Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pārstāt gribēt un uzspiest?

 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Sākšu ar to, ka ļoti vēlos bērniņu. Jau pusotru gadu manā nodibinātajā ģimenē šī tēma ir aktuāla, taču nu viss ir aizgājis tik tālu, ka mana otra pusīte domā, ka es to jau pieprasu, lūdzos. Zinu, ka tas ir aizgājis par tālu. Gribētos dot viņam laiku un saņemies, saprast vai viņš to tiešām grib, bet pati netieku ar sevi galā, nevaru to domu no galvas izmest. Pusotrs gads šķita pietiekami ilgs laiks, lai saprastu...
Kā pārstāt gribēt par to runāt? Kā neuzspiest otram? Meklēju domubiedrus:-)
25.06.2015 11:36 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
zjanna, tad atliek nogaidīt, kad arī vīrietī nostrādās bērniņa klikšķis ;). Aizpildi savu laiku tā, lai nav laika šim:

es nespēju nepētīt informāciju par grūtniecību, bērniem, grāmatas, raidījumi
25.06.2015 12:21 |
 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Šobrīd ir arī visa dzīve sakārtota tā, ka nebūtu šķēršļu veidot ko tālāk. Viss šobrīd slēpjas tikai galvā, grib, bet nevar vēl saņemties. Zinu, ka laika došana ir ideāls variants šajā situācijā, bet es nespēju nepētīt informāciju par grūtniecību, bērniem, grāmatas, raidījumi,...mīļais grib attelpu un apdomāt, bet man nav miera. :-D Katrs bērniņš m piesaista uzmanību.
25.06.2015 12:18 |
 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Bērniņu grib, bet laikam jau manas pukstēšanas dēļ tas viss :-D
Man 25, attiecības stabilas un bērnu neuztveru kā te tika aprakstīts. Vairākus gadus esmu cieši saistīta ar bērniem un zinu kādas rūpes tās ir. Laikam manā dzīvē ir pienācis tas brīdis, kad esmu tam gatava. Tas ir loģisks mūsu mīlestības turpinājums un neko visu šo laiku neesmu gribējusi tik ļoti. Gribu ģimeni un gribu, lai mans sapnis tiek piepildīts, taču es apzinos, ka uzspiest nevar, jāizlemj ir rūpīgi. Mans lēmums ir pārdomāts, tikai kā atmest domu par gribēšanu uz laiku kamēr mīļotais sakārto domas? Par bērniem runā un ir ļoti zinošs, uzmanīgs, zinu; ka viss būs labi. Bet baidās nedaudz vēl no atbildības un tā...kas man šķiet loģiski.

vai maz ir iespējams pārstāt kaut ko gribēt?
25.06.2015 12:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai 2.pusīte vispār nevēlas bērnus...vai arī nevēlas konkrēti šobrīd? Vai ir par to runāts? Nozīme ir arī sievietes vecumam.. 18 gados nav problēma dažus gadiņus paciesties...tomēr pēc 30 ir savādāk
25.06.2015 11:45 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Bērniņa radīšanai nevajadzētu būt kaprīzei! Tai ir jābūt divu pieaugušu cilvēku atbildīgam lēmumam! Bērniņa ienākšana ģimenē, ļoooti izmaina sadzīvi, ikdienu un attiecības, kā arī papluina finansiālo stāvokli. Bērniņš nav tikai mazs sārtvaidzītis, kas omulīgi gulēs Tev klēpī ;)
Kā pārstāt gribēt par to runāt? Kā neuzspiest otram?

Izrunājies ar savu vīrieti, tā no sirds, pastāsti savas izjūtas, lūdz, lai viņš padalās ar savām. Izrunājiet visus par un pret. Neko nepārmet, vienkārši uzklausi.
25.06.2015 11:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāpēc tu gribi bērnu? Tev nav interesanti tavā nodibinātajā ģimenē?
25.06.2015 11:42 |
 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
:-):-)
25.06.2015 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits