Grūti būt tikai kolēģei...

 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011

Saja darbavieta stradaju jau nedaudz vairak par diviem gadiem, visu laiku sastradajos ar savu vaditaju (puisi), mums kontakts ir ciess, jo ikdiena patstavigi ir daudz kas jaapspriez,esmu vina ''laba roka'' taka naākas daudz kopa darboties!

Jau no sakuma, kad atnacu uz turieni stradat, vins man likas simpatisks, bet nekas vairak, vinam bija attiecibas, man arii, nemot vera ka zinu kada izskatijas vina bijusa(un ari vieniga)draudzene, es saprotu, ka nu dien neesmu vina gaume, jo vinai bija XS izmera, tatad tieva, mazina, smuka (es atbilstu tikai pedejai ipasibai, jo esmu M izmera meitene:D )!

Labas attiecibas mums ir bijusas vienmer, jo vins ir patiesam lielisks cilveks, un man ar vinu vienkarsi ir forsi!Otru tadu cilveku ne meiteni, ne puisi neesmu satikusi!

Pedeja laika jutu ka vins mani vairak pievelk, biezak ejam uz ballitem ar kolegiem tadejadi tur ir brivaka atmosfera, un mes varam brivak parunat!

2 ieprieksejas nedelas pec ballitem esmu palikusi pie vina pa nakti, vins pats piedavaja man braukt pie vina (japiebilst gan ka vins bija diezgan iedzeris,bet no rita nebij taka, ka vins man prasa - ko es te daru), es piekritu, varbut ta bija mana kluda...jo tagad es par vinu biezi domaju, darba ir jociga sajuta but blakus vinam (piebildisu, ka darba mes nevienam nestastam un ari pasi nerunajam par to, kas bijis starp mums, ta it ka nekas nebutu bijis)!

Es zinu, ka attiecibas vins tagad nevelas, jo grib sakartot pats savu dzivi, un vinam ir iepatikusies dzive vienam bez otras pusites.

Es nezinu ko man darit, pateikt vinam, ka es veletos but ar vinu, izradit simpatijas?Jo jau tagad es jutu ka mes abi darba runajot ta kautri sasmaidamies, nu es jutu ka starp mums kaut kas ir un pats vins ari teica,pagajusaja nedela, ka es nekad vinam neesmu bijusi vienaldziga, bet.....man ari ir sajuta ka starp mums nekad nekas nebus, jo es nezinu kapec...varbut vins vienkarsi mani neredz ka savu draudzni, vai kas...kas varetu but par lietu???

Man jau pat bija doma notievet, jo varbut tad es vinam vairak patiktu?(jo vinam patik tas tievaas, pats vins ari ir tads S,M izmera pusis)

Es nezinu.....

26.05.2011 20:05 |
 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011
-Brazil- es diemzel esmu ieciklejusies uz izmeru, un tas jau ir ilgi, man vienmer bijusi kompleksi par savu izskatu!
tikai tagad tas vel vairak mani nomoka!
26.05.2011 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 4464
Reģ: 29.01.2009
viņa jau neieciklējas uz izmēru, tas man izklausījās vairāk pēc ironijas :D
26.05.2011 20:28 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
"pats stulbakais ir tas ka es jau izdariju vienu mulkibu vina del, es vakar atteicos no labaka darba piedavajums, jo....(nesitiet mani)...es nebusu vinam vairs blakus ikdiena

tas toch laikam bij stulbi!"

toch stulbi! jo:
1) lielāka iespējamība, ka var sanāk īstas attiecības ir NEESOT kolēģiem;
2) vnk bez komentāriem - stulbi!
26.05.2011 20:26 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Tavā rakstītajā 2 x ir pieminēts tavs NE-XS izmērs. Virspirms tiec galā ar kompeksiem, nevis ķermeņa uzbūvi, tad varbūt iepatiksies viņam ātrāk! Tas patiešām ir smieklīgi vainu novelt uz izmēru, jo M izmērs ir pat skaistāks sievišķīgo formu izteiksmē par XS. Neesi taču XXL! Stulbi ir domāt, ka vīrietis Tevi izvēlēsies vai neizvēlēsies apģērba izmēra dēļ.
Bet par pašu situāciju-tipisks dienesta romāniņš, kam iznākums var būt jebkāds, bet pēc statistikas vairāk-nekāds!
26.05.2011 20:24 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Bože moj,tagad man patiešām jāpiekrīt Santai! :-/
26.05.2011 20:22 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.02.2009
un tu doma, ka tada lupata vinam ir vajadziga, vinam noteikti ir vajadziga sieviete ar merkiem,ar pascienu, pasvertejumu
26.05.2011 20:21 |
 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011
pats stulbakais ir tas ka es jau izdariju vienu mulkibu vina del, es vakar atteicos no labaka darba piedavajums, jo....(nesitiet mani)...es nebusu vinam vairs blakus ikdiena:(

tas toch laikam bij stulbi!
26.05.2011 20:20 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nju nosaki sev laiku, cik ilgi gaidīsi, bet pēc šī laika pasūti viņu tālēs..vismaz domās un sāc dzīvi no sākuma. Parasti to psiholigi kāq vienu no izejām iesaka :)

Bet gūlēt ar viņu Tev nevajadzēja patiesībā, darbā ar to var visu sabojāt... Bet tas jau ir tikai mans viedoklis... Un izmērām točna nav nozīmes ;)
26.05.2011 20:18 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.02.2009
ak sausmas, tu vinam esi tikai drasanai, tas tiesam ir tik nesaprotami?
26.05.2011 20:17 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Mīļā,nedzen sviestu!!!
Tas,ka esi M izmēra nevis S šajā stāstā nav galvenais!!!Cilvēks tevi vai nu grib,vai negrib!Tas,ka tu tagad centīsies par visām varītēm tievēt,turklāt nevis sevis,bet kāda cita dēļ,manuprāt,ir pēdējais,ko tu vispār vari izdarīt!!!Vai tiešām tu domā,ka divu gadu laikā esot diendienā kādam līdzās cilvēks nespēj saprast,ka/vai/cik lielā mērā tas otrs ir/nav viņam svarīgs/mīļš/vajadzīgs???
Muļķības...
Un par izmēriem-vari man ticēt,to es tev no pieredzes saku-vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis -ne pie XXL izmēra ne tagad pie M...Ja vīrietis mīl.tad viņš mīl!!!!
26.05.2011 20:17 |
 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011
godigi sakot, es pat nezinu ko vins grib, mes neesam ta runajusi, par mums, kas un kaa, mes vienkarsi par to nerunajam!
Tapec nezinu, ko vins patiesiba doma
26.05.2011 20:16 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Šis or otrais kroņa topiks šodien (pirmais bija, kur valsti vainoja, ka nevar puisi satikt)... Ko tu iciklējies uz izmēru??? (t) Tas aču nav galvenais. Ja patiksi, tad patiksi tāda, kāda esi.
26.05.2011 20:16 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Padoms no pieredzes (mums līdz gultai gan nekad nenonāks, vienmēr bija uz robežas :)) - izliecies kā nekas nav noticis, mēģini viņu ieinteresēt kā sieviet, kā personība, bet kaklā pati nekāries nekādā gadījumā, sāksi kārties, būs viss, beigas un āmen baznīcā (es nedmāju laulību :D) :(
26.05.2011 20:15 |
 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011
Nu es jau ari neesmu resna, vienkarsi neesmu XS, bet es zinu ka vinam tadas patik, tas mazas, to es 100% zinu!
Vins pirms gada bija iemilejies mana draudzene (vina ari strada kopa ar mums, vina ari ir XS,S izmers!)
es nezinu varbut ka tam izmeram nemaz nav nozime...vins vienkarsi negrib neko ar mani

26.05.2011 20:14 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Par to tievēšanu..jātievē ir sevis dēļ,ne citu! Pietam, M izmērs nav gluži pats lielākais,varbūt tu izskatīsies sliktāk,ja nometīsi svaru. ;)
26.05.2011 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits