Kur dzīvojat kopā?

 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Tēma tām, kuras ir studentes vai nepelna miljonus. Kur jūs dzīvojat kopā ar savu draugu? Gribam sākt kopdzīvi, bet pagaidām ekonomiski vienīgais variants sanāk īrēt dzīvokli kopā ar vēl draugiem un dzīvot kopā pašiem savā istabā. Man tas liekas diezgan stulbi, bet neko vairāk nevaram atļauties. Kā jums ir meitenes, kur dzīvojat ar draugu? Un kāda attieksme pret šādu mūsu potenciālo "kopdzīvi" atsevišķā istabā...
20.01.2014 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
īrējam dzīvokli caur paziņām, tāpēc varam atļauties, ir ļoti lēti. esmu cilvēks, kas var dzīvot ar draugu vai ģimeni. intravertais tips, mīlu darīt to, kas man patīk, būt tādā garastāvoklī, kāds tajā brīdī ir. dievinu vientulību, klusumu, kad noilgojos pēc ģimenes, braucu mājās uz laukiem un satiekos ar draugiem, bet pamatā ikdienas dzīvi gribu tikai ar tuvākajiem, kad pati sevi regulēju un nevienam neatskaitos. plus man ir daudz jālasa, kopējā dzīvoklī tas nebūtu iespējams.
es vienkārši nevarētu ar citiem. tas mani grautu. un attiecības ar puisi, kad dzīvoju vel ar 2-3 draugiem, diezin vai tās būtu attiecības tādā izpratnē, kādas ir tagad.
ja gribas divvientulību, kad vien iegribas, tad drīzāk iesaku koju istabiņu divatā. neviens netraucēs, nebūs ar citiem jāčupojas, tik daudz, cik virtuve apgrozīsies vēl kāds un labierīcības, dušas kopīgas. Nevienam nebūs jāatskaitās, kāpēc 5 h sēžat istabiņā, ne ar vienu nerunājat utt.
draudzene tā dzīvo - ir apmierināta, istabiņa izremontēta, nav ne vainas.
20.01.2014 23:54 |
 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Annija, _eko_ - kā risināsiet situāciju?
20.01.2014 23:49 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Nu mums blakus dzīvoklī dzīvo 2 pārīši, gan jau katrs savā istabā. Sākumam, kamēr var atļauties savu atsevišķi, tas, manuprāt, ir ok variants, zinu daudzus, kas tā praktizē ;)
20.01.2014 23:47 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Esmu līdzīgā situācijā, bet tādam variantam nepiekristu. Divatā kaut ko īrēt vēl varētu, bet kopā ar vēl kādu pāri nevarētu izturēt ne viņu citādāko ieradumu un uzskatu dēļ, ne arī tāpēc, ka nevarētu izpausties kā sirds kāro pati savā dzīvoklī. Manuprāt, idille par laiskošanos divatā svētdienu rītos un romantiku pazudīs kā nebijusi, kašķējoties par kaimiņu netīrajiem traukiem.


mans variants.
20.01.2014 23:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja tev negribās, tad nevajag sevi piespiest.
20.01.2014 23:22 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Mēs dzīvojam kopā ar draugu un manu draudzeni trīsistabu dzīvoklī. Visi trīs bijām jau labu laiku pazīstami pirms sākām īrēt dzīvokli kopā. Dažreiz jau gadās, ka mēs ar draugu gribētu, lai viņa šo to dara citādi, bet kopumā visi esam apmierināti. Tā kā kaila pa māju nekad neesmu staigājusi, tad problēmas man tas nesagādā un arī divatā pabūt sanāk - mēs vienā istabā, pa vidu dzīvojamā istaba, kur parasti pa vakariem kopā skatamies kādu filmu vai daram vēl kaut ko, otrā pusē - viņas istaba. :)
20.01.2014 23:21 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Esmu līdzīgā situācijā, bet tādam variantam nepiekristu. Divatā kaut ko īrēt vēl varētu, bet kopā ar vēl kādu pāri nevarētu izturēt ne viņu citādāko ieradumu un uzskatu dēļ, ne arī tāpēc, ka nevarētu izpausties kā sirds kāro pati savā dzīvoklī. Manuprāt, idille par laiskošanos divatā svētdienu rītos un romantiku pazudīs kā nebijusi, kašķējoties par kaimiņu netīrajiem traukiem.
20.01.2014 23:15 |
 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Tomēr nedzīvot kopā šāda iemesla dēļ arī nebūtu prātīgi, ja jau ir piedāvājums dzīvot kopā (kaut šādi) un tas varbūt, ka ir diezgan izlutināts attaisnojums. Kā tik cilvēki nav dzīvojuši. Bet no otras puses, es esmu es, un man gribas izbaudīt šo laiku, it īpaši pašu saldo sākumu, kad pieradums vēl nav ņēmis virsroku un tiek izbaudīta katra minūte.
20.01.2014 23:02 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pagaidām ekonomiski vienīgais variants sanāk īrēt dzīvokli kopā ar vēl draugiem un dzīvot kopā pašiem savā istabā.
es tá nedzívotu, laicinju (varbút 3 mén) dzívojám 2 pári májá ar 5 guljamistabám un 2 viesistabám, bet man vienalga likás, ka nav privátuma, kaut gan apstáklji perfekti - mája liela, pagalms, katrai guljamistabai sava vannas istaba, vienalga, man patík citreiz pusdienu nostaigát veljá, plus, man patík, kad esmu vienígá saimniece virtuvé ... man patík dzívot divatá ar víru.

pat studentu gados atradám veidu ká írét atseviskju vienistabas dzívoklíti. (tiesa dzeks tad bija cits)
20.01.2014 22:56 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Dzīvojam otrajā stāvā privātmājā. Īrējam. Virtuve kopā ar saimniekiem lejā. Bet tā ir ok. Neviens mūs netraucē.
20.01.2014 22:54 |
 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Man liekas, ka tur no romantikas nebūs ne smakas :/ Un vēlāk, kad varēsim atļauties jau paši savu dzīvokli, TAS īpašais sākuma kopdzīves moments jau būs zudis tādā nobružātā studentiņu dzīvoklītī.

Anastasija - laikam jau vajag kopdzīvi, gandrīz 2,5 gadi kopā. Satiekamies katru nedēļu vismaz reizi lai vismaz kopā paēstu. Nakšņošana kopā arī kādu vienu reizi vienā, citreiz divās nedēļās...

Demoiselle - jums ir forši paveicies, bet tā notiek diezgan reti, kā pati teici. Pie tam es šobrīd tiešām gribētu sliekties uz tuvību, mīlestības un attiecību izkopšanu, nevis ietusēšanu nogalēs ar draugiem un kopīgiem pasākumiem, kas pa šo laiku jau bijuši gana. Gribas no sabiedriskās dzīves ieslēgties mūsu mazajā pasaulītē, bet šaubos, ka tādā veidā tas sanāks.
20.01.2014 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Bet tieshaam jaaskataas kaadi tie citi cilveeki, jo, piemeeram, mums visiem domas par tusinjiem saskan - nedeeljas nogalees mees kopaa dodamies aaraa, vai arii ljoti biezhi pie mums naak draugi, vai kaada vecaaki uz vakarinjaam. Ir arii briivdienas, kad mees visi dzeram teeju un skataamies filmas satinushies pledos. Un ir arii lielie dzimshanas dienas tusinji vai jaunais gads, vai saalsmaize, kad sanaak kopaa kaadi 50 cilveeki (katrs uziacina 10 un taa vinji savaacas :D). Bet piecataa arii vieglaak visu sakopt. Vispaar jau smeejaamies, ka esam taada disfunkcionaala gjimene. Vakarinas parasti eedam kopaa, gatavo kaa kuru reizi kursh nu veelaas. Es jau tagad zinu, ka peec shiis pieredzes atskatiishos atpakalj kaa uz ljoti superiigu laiku. Shis vilksies veel liidz vasarai, un arii pashaa vasaraa (vajag tachu izbaudiit daarzu) un tad jau katrs dosies uz savu pusi.
20.01.2014 21:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Bet jums ļoti vajag sākt to kopdzīvi? Citādi reti sanāk satikties?
Es domāju, ka, ja satikties sanāk pietiekami bieži, tad varat dzīvot, kā tagad dzīvojat, līdz būs labāka finansiālā situācija.

Esmu dzīvojusi tādā komunalkā, tiesa gan ne ar puisi kopā, bet otrreiz es to vairs negribētu.

Kad uzsāku savu pirmo koppdzīvi ar puisi, dzīvojām viņa dzīvoklī. Dzīvoklis bija viņa vecāku, vecāki paši dzīvoja citur. Man toreiz bija 18 gadu, ļoti gribējās uzsākt atsevišķu dzīvi no vecākiem un biju arī tajā puisī samīlējusies bez jēgas, tāpēc ļoti ātri sāku dzīvot ar viņu kopā, tagad pilnīgi noteikti tā vairs nedarītu.
20.01.2014 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es tagad dziivoju kopaa ar draugu un 3 citiem chaliem (teoreetiski), prakstiski mees esam - es, mans puisis, 2 puishi (treshais puisis, kursh joprojaam maksaa iiri, dziivo pie savas draudzenes un nav pie mums dziivojis jau 3 meeneshus, vismaz vinja istaba tiek izmantota cieminjiem) un viena puisha meitene, kas paliek pie mums gandriiz visu laiku. Katram sava guljamistaba (nu mums ar puisi kopeeja, protams), iireejam maaju ar milzu pagrabu tusinjiem un lielu daarzu un godiigi?, man LJOTI patiik. Mees visi pagaidaam sadziivojam ljoti labi (dziivojam kopaa kopsh augusta saakuma), neviens nav cuukjis, visi piedalaas uzkopshanaa un trauku mazgaashanaa. Lai gan mums ir tikai viena dusha, nekaadi sastreegumi nav, jo viens mazgaajas no riita, otrs vakaraa un viss tiek sarunaats. Kaa arii mees esam daudz runaajushi, un katrs tieshaam juutas kaa maajaas. Es nezinu kaa ir sanaacis tik ideaals variants, jo ieprieksheejaas dziivokljubiedru pieredzes man ir bijushas viens liels suuds :D Ok, varbuut nav nekaadas intiimaas vakarinjas divataa, jo maajaas vienmeer kaads ir, bet ja godiigi pagaidaam man tas nepietruukst - varam arii divataa paseedeet kaadaa restoraanaa (ko varam atljuaties biezhaak, jo dziivoshana vairaakiem sanaak ljoti leeti). Tas, ka maajaas vienmeer kaads ir, ir gan pluss, gan miinuss, kaa uz to skataas.

taatad es saku, ka kaapeec gan ne, shaads variants der, jo ir leetaak un dziive ir interesanta. BET tikai tad, ja ar visiem saskan, jo kaa jau teicu, manas ieprieksheejaas dziivokljbiedru pieredzes nebija nekas forssh, biju laimiiga dziivot viena pati savaa mazajaa studio dziivoklii peec tam. Tagad esmu prieciiga, ka tiku no studio valjaa, un ir platiiba.
20.01.2014 21:12 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Man šāds variants liekas ļoti pieņemams sākotnēji, kamēr paši nestrādā/nav sakrājuši naudu. Nav par ko kaunēties.
20.01.2014 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nekas traks un apkaunojošs tas nav, bet es negribētu dzīvot kopā ar vēl kādu. Man patīk, ka varu darīt to, ko gribu, staigāt kaut kaila utt.
Man būtu bailes arī par to, kā sadalīt ar pārējiem pienākumus. Vienīgi, ja dzīvotu kopā ar tādiem cilvēkiem, par kuriem būtu tiešām pārliecināta, ka labi satiksim.
20.01.2014 21:04 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Skaties, ko saka tavi vecaaki jeb, ko saka vinju maciņš.
20.01.2014 21:01 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pašā sākumā mēs dzīvojām kopā pie maniem vecākiem, pēc tam īrējām maziņu vienistabas dzīvoklīti, tagad dzīvojam savā dzīvoklī un maksājam kredītu. Man pat liekas ļoti romantiski īrēt kopā ar draugiem studiju laikā - pēc tam būs, ko atcerēties :)
20.01.2014 20:57 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Īrējam kopā dzīvokli.
Manuprāt, iesākumam jūsu variants der. Vēlāk gan domātu ko citu :)
20.01.2014 20:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Esam ar draugu dzīvojuši visādi - sākumā īrējām istabu ar vēl vienu pāri, pēc tam īrējām dzīvokli vieni paši, bet tagad ievācāmies savā dzīvoklī, ko atdeva drauga ģimene. Ar tiem komunālajiem dzīvokļiem ir tā... Padzīvoju un sapratu, ka nekad mūžā vairs! Dzīvokļa biedri bija trāpījušies mākslinieki-tusētāji. Nepatika ne viņu vēlie tusiņi, ne arī tas, ka vienmēr kāds svešs cilvēks šiverējas pa dzīvokli. Katram ir sava kārtība un ideja par to, kā mājās jābūt. Nevar paļauties, ka sakritīs ar dzīvokļa biedriem.
20.01.2014 20:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!