Kāpšana pa karjeras kāpnēm / attiecību neesamība

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Pat īsti nav nekāds jautājums, vienkārši gribētos, lai dodat kādu feedback no malas.

Īsumā par sevi. Esmu vecumā ap 30. Esmu viena, bez attiecībām (bet agrāk ir bijušas). Laba, izglītība, darbs. Darbs ļoti daudz paņem, stress. Tas arī viens no faktoriem, ka tik daudz netusēju apkārt, nevaru iepazīties ar vīriešiem, neizveidojas attiecības. Šobrīd alga ap tūkstoti. Nodrošināt sevi varu, bet, lai materiāli sasniegtu kaut ko vairāk (kaut vai savs dzīvoklis), ar to ir par maz. Ir iespēja iet vēl tālāk, kur alga būtu ap 1,5 tūkstoti, kas man ļautu sasniegt materiālās lietas, bet tai pat laikā būtu vēl vairāk stresa, atbildības. Un kur tad paliek vieglā, bezrūpīgā dzīve, tusiņi un randiņi.

Esmu dziļās dzīves pārdomās, uz kurieni tas viss novedīs?

Ko jūs darītu manā vietā un kuru ceļu ietu? Kā veidotu savu dzīvi?
23.04.2015 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Esmu līdzīgā situācijā, ka ir labs darbs un ir iespēja arī kāpt pa karjeras kāpnēm. Bet tai pat laikā nav attiecību. Jā, gribas man vīrieti, bet, ja tā padomā... vecis var pazust jebkurā brīdī, bet tavs cv tev paliks ;) Tas tā, mierinājumam :)
23.04.2015 15:40 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Gan, gan. Ja vēlies kāpt pa karjeras kāpnēm un Tu jūti, ka tas ir Tavs aicinājums - meklē jaunas iespējas, projektus, kontaktus, uzņemies vairāk pienākumu, pierādi. Ja ilgojies pēc attiecībām un vēlies radīt ģimeni - kāpēc, lai nepaliktu tur un tādā stāvoklī kā esi tagad un vienkārši vairāk laiku veltīt sev un partnera atrašanai?
Manuprāt (subjektīvs viedoklis), mūsdienās mēs tik daudz uztraucamies par darbu un ieguldam sevi, emocijas, veselību, visu... Lai pēc tam mocītos ar to stresu un visu... Vairāk jāmīl sevi, jāvelta laiks attiecībām ar draugiem, ģimeni, tuvajiem. Vienkārši jāatrod balanss :) bet tas jau ir atkarīgs no tā, ko meklē un vēlies..
23.04.2015 15:26 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā šķiet, ka ne jau darbs ir vainīgs.
Ir cilvēki, kuri spēj sadalīt savu laiku un plkst. 17:00 aizvērt ofisa durvis un dzīvot bezrūpīgi, ballēties un randiņot. Un ir tādi, kas to nespēj.

Es kaut kā nespēju īsti līdz galam saprast darbaholiķus algotu darbinieku vidū, kas nestrādā pat sev, bet piešķir darbam tik lielu lomu savā dzīvē, ka nekam citam laika vai vēlēšanās neatliek.
23.04.2015 15:22 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Paris, es Tev piekrītu un neuzskatu tos par nez kādiem panākumiem, protams. Tāpēc jau arī meklēju tās izaugsmes iespējas un labāk apmaksātu darbu. Vienkārši tāds darbs prasītu VĒL vairāk no manis. Un, ja jau tagad man attiecību nav, tad ko es darīšu vēl stresaināka darba situācija. Par to ir tā dilemma.

Kādas iespējas kamā? Darbā vai vīriešos? :)
23.04.2015 15:18 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Riskēju ar lielu noriešanu :D bet... sorry 1000 eur 30 gados es nesauktu par kaut kādu ūber karjeru. Ok, ja ir aizaugsmes iespējas un pēc pāris gadiem Tev tas viss ies dubultā un trīskārši, vai ja tā būtu sava uzņēmējdarbība... Bet nevajag pārspīlēt. Esmu vairāk kā pārliecināta, ka pie šādiem apstākļiem var uzbūvēt arī attiecības un ģimeni. Tāpēc nav vērts sevi dzīt izmisumā, es Tavā vietā nedaudz atslābinātos un paskatītos apkārt, kādas ir iespējas.
23.04.2015 15:15 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Ja es būtu vīrietis šādā pat vecumā, statusā, man liekas, visi man sistu uz pleca un teiktu malacis, vecīt, tā turpināt, ej, cīnies un dari. Nekas nav nokavēts, gan sieviete pati uzradīsies. Jo veiksmīgāks vīrietis būsi, jo labākas sievietes lips klāt.

Bet, esot sievietes lomā, cilvēkiem paliek žēls skats uz mani par šo situāciju...
23.04.2015 15:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā tad izskaidrot to fenomenu, ka eksistē karjerā veiksmīgas sievietes, kuras ir arī attiecībās? :)
23.04.2015 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits