Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VIENTULIBAS DEPRESIJA..

 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
Labdien dargie lasitaji! Beidzot ir pieteicies mans pirmais un ilgi gaiditais bernins, par to esmu bezgala prieciga, bet par parejo.. Dzivoju cita valsti jau 5. gadu viss bija ideali ,labi apmaksats darbs, milos virs. Iestajoties grutniecibai es aizgaju no darba projam, jo darbs vareja kaitet manai veselibai. Tagad sezu majas viena ,jo virs aizbrauca stradat uz citu pilsetu. Majas ir ik pec divam, stris ned. Un tagad es jutos loti vientuli ara neeju, jo nav velmes, draugi kas ir palikusi vai nu strada pilna spara, vai ir aiznemti ar savam lietam.. ta ari pavadu vienatne laiku. man sak palikt loti bedigi sak pazust velme kaut ko darit. no rita celos un galvaa tuksums nezinu ko iesakt kur aiziet :( sazvanos ar viru katru dienu bet telefons ir telefons.. vinam rakstu ka jutos vientuli, bet cik nopietni tas ir vinam nesaku, jo vins censas pelnit daudu musu gimenei..(saprotu ka savadak nesanaks) bet tik loti man ir vienai slikti... Dazreiz pat gribas raudat un to ari daru.. Zinu ka kaut ka vajag sanemties ,bet es nezspeju to izdarit.:(
Kapec vispar rakstu un ko velos - Varbut kads var padalities, sniegt kadu mutisku atbalstu man:(
Ka jus jutaties un ko darijat? Meiginaju sakt zimet, tamboret utt bet atri pazud velme.. Sezu majas un apzinos katra diena ir ka pagajusa bez jegas.. tapec dazreiz ari nemaz necenos izlist no gultas ara vnk gulu un skatos tv kurs jau ir tik talu apnicis:(
30.08.2015 19:37 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
Bnits :-D
30.08.2015 23:27 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
Es te palasiju daudzas temas un man mazliet palika vieglak jo nedomaju par sevi par vientulibu.. pat sasmejos lasot so to te:)) taka viss jau ir labojams.. sodien tiesam bija loti slikti. paldies tiem kas nebija negativi un kaut kaa meiginaja mani iedvesmot:)
30.08.2015 23:25 |
 
Reitings 19
Reģ: 22.06.2015
Salemana ! man tiesi tavs komenatars loti pietruka paldies tu esi saprotosa un jauka sieviete!


Vo vo pilna pasaule ar tik saprotošiem cilvēkiem, ka gribot negribot pamazām uz visu pasauli sāc mest virsū vienu lielu treknu kluci......
30.08.2015 23:21 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
Salemana ! man tiesi tavs komenatars loti pietruka paldies:D tu esi saprotosa un jauka sieviete!
30.08.2015 23:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 22.06.2015
Pats labākais antidepresants ir žults izgāšana internetā uz citiem. Skaties rekur pirmais kandidāts Salemana uzprasās. :-D
30.08.2015 23:11 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
negribi neko mainīt tad nesūdzies :-|6
30.08.2015 21:34 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Es ar grūtniecības lielāko daļu pavadīju viena. Jā,man bija depresija,bet toties es pa to laiku sakartoju savas domas, sevi... izlasiju gramatas, un iesaku savu hobija biznesinu :)

Biedz iidet,un izbaudi vel to laiku,kuru esi viena un vari gulet,slinkot un atupsties.
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
Ja no kaut ka jasak ir.. Paldies par ieteikumiem:) ne visu laiku ir loti slikti.. Bet, kad uznak, tad gan apstaties domat negativi utt nevar:(
30.08.2015 21:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lv ir grutniecu nodarbibas.gan jau kkas lidzigs ir ari uk.
Tu vari pieteikties kkur cita darba vai iet kkur ka brivpratiga stradat. Kaut kur pie dzivniekoem vai berniem. Man patik lasit.es daudz lasiju gr.laika. maminu domu biedru grupas,kurvaresi iepazities ar citam mammam uk. Saaditu kko prieks bernina. Varbut iegadajies kadu dzivnieku,lai nebutu tik vientuli. Ej katru dienu pastaiga. Tas mazulim ari loti nepieciesams.pa starpai tiri maju,putsklus.kko parkarto.paskaties interjera brinumus un centies ieviest tos savas majas
30.08.2015 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Varbūt atrodi kādu hobiju vai nodarbi ar ko īsināt laiku :) Ir taču visādas mommy groups utt, kur gan topošās, gan esošās satiekas, aktīvi pavada laiku;-) Varbūt iegūsi jaunus kontaktus, domu biedrus/es un vairs nejutīsies tik vientuļa :-)
30.08.2015 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Tev taa ir grūtniecības depresija- gribas buut vaajat un samiilotai bet nav kas to sniedz. Sanjemies ir veel trakaaki gadiijumi. Pie manaam maajaam lido veikalaa ap 48 gadi sieviete ar lielu vēderu straadaa pie kases
30.08.2015 20:12 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.08.2015
cik ta var sedet pie datora un skirot viskautko... par drebitem esmu jau sagatavojusies. Naudas jau ari nav vesels skapis lai pirktu un pirktu.. Varbut kadam vientuliba gadiem ir normali man nee.. Vel jo vairak tagad kad esmu bernina gaidibas man gribas ka nekad otra cilveka milestibu, atbalstu.. Bet paldies par ieteikumiem:)
30.08.2015 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es esmu viena pati uk jau 7 gadus.

Es Tava vietaa ietu uz veikalu sapirkt vai noskatiit beernam dreebiites. Domātu kaa iekaartot , saorganizeet istabu lai viss staav skaisti pa rokai sakaartots.
Skatītos ebayaa viskaut ko interesantu prieksh mazuliisha- grabuliishus u.tt..

Pirms draugs brauktu maajaas sapiceetu sevi un mazāk chiiksteetu.
30.08.2015 19:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits