu arī samierinājusies ar komandējumiem, kas bieži ilgst līdz 2mēnešiem.
31.10.2011 22:49 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
tieši nesen šeit bija gara un plaša diskusija par to.
Arī manam puisim ir ģimenes bizness, turklāt, tāds sezonāls, līdz ar to apmēram pusi gada viņa vienkārši nav, strādā 20 stundas dienā, kaut ko saplānot varam reāli tikai ziemā. :-/

Jā, citi saka, lai priecājos, ka vismaz mūsu bērni būs nodrošināti, bet man naudai šobrīd ir vismazākā vērtība, svarīgi ir tieši otra cilvēka tuvums.
31.10.2011 22:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet tāda ir dzīve. Mans vīrs arī nekad nav mājās uzreiz pēc darba dienas beigām. Reizēm strādā arī nedēļas nogalē.
Un es jau arī bieži vien dusmojos, bet kaut kā jāmēģina to pieņemt. Galu galā labāk, ka strādā nekā, ka apkārt vazājas.
31.10.2011 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Manējais atkal dara pilnīgi pretēji drīzāk uzgāzē, lai tiktu ātrāk pie manis mājās :-D
Tu esi ar viņu pašu par to runājusi? :-)
31.10.2011 21:53 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Ļoti labi saprotu Tevi. Lai gan mans draugs nav tik atbildīgā amatā, situācijā līdzīga - nezinu, cikos būs mājās, bieži jābrauc uz vairākām dienām prom, bet, kas mani kaitina visvairāk, citkārt atkal guļ līdz pusdienlaikam vai ir brīva diena.. Nevaram saplānot savu laiku kopā, nekad nezinu, vai būs brīvdienās mājās... Ekhh. Un tad vēl tas uzskats, no kā nevaru viņu izmācīt - es strādāju katru dienu noteikas stundas, esmu mājās noteiktā laikā, un tas viņam liek domāt, ka es nenogurstu, ka vnm jābūt vakariņām utt (t) Tā, ļūk. Gribētos reizēm, lai viņam ir darbs no 9 līdz 5 :D bet tad, prt, nevarētu dabūt, piem, ārpuskārtas atvaļinājumu!
31.10.2011 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits