Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.02.2015
interesanta diskusija :)
es arī pievienojos draudzēties gribētājām,
man 22, Rīgā dzīvoju neilgi, paziņas ir, taču tādas īstas draudzenes nav,
labprāt sadraudzētos ar kādu
8-)
09.02.2015 18:23 |
 
Reitings 99
Reģ: 19.10.2014
Hey, es ari mekleju kadu labu draudzeni ar ko parunat un vienkarsi labi pavadit laiku, labak jau,ka no Rigas , man pasai 15 gadu :)
09.02.2015 16:05 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Varbūt šeit ir kāda,kas tuvākajās dienās vēlas tikties ar nepazīstamu meiteni? :D
Man ir daudz brīvā laika,visi vai nu strādā,vai mācās :) Rīga :)
09.02.2015 11:17 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Vīriešu medības Valentīndienā.

Pirms sākam,pārliecinieties,ka Jums patiešām ir vajadzīgs vīrietis.Bieži pietiek ar naglu un āmuru.

Lai medības būtu veksmīgas nepieciešams:

1.Māneklis jeb ēsma.Vēlams vairāki.Vislabākā ēsma ir automašīna ar viegli saremontējamu bojājumu,pilošs krāns,torte,kam iepakojums ir izjucis vai mobilais telefons ar izlādētu batereju.Vissliktākā ēsma ir netīrs suns izvests pastaigāties, vai raudošs bērns.

2.Balss imitators.Pietiek pāris frāzes''jaunais cilvēk vai Jūs nevarētu'',''vai Jūs nepateiktu'',''atvainojiet''.Tās ir universālas skaņas,uz tām ķeras jebkuršs objekts.

3.Ieroči.Vecmāmiņas senos laikos izmantoja vēdeklīšus,šodien der mini kleita,vidēji augsti papēži,lai rezultātā Jūs nebūtu garāka par upuri un somiņa.Nelietojiet vecas čībiņas,striķi,mājas halātu.Objekts no tiem baidās.

4. Māka radīt viltus manevru:plati atvērtas ,krāsotas acis un smaids uz lūpām,lūpas ,protams ,sarkanas-tas signalizē upura smadzenēm, ka sieviete ir uzbudinājusies un gatava seksam.

5.Viduklim jābūt ļoti mazam,bet gurniem ļoti platiem,un garām ejot, tie ir vienā ritmā jāšūpo,tas upurim ir signāls ,ka varētu labi pavairot savu dzimtu.

Nav ieteicams uzlē:-Dkt uz medījuma un vicināt rokas.Mānekli izliek uzreiz pie slēptuves,kad medījums pienāk tuvāk ir jāpalaiž balss signāls,ja medījums sakustināja ausis un acis, ātri ir jāizņem ierocis un jāpielieto.

Viltus manevru lietojam arī tūlīt ,lai nenobiedētu medījumu un viņš neaizmuktu.

Bieža matu ķemmēšanaun zobu rādīšana nozīmē -agresiju un medījumam rodās šausmas.Kad medījuma uzmanība ir vājinājusies,droši ved uz to savu slēptuvi.

Vislabākās vietas ir kafejnīca,dzīvoklis(ar pārtikas rezervēm un alkohola krājumiem),skvērs vasarā.

Nebūs panākumu ,ja iesiet uz Dzimtsarakstu biroju, ļoti dārgu restorānu,kapiem,purvainām ,tumšām vietām.

Nav ieteicams medīt upuri,kuri iet blakus tavai māsai(tā jau ir citam piederoša trofeja),guļošus pagrabā un kāpņu telpā.

Atceries ,ka no veksmīgām medībām ir atkarīga tavs dzimtas turpinājums.

Veiksmīgas medības!

http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/946-medibas-uz-viriesiem-ir-sakusas/

http://www.astral-temple.com/lv/discussion/pieburt-virieti-sievieti/12/:-D(l)(l)(l)
09.02.2015 11:08 |
 
Reitings 171
Reģ: 22.10.2013
Sveikas. :)
Es ari neatteiktos iepazities ar jauniem cilvekiem.
Esmu no Riigas, man 17. Macos Rigas 1talmacibas vidusskola,paraleli tam vel mekleju darbu.Intereses un hobiji ir daudz un dažādi. Esmu diezgan draudziga,atvērta,jauka,uzticama meitene. Taka Rīga dzivoju diezgan nesen,tapec neatteiktos iepazities ar jauniem cilvekiem no turienes +/- mana vecuma.:)
06.02.2015 21:12 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
redzu, ka diskusija slīd uz leju. Lai tā nenotiktu, paceļu!
03.02.2015 20:39 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es arī meklēju draudzeni. Kādu, kurai pietiek apņēmības to izveidot šādos, "mākslīgos" apstākļos :)

Tātad, man 25, studijas pabeigtas, ir labs, interesants darbs, kā arī stabilas attiecības ar otru pusi. Bērnu nav, tikai mājdzīvnieks :D Intereses plašas.. Meklēju draudzeni sakarā ar to, ka tuvākās draudzenes ir "nogājušas no ceļa" un man patiešām nav nekā kopīga ar bezmērķīgiem, vājas gribas cilvēkiem. Vientuļa gan neesmu, jo ja vēlos uzrīkot tusiņu, tad varu saaicināt pilnu māju, vienīgi ar piebildi, ka tie ir labi, veci paziņas nevis tādi tuvi draugi ar kuriem interesanti būtu pavadīt laiku arī divatā. Jā, gribu tādu draudzeni ar kuru negarlaikotos satiekoties divatā padzert kādu latte pēc garas darba dienas :) Der Rīga, Rīgas rajons vai Jūrmalas puse :)
03.02.2015 20:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.02.2015
Vai te ir kāda no Ķengaraga? Kas vēlas iziet iziet ārā??:-P
03.02.2015 19:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.02.2015
Sveikas!
Varbūt nemeklēju labāko draudzeni, bet kādu kurai patīk badmintons. Būtu forši kopā uzspēlēt, kad siltāks laiks :)
Rīga!
03.02.2015 19:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.02.2015
Es labprāt iepazītos ar kādu no Rīgas-Ķengraga.:-)
Būtu jauki atrast kādu drušku ar ko kopā atpūsties,paklačoties, vnk iziet pastaigā.
Ja vecums ir svarīgs,tad man ir 19
03.02.2015 19:19 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.09.2014
čau meitenes. esmu no Talsiem. man ir 20 gadu un es arī kā reiz mekleju sakarīgas draudzenes vai draudzeni. man arī trūkst meiteņu kompānijas,jo tās kas reiz bija draudzenes, tām ir citas interes utt :)
03.02.2015 18:59 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.02.2015
Sveikas, es arī labrāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem:-) Man pavisam drīz paliks 17, esmu no rīgas. Esmu lojāla un draudzīga, tikai mazliet kautrīga:-)
02.02.2015 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Pašai bloga nav, ir tikai manu fotogrāfiju dienasgrāmata Flickr.com.
https://www.flickr.com/photos/41764909@N04/

Šad tad mēdzu speciāli meklēt blogus un lasīt, it īpaši bezmiega stundās, tad dodos gulēt ar iedvesmu un nākošajā dienā jau pakoju mugursomu. :D
27.01.2015 12:09 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sīpola, varbūt tev pašai ir kādi: "ceļošanas, lasīšanas, fotografēšanas,DIY un recepšu blogiem. "? ;-)
27.01.2015 11:24 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.06.2012
Sveicinātas,dāmas!

Pirms neilga laika esmu pārvākusies dzīvot uz Valmieru (20 gadus veca), no sākuma likās,ka draugus atrast nebūs problēma, bet laikam ejot, mācoties, strādājot, apmeklējot vingrošanu un laiku veltot savai otrai pusītei, esmu sapratusi to, ka reāli aci pret aci, ar cilvēkiem reti kad sanāk sastapties šajā aizņemtajā ikdienas rutīnā. Tāpēc vēlētos iepazīties ar kādu meiteni no Valmieras, paklačoties par aktuālām tēmām un kas zina, varbūt laika gaitā jau kopīgi pavadīt laiku. (:
Gaidu tavu vēstuli!

Ar cieņu,
Elīna
27.01.2015 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Paldies. Laba doma. Atceros, ka rakstīju viņai, pirms sāku studēt. :-)
27.01.2015 11:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
sīpola - uzraksti PM Mežāzei, viņa strādā par bibliotekāri.
27.01.2015 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Ķau! Zinu, ka šeit daži cilvēki, kas reiz studējuši to pašu, ko es .

Es vēlos atrast kādu, kas šobrīd strādā bibliotēkā / informācijas pakalpojumu sniegšanas jomā / grāmatu izdevniecībā / grāmatnīcā. Vēlos uzzināt, kādi ir šāda darba +/- , kādas ir profesionālās pilnveidošanās iespējas šajās vietās. :)

Esmu draudzīga, 22 gadi, šobrīd strādāju un studēju uz pilnu slodzi, draugu man nekad nav par daudz :D Sirdslieta - urban exploration un fotografēšana, vēl nodarbojos ar geocaching, patīk ceļot/stopēt un izmitināt pie sevis koučsērferus (couchsurfing), patīk galda spēļu vakari, cik vien iespējams apmeklēju dzejas lasījumu vakarus. Lasu skandināvu literatūru un skatos pārsvarā Eiropas kino. Šad tad mēģinu DIY lietiņas (etsy atkarība:D).

Labprāt iepazīšos ar jūsu ceļošanas, lasīšanas, fotografēšanas,DIY un recepšu blogiem. (l)
27.01.2015 10:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
es draudzējos! :) vispār man arī draudzenes vai nu apbērnojušās un tikai ģimenei velta laiku, vai aiztusējušās. hehe. un ar meitenēm, bez sava drauga, es simt gadu neesmu tusējusi.
27.01.2015 03:35 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Šogad sāku studēt Rīgā, kontaktu šeit tā pamaz..
Pašlaik savu brīvo laiku sanāk aizpildīt sēžot pie pc, skatoties neskaitāmas filmas utt, brīvdienas paiet vienās vienīgās ballītēs :-D ..bet nu neesmu tāda pasīva tipa cilvēks..
Palēnām sāku mainīt savu dzīvesveidu, apmeklēt sporta zāli, vairāk saviesīgus pasākumus (teātri utt), bet manā kontaktu lokā ir maz cilvēku, kas vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi :-|
Tāpēc priecātos iepazīties ar kādu meiteni, kura atrodas +/- centra rajonā, kura sporto, vai plāno to darīt, lai varētu kopā ar to nodarboties(motivēt vienai otru, izaicināt), jo kā zinām, kopā- vieglāk un krietni produktīvāk( ir, kas pieskata :-D ) :-)
26.01.2015 00:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!