Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpšana pa karjeras kāpnēm / attiecību neesamība

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Pat īsti nav nekāds jautājums, vienkārši gribētos, lai dodat kādu feedback no malas.

Īsumā par sevi. Esmu vecumā ap 30. Esmu viena, bez attiecībām (bet agrāk ir bijušas). Laba, izglītība, darbs. Darbs ļoti daudz paņem, stress. Tas arī viens no faktoriem, ka tik daudz netusēju apkārt, nevaru iepazīties ar vīriešiem, neizveidojas attiecības. Šobrīd alga ap tūkstoti. Nodrošināt sevi varu, bet, lai materiāli sasniegtu kaut ko vairāk (kaut vai savs dzīvoklis), ar to ir par maz. Ir iespēja iet vēl tālāk, kur alga būtu ap 1,5 tūkstoti, kas man ļautu sasniegt materiālās lietas, bet tai pat laikā būtu vēl vairāk stresa, atbildības. Un kur tad paliek vieglā, bezrūpīgā dzīve, tusiņi un randiņi.

Esmu dziļās dzīves pārdomās, uz kurieni tas viss novedīs?

Ko jūs darītu manā vietā un kuru ceļu ietu? Kā veidotu savu dzīvi?
23.04.2015 14:58 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Jā, gribas man vīrieti, bet, ja tā padomā... vecis var pazust jebkurā brīdī, bet tavs cv tev paliks

Nu tad jāprec savs CV un jābeidz čīkstēt, ka nav tā vīrieša.
18.08.2015 10:14 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Mana prioritāte ir attiecības un ģimenes, darbs ir peļņas gūšanas veids, es negribētu iemainīt 1500 eur algu un būt vientuļa bez otras pusītes un bērniem.
18.08.2015 10:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.06.2015
“Iztēlojies, ka dzīve ir spēle, kurā tu žonglē ar piecām bumbiņām. Šīs bumbiņas ir darbs, ģimene, veselība, draugi un saskaņa ar sevi. Un tu tās visas noturi gaisā. Bet kādu dienu tu beidzot saproti, ka darbs ir gumijas bumbiņa. Ja tu to nometīsi, tā atleks atpakaļ.
Pārējās četras bumbiņas - ģimene, veselība, draugi, saskaņa ar sevi - ir no stikla. Ja nokritīs zemē kāda no tām, tā iegūs nelabojamas skrambas un robus vai pat saplīsīs gabalos. Kad tu patiesi sapratīsi šo piecu bumbiņu mācību, tavā dzīvē sāks veidoties līdzsvars.

Precīzāk nevar pateikt.
Esmu attiecību cilvēks.
17.06.2015 12:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
05.06.2015 19:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Esmu dziļās dzīves pārdomās, uz kurieni tas viss novedīs?


Nopelniisi leetam dziivokliitim un pavadiisi vecumdienas kaķu sabiedriibaa.
05.06.2015 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nav jau tikai divi ceļi - ģimene vai karjera (vai trešais kā abi kopā). Beidzot caur dzīves pieredzēm tas aizgājis arī līdz manam smadzeņu kodolam. Es savu dzīvi veidoju, lai būtu laimīga, un tam nevajag priekšnosacījumu "ja man ir/būtu ģimene/karjera".
05.06.2015 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kāpēc ir tāda domāšana, ka, jo lielāka alga, jo vairāk darba? Es tieši esmu novērojusi, ka mazāk atalgotie darbinieki strādā vairāk, bet vadītāji vairāk uzņemās atbildību.
Un nav jātusē pa klubiem, lai ar vīrieti iepazītos. Ar mani neskaitāmi vīrieši pat pārtikas veikalā ir mēģinājuši iepazīties. Varbūt tu vnk nepiesaisti vīriešus.
03.06.2015 18:55 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
wee
Egamons, prieks tevi te redzēt


Abpusēji wee.
Prieks, ka kāds vēl atcerās!
03.06.2015 18:55 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man ir 4 draudzens Tavā vecumā (es biju piektā), kurām nav attiecību. Ir labas izglītības, labi algoti darbi, komandējumi Eiropā un vēl tālāk, noslogota ikdiena pēc darba- dejas, gym, utt. Tas ir kaut kāds fenomens. Nu viņas ir tikkk foršas, bet vienas.....nav jau cienīgas izvēles, tā viņas, tāpēc labāk būt vienai un par sevi.
Par to stresošanu darbā man nāk atkal viena paziņa prātā, arī jauna meitene, 25 gadi, nenormāls darba rūķis. Bet streso par visu. Kā uzvelkas, sāk kasīt kājas, ikrus. Līdz asinīm. Svārkus praktiski nenēsā. Drauga/vīra, protams, arī nav.
Nezinu risinājumu. Tikai gribeju pateikt, ka neesi tāda viena ;-)
03.06.2015 18:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispār, man žēl tādu cilvēku. Uzskatu, ka laime ir ģimenē.
Lai gan tagad speciāli meklēt attiecības arī nebūtu pareizi. vajag lai notiek dabiski.

Cilveeki ir dazaadi. Ir arii taadi, kuriem vinju beerns ir vinju bizness vai darbs. Protams, neiet runa par kaut kaadu vienmulju darbu fabrikaa vai kaut ko tamliidziigu, bet var darbs aizraut taa, ka tas kljuust par dziives jeegu un sniegt laimes sajuutu. Probleema ir tikai tad, ja cilveeks ciesh deelj taa, ka nav gjimenes.
03.06.2015 18:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Egamons, prieks tevi te redzēt :)
03.06.2015 18:50 |
 
Reitings 6
Reģ: 02.06.2015
Līdzīga situācija ir manai kaimiņienei. Viņai gan 28, attiecības nav bijušas nekad. nav laika tam. Mācās un strādā. Bet dzīvo joprojām pie vecākiem. Viņu neinteresē nekas cits, izņemot labu darbu un karjeru. Daudzām viņas draudzenēm jau ir ģimenes.
Vispār, man žēl tādu cilvēku. Uzskatu, ka laime ir ģimenē. (l)
Lai gan tagad speciāli meklēt attiecības arī nebūtu pareizi. vajag lai notiek dabiski. :)
Ir labi, ka gribas dzīvē ko sasniegt, bet vai tāpēc no kkā jāatsakās??(t)
Pati sāku mācīties maģistros psiholoģiju,bet pēc nepilna gada pieteicās mazais un nu veltu laiku sev, vīram un drīz jau gaidāmajam mazulim. Un gan jau paspēšu atkal mācīties un strādāt. Viss būs! ;-)
03.06.2015 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
vecis var pazust jebkurā brīdī, bet tavs cv tev paliks

Un tieši šī iemesla pēc es izvēlētos karjeru kā primāro.
03.06.2015 18:45 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Nu, ja par mani.Tad, kas Tuvu tam arī ir.Dienā 10-11 un brīvdienās extra stundas...
Un tieši tā iemesla pēc diezgan grūti noturēt to saikni, jo sievietēm nepieciešama emocijas.Labi, nestāstīšu gari, jo Jūs pašas to labi zināt!Tikai Vēlējos ar to atziņu galveno kārt ar Jums padalīties.Pie karjeras tēmas, jo visu naudu tāpat nenopelnīsi, lai kā arī vēlētos.Bet, kad karjera un gadi atļauj, tad savu privāto dzīvi nākas mazliet ierobežot.Jauku dienu!
03.06.2015 18:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
varbūt darbs jāatstāj darbā neviss pēc darba laika beigām , par kaut ko jāstresso , bet man šī stresošana pa lielam nav saprotama nekur
03.06.2015 18:40 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Zakjis*
Es kaut kā nespēju īsti līdz galam saprast darbaholiķus algotu darbinieku vidū, kas nestrādā pat sev, bet piešķir darbam tik lielu lomu savā dzīvē, ka nekam citam laika vai vēlēšanās neatliek.

Tu nepieļauj iespēju, ka ir cilvēki, kam
dzīvot bezrūpīgi, ballēties un randiņot
neinteresē?
03.06.2015 18:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu pag, ja vien neesi darba 12-14h 6 vai 7 dienas nedeeljaa, neredzu iemeslu lai darbs trauceetu attieciibam vai attieciibu izveidei.
03.06.2015 18:35 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveika! Man arī ir ļoti mazs brīvā laika, jo strādāju Norvēģijā.Bet, brīvajā laikā sevi pilnveidoju dažādās jomās.Esot Latvijā ar meitenēm, nu jau sievietēm problēmas nav bijušas.Jo viss sākas ar galvu, ja mēs paši sevi no pozicionēsim negatīvi ka neko nevaram atrast, ka viss ir bezcerīgi, tad arī tā būs! .Bet takā man pašam vēl nav savas ģimenes.Dēļ pašreizējā darba.Tad dārgās meitenes un sievietes, kuras gandrīz visu dienu pavada darbā.Un nespēj pienācīgi veltīt laika savai ģimenei, dēļ pārsimts latiem.Kuri bieži vien neko nemaina. Tad ieteiktu izlasīt šo rakstu, atziņu.
Lai cik daudz mēs naudu vēlētos nopelnīt, tāpat visu nenopelnīsim.Lūk...

Vīrietis atnāca piekusis mājās no darba.
Viņa piecgadīgais dēlēns jau stāvēja pie durvīm un viņu sagaidīja ar jautājumu – Tēti, drīkstu tev ko jautāt?

— Jā, protams.
— Tad kad tu esi darbā un strādā, cik tu saņem naudiņu pa vienu stundu?
— Tā nav tava daļa. Kāpēc tu man jautā tādas lietas?
— Es vienkārši gribētu zināt, cik tu saņem vienas stundas laikā. Lūdzu, tēti! - lūdzās mazais puika.
— Nu, ja tev ļoti vajag zināt, es saņemu 10 latus stundā.
— Mazais puika nopūtās un nokāra galvu. Tad viņš paskatījās uz tēti un teica: Vai es varētu no tevis aizņemties 5 latus?
— Vai tas bija vienīgais iemesls, kāpēc tu jautāji, cik es pelnu? Lai atkal varētu sev kaut kādu nevajadzīgu spēļmantiņu nopirkt? Ej uz savu istabu un, lūdzu, pārdomā vai tas nav ļoti egoistiski no tavas puses man kaut ko tādu jautāt. Es strādāju katru dienu ļoti ilgi un smagi un man nav laika tādām stulbām bērnu spēlītēm.
Puika gāja klusi uz savu istabu un aizvēra lēnām savas istabas durvis. Vīrietis apsēdās pie televizora un vēl arvien dusmojās par dēla egoistisko attieksmi. Pēc stundas viņš nomierinājās, uzgāja augšā un iegāja dēlēna istabā.
— Vai tu jau guli? – Viņš jautāja.
— Nē, tēti, esmu vēl augšā.
— Es atvainojos. Man bija gara un smaga diena un es pārāk netaisnīgi reaģēju uz tavu jautājumu. Te būs tavi 5 lati, ko tu man lūdzi.
Dēlēns nolēca no gultas un priecīgs sauca: — Paldies, tēti!
Tad viņš no gultas apakšas izvilka vecu kartona kasti, kurā bija pāris santīmu. Kad tētis redzēja, ka dēlam jau ir kāda naudiņa, viņš atkal sāka palikt dusmīgs.
— Kāpēc tu man lūdzi naudu, ja tev pašam ir pietiekoši?
— Tāpēc, ka man nebija pietiekami daudz. Bet tagad man ir! Tēti, man tagad ir tieši 10 lati! Vai es varētu nopirkt stundu tava laika? Lūdzu, atnāc rīt mājās laicīgi, lai varam pabūt kopā!

Tētis sāka raudāt. Viņš apskāva savu mazo dēlu un lūdza piedošanu.

Tas ir tikai mazs atgādinājums mums visiem – nemitīgajiem dzīves skrējējiem. Mēs nedrīkstam pieļaut, ka laiks izslīd caur mūsu pirkstiem un mēs nepavadām to ar saviem tuvajiem un mīļajiem – tiem, kam tas tiešām rūp un – kas to novērtē.

Atceries to un velti savu laiku cilvēkiem, kurus mīli. Ja mēs rītdien aizejam no šīs pasaules, darba vietās mūs aizstās ar citiem cilvēkiem, bet tuvinieku sirdīs mūs neaizstās neviens. Izmantojiet laiku, cik vien tas ir iespējams un dzīvojiet emocionāli piepildītu dzīvi. Ceru, ka noderēja, vismaz kādai! ;)

Veiksmīgu dienu!
03.06.2015 18:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Neredzu problēmu. Turpini iesākto un viss, kas Tev nepieciešams, uzradīsies, kad TIEŠĀM būs nepieciešams. Visam savs laiks ;)
23.04.2015 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Protams, tie, kam ir laimīgi izveidotas ģimenes, tie teiks, ka darbs nesamīļos un ūdens glāzi vecumdienās arī nepienesīs. Bet nu tāpēc jau katrs skatās caur savu pieredzes prizmu.
23.04.2015 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!