Neizdodas...

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Pēdējā laikā nereti jūtos neapmierināta ar savu dzīvi. Stulbākais, ka citreiz pat šķiet- esmu sliktāka nekā tukša vieta - tā vismaz nevienam netraucē. Neko nevaru iemācīties, neko nevaru izdarīt vislabāk, ar cilvēkiem reti saprotos. Vienīgais mierinājums - esmu jauna! Jā... bet tomēr 20 gados citi jau ir sasnieguši daudz vairāk. = Studē to, kas tiešām patīk, strādā par algu 400-600 eur uz rokas. Es vienmēr esmu vēlējusies kļūt patstāvīga, labi pelnīt, būt karjeriste. Bet reāli... sanāk, ka esmu lūzere! Un pašai dusmas par to! Strādāju darba vietā, kura man nešķiet man piemērota un par algu, kura sanāk pat mazāka par minimālo. Studēju, bet neesmu pārliecināta, ka ar to saistīšu savu nākotni. Vienvārdsakot par visu šaubos - lielākoties liekas- nē, tas nav man... tas man nesanāk. BET- KAS MAN SANĀK? Nezinu! Pat krievu valodu es nemāku pietiekoši labi, lai varētu iet piemēram par oficianti. Zinu, visu var, ja labi grib, bet man nolaidušās rokas, tiešām nekas nav kā gribētos, domāju par to cik nožēlojama esmu, neko nejēdzot un reizēm jūtos nolemta... būt neveiksminiece un maisīties citiem pa kājām, kaitināt citiem nervus. Tā es jūtos.:-/
20.07.2015 19:19 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
tavs mazapmaksātais darbs ir "pa tēmu', tad neraudi, ka amz pelni, bet priecājies, ka ej uz priekšu sava profesijā.

Ne gluži par tēmu. Esmu pārdevēja asistents/ palīgs un studēju par komercdarbības speciālistu. Nē nu kaut kāda saistība jau ir - strādāju uzņēmumā, bet konkrētā uzņēmuma sfēra galīgi nav man "skaidra lieta"! Ir daudz lietas, ko esmu apguvusi, bet ir tik daudz, kas, kas ir kā - pieredze caur praksi, prakses man šajā sfērā nav un to nav tik vienkārši gūt, tāpēc es vienkārši neizprotu un perfekti nepārzinu visu produkciju!
20.07.2015 19:33 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Ja esi ļoti ļoti neapmierināta ar situāciju, tad izmaini to. Nekad dzīvē vairs tev nebūs tik daudz durvju vaļā kā tagad, kamēr tev ir 20.
Meklē jaunu darbu, paņem akadēmisko gadu no studijām, lai saprastu, vai vēlies to turpināt.

Izklausās, ka tu plūsti pa straumei - bet ja jūties slikti šai situācijā, tad pārņem kontroli un dari pa savam - tā kā tu gribi, tā kā tev patīk :)
20.07.2015 19:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, man ir gadijies strādāt par algu zem minimalās laikā, kamēr studēju un man bija vairak, neka 20. Šobrīd daru to pašu par patīkamāku algu.

Ja tavs mazapmaksātais darbs ir "pa tēmu', tad neraudi, ka amz pelni, bet priecājies, ka ej uz priekšu sava profesijā.
20.07.2015 19:25 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ne, ne, ne.. sāc beidzot ar es varu, es gribu, man sanāk, kamēr visam priekšā bāzīsi ne - varu, gribu, utt. nekad nekas labs nebūs. cilvēkiem nav tavi sūdi jāuzsūc, iemācies starot nevis tikai gaudot.
20.07.2015 19:22 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Reālajā dzīvē nevienam nečīkstu, tāpēc laikam gribējās izlikt tās skumjas, kas iekšā krājās. Bet tās nav tukšas runas... tiešām jūtos nekāda un cenšos visvisādi, bet liekas, ka nekas man neizdodas!(e)
20.07.2015 19:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits