Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Lovebird - Vai tad vienādas nozīmes krustojumos svarīgākais noteikums nav vienkārši labās rokas likums? :D
Man vienmēr bijusi problēma ar apgaismojuma iekārtām.. Nevaru saprast, ar kādām gaismām var, ar kādām nevar braukt.
20.09.2014 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Pirmdien kaartoju eksaamenu. Treshdien bija pozitiiva atbilde un tagad man ir pagaidu papiiriitis, ar kuru var braukt liidz man atsuutiis tiesiibas. Kaartoju Francijaa. Muus vispaar pie braukshanas nelaizh, ja nav nokaartota teorija. Baltaas tiesiibas arii neeksistee. Viss panjeema diezgan ilgu laiku, jo sheit ilgi jaagaida rindaa uz teoriju (ir tikai viens, kjipa csdd, eksaamens un viss), tad ilgi jaagaida uz braukshanu. Saaku maaciities apriilii, laikam juunijaa noliku toriju ar pirmo un arii braukshanu ar pirmo. Mums obligaatas ir 20 stundas, nobraucu kopaa 25. Teorijas stundas arii nebija, vareeja iet uz auto skolu un zaalee uz ekraana raadiija jautaajumus, mees ar pulti atbildeejaam. Bet no taa nebija nekaadas jeegas, jo tieshi to pashu vareeja dariit auto skolas maajas lapaa. Protams, ja bija kas neskaidrs, tad vareeja iet uz skolu un prasiit, bet mums neko nemaaciija - tikai sausi testi. Bet vispaar mazliet citaadaak, nekaa Latvijaa - pameegjinaaju internetaa papildiit CSDD eksaamenu, nuuu puse bija nepareizi, pat ja sheit teoriju tieshaam ljoti labi biju iemaaciijusies :D

Viena lieta, kas sheit ir daudz labaaka, peec manaam domaam, ir tas, ka te nav tikai viens tavs instruktors. Autoskola tev sastaada plaanu atkariibaa no taa, kad tu esi briivs, un katru reizi var buut cits taas auto skolas instruktors. Man visi bija forshi un maaca jau vienu un to pashu lietu, bet katrs tomeer maaceeja paskaidrot kaadu lietu labaak, nekaa otrs.

Bet wooohoooo, shodien pirmo reizi braukshu ar mashiinu viena. Baigi bail :D
20.09.2014 18:15 |
 
Reitings 190
Reģ: 29.01.2009
teorija bija viegla.. forshi ka nav jaiet skolaa, jamacas , izlasi gramatu, patrenneejies uz cd ..

instruktoru man ieteica pazina. ta ka tikai 2 braukshanas ir bijusas, ljoti patik. mak atbildet uz visiem jautajumiem. visu laiku trennee, pec izbrauciena, piestajam , paarrunajam kludas, braucam talak. esmu sajuusmaa..
zinu ka jatrenneejas starp stundaam, bet tagad gaidu kad sakartosies apdrosinasana.. laivaretu sakt ripinaaties pati :D
20.09.2014 15:09 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Skolas teoriju noliku jau vasarā, grūti nebija, neviena kļūda. :) Ar csdd teorijas eksāmenu vēl nesteidzos, jo tagad nebūs laika vairāk braukāt, tāpēc to likšu vēlāk. Cik esmu braukusi, gāja labi, kad būs brīvāks, tad jau arī jāsaņemas csdd teoriju nokārtot. Uz pavasara pusi atsākšu iet pie instruktora. :)
20.09.2014 14:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Trinky es ar lieku Īrijā.
Teorija bija viegla, liku gan gadus 3 atpakaļ, bet tagad esot citāda sistēma, esot savādāk. Nezinu kas gan tur savādāks.
Kā tev ar instruktoru? Man pagadījās divainis, mācīja itka labi, bet bija jocīgi izgājieni.
Mana lielākā problēma it ātrumu pārslēgšana, tieši tad kad ar ātrumiem jābremzē. Nav problēmu pārslēgt uz lielāku, mašīna nereti ristas slēdzot uz mazāku, īpaši no otrā uz pirmo. Pārējais man nav problēmu, braucu tik, bet prakse protams vajadzīga daudz
20.09.2014 14:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Manā komentārā kļūda, nEkārtoju Lv:)
20.09.2014 14:09 |
 
Reitings 190
Reģ: 29.01.2009
es tieshi tagad lieku tiesibas irija. visi saka ka daudz vieglak neka latvija. teoriju noliku uzreiz. braukshana ir bijusi 2 x , maku braukt, nemaku apstaties.
sheit tomer ir daudz daudz savadakas proceduras neka lv.
20.09.2014 13:51 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
Beibe.Marta,tagad uz braukšanas eksi rindas jau ir līdz novembrim? Vai arī Tu neliec lv?
20.09.2014 13:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Teoriju nokārtoju jau gadus atpakaļ. Bija braukšanas, bet vienā brīdī pārtraucu jo vairs tam nebija laika.
Šovasar atsāku, braukāju mazus gabalus viena, līdz vietējai bodei, utml. Pēc pāris dienām tikšu pie sava auto. Novembrī braukšanas exis. Nokārtoju gan lv
20.09.2014 12:57 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Man nesen apritēja 2 gadi kopš tiesības. Bet joprojam jūtos kā jaunais šoferītis :D braukt nav problēmu, bet tas nenotiek tik bieži kā gribētos :)

Sāku mācīties vasarā - jūnijā, septembra vidū jau tiesibas bija rokā :) Vasara bija daudz laika mācīties, jo brīvlaiks , tākā tas arī bija tāds plusiņš :)
20.09.2014 12:14 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
visādi braucēji uz ceļiem


nu, jā..., varu tikai piekrist

pec iespejas vairak braukt ar draugu vai kadu radinieku, kam ir tiesibas.


+++
20.09.2014 12:09 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nu es jau esmu labu laiku nokārtojusi tiesības un pēc prakses saku, ka visādi braucēji uz ceļiem. :D
20.09.2014 11:43 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Es ieguvu autovaditaja apliecibu vasaras saakumaa.
Diezgan ilgi man gaaja, sanaca diezgan daudz braukshanas, jo bija ari partraukumi, kad, piemeram, biju celojuma un 2 nedelas nebraucu ar instruktoru.
Man ari visu mazliet paildzinaaja, ka teoriju laicigi nebiju nolikusi un instruktors jau laida uz brauksanas eksamenu, bet man kaveja tas, ka vel teoriju nebiju nolikusi.. Tapec iesaku visaam macities teoriju uzreiz, lai pec pedejas nodarbibas var uzreiz kartot eksamenu, nevis atlikt macishanos uz velaku laiku..
Un vel iesaku, ja ir tada iespeja, tad pec iespejas vairak braukt ar draugu vai kadu radinieku, kam ir tiesibas.. Es, manuprat, tieshi labak iemacijos braukt, braucot ar draugu nevis ar instruktoru.. Jo citreiz taja stundaa ar instruktoru loti maz sanaca pabraukt.
20.09.2014 11:43 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Nu, man ir foršs instruktors, atbild uz visiem maniem tizlajiem jautājumiem ;)
Izskaidro, ja kaut kas aizmirsies, un arī par nestandarta situācijām pastāsta, kā labāk rīkoties...
20.09.2014 11:40 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2011
Piekritu visam noliceejaam, ka sanjemot dokji, sajuutas ir neaprakstamas :)
Izturiibu arii brauksanas reizees, ja nu kas nesanaak, neatmetat ar roku :)
20.09.2014 11:06 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Muchooz Man gan tieši pretēji šķiet. Jo dzīvē visādi brīnumi notiek uz ielām, kur likumiem vairs nozīmes nav, tapēc labāk laicīgi teoriju vismaz nedaudz izprast, pirms sēžas pie stūres, lai zin vismaz, kurš vainīgais avārijas gadījumā, ko darīt krustojumā.
20.09.2014 11:04 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Noliku aprīļa beigās, bet gāja ilgi. Vienreiz sāku un netiku tālāk par skolas teorijas eksāmenu, atmetu ar roku. Sāku pēc gada atkal un atkal uzkāros pie skolas teorijas eksāmena - vilku trīs mēnešus līdz saņēmos un nokārtoju. Un tikai tad sāku braukt (muļķīgi, tā nekad nedariet). Ar mēnesi ilgu pārtraukumu un gaidīšanu uz braukšanām viss pasākums arī ievilkās vēl 5-6 mēnešos līdz tiku pie eksāmena, kuru par brīnumu nokārtoju. Nebūtu klāt bijusi, neticētu,ka noliku :D Eksāmens pats par sevi bija piedzīvojums, bet prieks par padarīto.
Neesmu labākais piemērs kā kārtot tiesības :D
Vēlu visām izturību, tas prieks,kad tiec pie tā ilgi kārotā papīrīša ir neaprakstāms :)
20.09.2014 10:59 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Jau kāds laiciņš pagājis, kopš noliku teoriju, gan skolas, gan CSDD ar pirmo reizi :)
Tagad jābrauc, jābrauc, jābrauc... Bet nu man ļoooti patīk! Ar nepacietību gaidu katru braukšanu.


Lovebird - ja vēl nebrauc, kad sāksi braukt, krustojumus sapratīsi daudz labāk (nu, man vismaz tā bija), jo dzīvē viss ir bišku citādāk nekā grāmatā. :)
20.09.2014 10:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Forša beztēma patiesībā. Man noteikti nākotnē noderēs. :)
Paldies autorei.
20.09.2014 10:48 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Nespēju iemācīties teoriju, sen jau beigusies, bet ir tēmas, kuras man ir milzīgs klupšanas akmens. Piemēram vienādas nozīmes krustojumi. Simts un viens cilvēks skaidrojis - es vienkārši ne-sa-pro-tu! :D Nu un ko man tagad darīt? Bez tiesībām arī negribu sēdēt.
20.09.2014 09:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits