Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kristus pasaulei

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Čau, meitenes!

Dzīves problēmu mākta sāku iesaistīties šajā M.Jencīša draudzē.
Jāsaka, ka pēdējā laikā sāku pārdomāt, vai tiešām šī brīnumu draudze neatbilst sektai, kaut gan mācītājs ļoti sludina, ka tā ir moderna draudze, pie kā LV vēl nav pieradusi, bet ASV šādas draudzes ir ļoti izplatītas.

Tātad, kāpēc es sāku domāt, vai šī nav sekta:

1) Liekas, ka mājas grupiņas vadītāja mazliet ierobežo personīgo brīvību. Viņa saka, ka, piemēram, sporta zāles apmeklēšana ir jāatstāj otrajā plānā, bet tā vietā jāapmeklē Bībeles skola, lai pieaugtu Dievā.
2) Lielais ziedošanas uzsvars draudzē, visu laiku tiek sludināts par ziedojumiem, gan Dievkalpojumos, gan mājas grupās, uzsverot 10. tiesas nozīmi, utt. Taču atšķirībā no tradicionālām baznīcām, šeit nekad netiek teikts paldies par ziedojumiem, taisni otrādi, jāziedo vēl vairāk.
3)Skaļā mūzika, gaismas, mācītāja kliegšana.

Es pat nezinu, kāpēc šo visu rakstu, bet varbūt ko jūs par šo visu domājiet, par šāda veida draudzēm ?
03.06.2015 16:22 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Neesmu dzirdējusi par tādu, bet īsti normāli tas viss neizklausās. Es teiktu, ka ir sekta, jo parastās draudzēs nekas tāds nav. Par maksām - ir tikai viena obligātā - gada maksa, pārējais ir pēc iespējam, neuzsverot to ziedošanu ik uz soļa.
03.06.2015 16:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Manuprāt, tā ir kaut kāda atkarība un ja cilvēks vienreiz parakstās uz to, tad viss... ;)
03.06.2015 16:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits