kāpēc viņi ir tādi?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Gribas drusku parunāties,padiskutēt un dzirdēt jūsu domas,viedokļus!

Kāpēc puiši bieži vien pēc savas būtības ir gļēvuļi?Kāpēc viņi bieži vien nerēķinās ar otru?

Jā,nedaudz par manu situāciju-

izbeidzu savas attiecības ar puisi.Pirms tam bija sarunāts,ka satiksimies,izrunāsimies,kas un kā (gribēju visu kā lieli cilvēki izbeigt),jo attiecību izbeigšana varēja arī nebūt!Ja godīgi,pēc ilgas kopā būšanas nekad neesmu tā pieradusi,ka viens no abiem vnk pazūd un viss,neliekas vairs ne zini.Tā dēļ-sirdī liekas,ka ir smagums un tukšums,jo gribējās vēl izrunāties,bet rādās,ka cilvēks izvairās un ir pārāk gļēvs,lai gan parasti tas beidzas ar to,ka viņš SEV izdevīgā brīdī mani uzmeklē (vnk riebjas tā sajūta,ka ja viss,tad viss,nevis beigās vēl uzplēs vecās brūces un liek par sevi atcerēties) (s)

Nebiju no viņa šādu attieksmi gaidījusi,bet nu neko - attiecību vairs nav un ir labi.Ja vien būtu labāk viss beidzies....

19.05.2011 18:19 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nu jā,par kāzām mums nav bijusi nekāda runāšana :-D
Tik tracina,ka puiša vārdi nesaskan ar darbiem,vot tā ir laikam vairums puišu stilā :-|
19.05.2011 22:36 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ar kāzām es domāju nopietnas attiecības, man ir pierasts nopietnās lietas, t.sk. līgumu parakstīšanu saukt par kāzām! :-D
19.05.2011 20:36 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Neesam neko par kāzām runājuši, bet vaitad vienkāršāk ir notīties un nedot nekādu ziņu par sevi,nekā izrunāties?
Jo kā jau citēju viņa teikto,viņš pats raksta,ka negrib attiecības beigt un vajag mums parunāties!
19.05.2011 20:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Bet es nesaprotu, ja jau abiem skaidrs, ka kāzu nebūs, tad priekš kam vēl tikties, izrunāt, kāda jēga? Punkts uz i tak uzlikts.
19.05.2011 19:25 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
nu jā,ir ir
:-D
tikko atveda man uz darbu rozes :-)
sēžu,stulbi smaidu un priecājos,rokas trīc no priekiem :-D
19.05.2011 19:21 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nav man nekādu asaru,pat kad izvēlējos par labu šim solim.
Pēdējie vārdi,ko viņš man atrakstīja bija - "es rīt būšu skypā (8 dienas atpakaļ tas bija) un noteikti parunāsimies kārtīgāk,jo es esmu par mūsu attiecību turpināšanu un negribu neko beigt,bet par to sīkāk un kārtīgāk,kad būšu skypā.Buchas"
Protams,dažu dienu laikā neizgaist jūtas,bet tās vairs nav tādas,lai mēs kaut ko atsāktu,tas nu ir fakts!
19.05.2011 19:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Murrra, a kāpēc Tev vajag viņu satikt, taču skaidri redzams, ka viņš negrib un viss, un tas ka tu gaidi nozīmē to, ka Tev vēl ir jūtas un tu labprāt vēlētos vērst visu par labu, un viņš to zin, un tāpēc negrib ar tevi tikties, viņam tas nav vajadzīgs, negrib tevī klausīties, redzēt tavas asaras.

Tā vēlme pēc tikšanās ir interpretējama- "Es gribu vēl Tevi, lūdzu tiecies ar mani!" ;-)
19.05.2011 19:16 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es jau viņam pirms tam teicu,ja negrib vai nav gatavs satikties,lai vismaz ienāk skypā parunāties!Protams,neienāca.Uzrakstīja e-pastu,ka būs tajā un tajā dienā,gaidīju-un atkal nebija.Un tā ir bijis daudzreiz.Sapratu,ka nu nav kaut kas kārtībā (bija viņš apslimis,bet nu tad nav ko solīt un nav jau tik traki,ka nevar pie datora nosēdēt) un vnk nespēju vairs šito izturēt un esmu pielikusi punktu.
Jā,bet es nezinu-man kaut kā visu laiku neliek mieru tas,ka neesam izrunājušies,viss palicis tā kā gaisā karājoties,stulbi.
19.05.2011 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
es nezinu :D:D vnk tā vajadzetu būt :D
19.05.2011 19:01 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Šis gadījums man atsauca atmiņā vienu no maniem Ex - arī riktīgs gļēvulis (cita vārda laikam spilgtāka nav) :-D
Tiešām-priecājies,ka ar tādu izbeidzi attiecības!!!
Man bija tā,ka arī bieži darījās tā-viss ok,tad raksta,tad kaut kas nav un vnk pazūd un ej nu ellē un saproti,kur viņš ir,neiesi jau visu LV pārmeklēt.Citreiz pat uzrakstīju viņa draugiem (bija labas attiecības),pat tie man neko neteica,visi kā uz vienas rokas bija |-) Beigās jau ar visu samierinājos un tik tiešām,kā jau meitenes minēja,vells parādījās un uzrunāja mani,bet es vnk uzliku IGNORE :-) Nebija viegli,bet izdarīju to!Tagad vēl ir reizes,ka viņš man uzraksta-žēl,ka viss tā beidzās.Jā,zinu,mana vaina,bet tas nebija domāts tā....Kuram gan vairs interesē,kā bija domāts? :-D (es viņam tā uzrakstīju)
Es ļoooooooooooooti necienu cilvēkus un bieži izbeidzu kontaktus,kas ar mani nerēķinās!Ļauni,bet fakts!
19.05.2011 19:01 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.03.2010
Mm, man bija viens ļoti liels gļēvulis.
Mūs uzaicināja ( viņa labākas draugs ) uz sporta spēlēm citā pilsētā. Bet nu sanāca tā, ka es netiku, bet viņš aizbrauca. Sazvanījāmies, kad viņš bija galā, teica, ka esot viss ok utt... Bet nu tad dzirdēju fonā bļaustījās meitenes. Itkā neko neteicu. Atvadījāmies, viņš vēl atvadoties pateica, ka mīl mani. Bet nu šeku reku nākamajā dienā man bija vārda diena un viņš tikai piezvanīja un apsveica pa mob, tas likās ļoti aizdomīgi. es viņam teicu, lai nāk uz kafeni, ka es ar dažiem sēžu. Šis atteicās, teica, ka esot slims... :-| Tad piedāvājos aiziet pie viņa, bet šis atkal atteica.... :-|
Aizbraucu mājās, biju diezgan lielā nesaprašanā, kāpēc viņā tā uzvedas.
Sāka rosīties pa galvu visādas stulbas domas... Iegāju draugos, apskatījos viņa profilu. Viņam draugos bija vismaz 5 jaunas meičas, kuras es nepazīstu. Nu tad uz dullo spiedu uz vienu no viņām, lai paookšķerētu biški un viņai bija albūmā saliktas bildes no tām sporta spēlēm. Sāku skatīties... Un jā, ieraudzīju bildes, kur manējas ar to meiteni sadevušies rociņās sēž un pie tam tā meitene klēpī viņam. :-O :-O
Uz brīdi šoks iestājās, sāku lasīt komentārus un tur viņš sarakstījis nepāprotamus komentārus. Nezināju ko lai iesāk, zvanīju viņam, bet viņš neatbildēja. Nākamajā dienā zvanīju atkal, teicu, ka man vajag satikt viņu. Gribēju izrunaties kas un kā, bet viņš negribēja. Tad nu es vienkārši ņēmu un aizgāju pie viņa uz darbu! Viņš man pat acīs nevarēja paskatīties.... Es pateicu, ka man tas nav vajadzīgs un aizgāju. :-( Protams sāpes sirdī bija gandrīz vai neizturamas.
Bet nu paldies Dievam, tas vis ir garām, sen un aizmirsts. :-)
19.05.2011 18:59 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
MAn gan ar visiem EX ir ļoti labas attiecības un kontaktēšanās. Mēdzam satikties, sazvanīties, vienmēr varu lūgt palīdzību un ir arī tā, ka kāds no viņiem man kaut ko lūdz palīdzēt. Janvārī izšķīros ar savu pēdējo draugu, likās, ka nekad vairāk nespēsim normāli runāt, bet tagad mums ir ļoti draudzīgas attiecības. Tomēr diez gan ilgs laiks būts kopā, tapēc tomēr sava veida saikne ir palikusi. Lai vai kādas attiecības man ir bijušas un kādi notikumi, pēc šīm attiecībām neturu ļaunu prātu ne uz vienu. Katrs mēs pieļāvām kļūdas..

Un jā, ir tāds tips ar vīriešiem, kuri vnk izvairās no meitenes jo nevar pateikt ka viss beidzies. Man pat pašai viens tāds pazīstams.. Jau trīs mēnešus izvairās no savas nu jau EX meitenes, un nekādīgi nevar saņemties viņai pateikt, ka viss taču beidzies :D viņam vieglāk slēpties :D :-D
19.05.2011 18:57 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
ai,es neiešu vairs čīkstēt un raudāt,tas viss ir pagātne :-D
vismaz zinu,ka tie,kuri ir baigi lieliskie,vēlāk izrādās kretīni :-D
dokandesa- (nezinu vai pareizi uzrakstīju :-D )
jā :-D kā Tu zini :-D
19.05.2011 18:53 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
chocoo - neapskaužami. kaut kāds kretīns..
lai gan cik man zināms daudzi vīrieši tā neizrunājoties visu izbeidz, ir arī daļa sieviešu tādu, nu un atbilde jā - gļēvulība.
19.05.2011 18:50 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Pats interesantākais arī tas,ka viņa Ex (kas agrāk bija Ex,pieļauju,ka varbūt jau tagad atkal ir kopā,jo šad tad IT KĀ par skolas lietām sazinās),lai vai kāds meiteņu profils viņu apskatās,visus uzreiz nobloķē :-D Laikam kaut kāda paranoja,fobija,ka es tā varētu būt |-)
19.05.2011 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
chocoo, Tev jau ir jauns puisis vai ne?
19.05.2011 18:42 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Dan4icco,pilnībā piekrītu par to,ka esi jau viņu aizmirsusi,sākas jauna dzīve,tad OBLIGĀTI viņam atkal ir jāparādās,jāuzraksta,lai par savu eksistenci atgādinātu! (e) Tas tiešām spēj sadusmot!
Un tur tā lieta,ka nemaz nebija teikts,ka mēs noteikti šķirsimies,bet vajag dažas lietas izrunāt-uzreiz kā diega spole notinās |-)
19.05.2011 18:41 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
nu tādi viņi ir..
es savu ex neesmu redzējusi jau vairāk kā pusgadu un kontakts mums ir nekāds..

beidzās ar to,ka es viņam uzdāvināju biļetes uz pv koncertu,kur uz mani nobļāvās,ka es neesmu vajadzīga,atsēdēja man blakus koncertu,aizveda mājās un pazuda.

vēlāk pēc 19 dienām es zvanīju un jautāju kāpēc man nezvana,pateica,ka mēs esam šķīrušies,ka viņam ir cita,ko vinš mīlējis jau tad,kad mani bildināja (tad arī nomira jeb kāda mana cieņa)

es uzrakstīju viņam tādu ļoti garu atvadu vēstuli, bet vienīgais,ko saņēmu -nu katra šķiršanās jau nav viegla

un pēc nedēļas draugos bildes ar jaunu meiteni :-D

tikai es nesaporotu kāpēc esmu viņu jau 2as naktis sapņos redzējusi. (s)
19.05.2011 18:41 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
o,jā,par egoismu nevaru nepiekrist...mans vīrietis bieži saka,ka sievietes par daudz visu sarežģī,uz ko es atbildu,ka tādā gadījumā vīrieši ir nenormāli vienkārši,lai neteiktu,ka primitīvi!
Es neuzskatu,ka ir tikai melns vai balst,jābūt taču arī tam zelta vidusceļam,vai tad ne?Un tavā vietā man ar nebūtu miera,kamēr viss nebūtu izrunāts...Bet vīrieši lielākotis apmierinās ar to,ka ir informēti par faktu kā tādu-esam šķīrušies un punkts...Debīlākais ir tas,ka tiklīdz tavā dzīvē viss sāk nokārtoties un tu par viņu vairs nedomā,viņš uzrodas velns viņu zina no kurienes... (e)
19.05.2011 18:38 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,tā arī darīšu-vairs nekādas attiecības mums nebūs un runāties ar viņu vēl jo mazāk gribās!
19.05.2011 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!